Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj Status
1 GRZYWACZ Mirosław KKS KRAKÓW  POL 
2 LEŚNIAK Paweł SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
3 DROZDOWSKI Wojciech PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
4 DOLECKI Przemysław UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
5 DROBCZYK Paweł PIAST GLIWICE  POL 
6 GWIAZDA Paweł PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
7 KOWALCZYK Mirosław PIAST GLIWICE  POL 
8 GAWROŃSKI Piotr UKS SOKRATES CZĘST.  POL 
9 ZIEMECKI Grzegorz BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
10 SCHAB Tomasz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
11 BUDNIK Łukasz T.S. WISŁA KR.  POL 
12 JASIELCZUK Igor KKS KRAKÓW  POL 
13 WALCZAK Szymon KS SZPADA WROCŁAW  POL 
14 WODNIAK Maciej SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
15 TIHIY Volodimyr KKS KRAKÓW  POL 
16 KOWALSKI Tomasz PIAST GLIWICE  POL 
17 SZAJTHAUER Bogdan T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
18 CNOTALSKI Jerzy ZERWIKAPTUR KR.  POL 
19 ĆWIORO Tomasz BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
20 SZYSZKO Bartosz WKS KOLEJARZ WR.  POL 
21 FORAJTER Roman PIAST GLIWICE  POL 
22 WARMUZ Konrad AZS AWF KRAKÓW  POL 
23 SABATOWSKI Karol KKS KRAKÓW  POL 
24 PUCHAŁA Marcin WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
25 BIEDROŃSKI Piotr AZS AWF KRAKÓW  POL 
26 WOJTAS Bogdan KKS KRAKÓW  POL 
27 TEICHGRAEBER Marco WKS KOLEJARZ WR.  POL 
28 BUDNIK Robert UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
WODNIAK Maciej
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
1 V5 D2 D1 D1 V5 V5 3 0,50 19 23 -4
KOWALSKI Tomasz
PIAST GLIWICE / POL
2 D2 D2 D2 D0 D2 D3 0 0,00 11 30 -19
SZYSZKO Bartosz
WKS KOLEJARZ WR. / POL
3 V5 V5 D3 D3 D4 D2 2 0,33 22 23 -1
GWIAZDA Paweł
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
4 V5 V5 V5 D1 V5 D4 4 0,67 25 19 +6
WOJTAS Bogdan
KKS KRAKÓW / POL
5 V5 V5 V4 V5 V5 V5 6 1,00 29 13 +16
ĆWIORO Tomasz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
6 D3 V5 V5 D3 D4 D3 2 0,33 23 26 -3
PUCHAŁA Marcin
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
7 D3 V5 V5 V5 D4 V5 4 0,67 27 22 +5

Grupa nr2
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
BUDNIK Robert
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
1 D4 D2 V5 D4 D3 D2 1 0,17 20 25 -5
TEICHGRAEBER Marco
WKS KOLEJARZ WR. / POL
2 V5 D3 V5 V5 V5 V5 5 0,83 28 20 +8
SABATOWSKI Karol
KKS KRAKÓW / POL
3 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 11 +19
SCHAB Tomasz
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
4 D0 D3 D2 D0 V5 D2 1 0,17 12 28 -16
DOLECKI Przemysław
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
5 V5 D4 D2 V5 V5 D4 3 0,50 25 23 +2
BIEDROŃSKI Piotr
AZS AWF KRAKÓW / POL
6 V5 D0 D1 D3 D4 V5 2 0,33 18 26 -8
KOWALCZYK Mirosław
PIAST GLIWICE / POL
7 V5 D4 D1 V5 V5 D3 3 0,50 23 23 0

Grupa nr3
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
LEŚNIAK Paweł
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
1 V5 D2 D4 D3 D0 D0 1 0,17 14 29 -15
DROZDOWSKI Wojciech
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
2 D4 D3 D1 D0 D1 D2 0 0,00 11 30 -19
WALCZAK Szymon
KS SZPADA WROCŁAW / POL
3 V5 V5 V5 V2 D4 V5 5 0,83 26 15 +11
BUDNIK Łukasz
T.S. WISŁA KR. / POL
4 V5 V5 D2 D3 D2 D2 2 0,33 19 25 -6
FORAJTER Roman
PIAST GLIWICE / POL
5 V5 V5 D1 V5 D1 V5 4 0,67 22 17 +5
JASIELCZUK Igor
KKS KRAKÓW / POL
6 V5 V5 V5 V5 V5 D4 5 0,83 29 13 +16
WARMUZ Konrad
AZS AWF KRAKÓW / POL
7 V5 V5 D2 V5 D4 V5 4 0,67 26 18 +8

Grupa nr4
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
GRZYWACZ Mirosław
KKS KRAKÓW / POL
1 D4 V5 D2 D2 V5 V5 3 0,50 23 22 +1
GAWROŃSKI Piotr
UKS SOKRATES CZĘST. / POL
2 V5 V5 D4 D3 V5 V5 4 0,67 27 24 +3
CNOTALSKI Jerzy
ZERWIKAPTUR KR. / POL
3 D4 D4 D2 D2 V5 V5 2 0,33 22 26 -4
TIHIY Volodimyr
KKS KRAKÓW / POL
4 V5 V5 V5 D4 V5 V5 5 0,83 29 17 +12
DROBCZYK Paweł
PIAST GLIWICE / POL
5 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 18 +12
SZAJTHAUER Bogdan
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
6 D0 D3 D2 D1 D3 D2 0 0,00 11 30 -19
ZIEMECKI Grzegorz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
7 D3 D3 D4 D3 D4 V5 1 0,17 22 27 -5

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 SABATOWSKI Karol KKS KRAKÓW  POL  1,00  30  11  +19  Zakwalifikowany (a)
2 WOJTAS Bogdan KKS KRAKÓW  POL  1,00  29  13  +16  Zakwalifikowany (a)
3 DROBCZYK Paweł PIAST GLIWICE  POL  1,00  30  18  +12  Zakwalifikowany (a)
4 JASIELCZUK Igor KKS KRAKÓW  POL  0,83  29  13  +16  Zakwalifikowany (a)
5 TIHIY Volodimyr KKS KRAKÓW  POL  0,83  29  17  +12  Zakwalifikowany (a)
6 WALCZAK Szymon KS SZPADA WROCŁAW  POL  0,83  26  15  +11  Zakwalifikowany (a)
7 TEICHGRAEBER Marco WKS KOLEJARZ WR.  POL  0,83  28  20  +8  Zakwalifikowany (a)
8 WARMUZ Konrad AZS AWF KRAKÓW  POL  0,67  26  18  +8  Zakwalifikowany (a)
9 GWIAZDA Paweł PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,67  25  19  +6  Zakwalifikowany (a)
10 PUCHAŁA Marcin WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,67  27  22  +5  Zakwalifikowany (a)
11 FORAJTER Roman PIAST GLIWICE  POL  0,67  22  17  +5  Zakwalifikowany (a)
12 GAWROŃSKI Piotr UKS SOKRATES CZĘST.  POL  0,67  27  24  +3  Zakwalifikowany (a)
13 DOLECKI Przemysław UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,50  25  23  +2  Zakwalifikowany (a)
14 GRZYWACZ Mirosław KKS KRAKÓW  POL  0,50  23  22  +1  Zakwalifikowany (a)
15 KOWALCZYK Mirosław PIAST GLIWICE  POL  0,50  23  23  Zakwalifikowany (a)
16 WODNIAK Maciej SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,50  19  23  -4  Zakwalifikowany (a)
17 SZYSZKO Bartosz WKS KOLEJARZ WR.  POL  0,33  22  23  -1  Zakwalifikowany (a)
18 ĆWIORO Tomasz BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,33  23  26  -3  Zakwalifikowany (a)
19 CNOTALSKI Jerzy ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,33  22  26  -4  Zakwalifikowany (a)
20 BUDNIK Łukasz T.S. WISŁA KR.  POL  0,33  19  25  -6  Zakwalifikowany (a)
21 BIEDROŃSKI Piotr AZS AWF KRAKÓW  POL  0,33  18  26  -8  Zakwalifikowany (a)
22 ZIEMECKI Grzegorz BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,17  22  27  -5  Zakwalifikowany (a)
23 BUDNIK Robert UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,17  20  25  -5  Zakwalifikowany (a)
24 LEŚNIAK Paweł SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,17  14  29  -15  Zakwalifikowany (a)
25 SCHAB Tomasz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,17  12  28  -16  Zakwalifikowany (a)
26T SZAJTHAUER Bogdan T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,00  11  30  -19  Zakwalifikowany (a)
26T DROZDOWSKI Wojciech PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,00  11  30  -19  Zakwalifikowany (a)
26T KOWALSKI Tomasz PIAST GLIWICE  POL  0,00  11  30  -19  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
           
(1) SABATOWSKI Karol
KKS KRAKÓW / POL
 
  (1) SABATOWSKI Karol
KKS KRAKÓW / POL
 
(32) -BYE-   
    (1) SABATOWSKI Karol
KKS KRAKÓW / POL
 
(17) SZYSZKO Bartosz
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
  10 - 9 
  (16) WODNIAK Maciej
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(16) WODNIAK Maciej
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
10 - 9   
    (1) SABATOWSKI Karol
KKS KRAKÓW / POL
 
(9) GWIAZDA Paweł
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  10 - 9 
  (9) GWIAZDA Paweł
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
   
(24) LEŚNIAK Paweł
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
10 - 3     
    (8) WARMUZ Konrad
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
 
(25) SCHAB Tomasz
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  10 - 8   
  (8) WARMUZ Konrad
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
 
(8) WARMUZ Konrad
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
10 - 6   
    (1) TIHIY Volodimyr
KKS KRAKÓW / POL
 
(5) TIHIY Volodimyr
KKS KRAKÓW / POL
 
  10 - 5 
  (5) TIHIY Volodimyr
KKS KRAKÓW / POL
 
   
(28) SZAJTHAUER Bogdan
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
10 - 2     
    (5) TIHIY Volodimyr
KKS KRAKÓW / POL
 
   
(21) BIEDROŃSKI Piotr
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
  10 - 6     
  (12) GAWROŃSKI Piotr
UKS SOKRATES CZĘST. / POL
 
     
(12) GAWROŃSKI Piotr
UKS SOKRATES CZĘST. / POL
 
10 - 5       
    (4) TIHIY Volodimyr
KKS KRAKÓW / POL
 
 
(13) DOLECKI Przemysław
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  10 - 6   
  (13) DOLECKI Przemysław
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
   
(20) BUDNIK Łukasz
T.S. WISŁA KR. / POL
 
10 - 7     
    (4) DOLECKI Przemysław
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
 
(29) -BYE-    10 - 8   
  (4) JASIELCZUK Igor
KKS KRAKÓW / POL
 
 
(4) JASIELCZUK Igor
KKS KRAKÓW / POL
 
   
    (1) TIHIY Volodimyr
KKS KRAKÓW / POL
 
(3) DROBCZYK Paweł
PIAST GLIWICE / POL
 
  10 - 7 
  (3) DROBCZYK Paweł
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(30) -BYE-       
    (3) DROBCZYK Paweł
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(19) CNOTALSKI Jerzy
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
  6 - 3     
  (14) GRZYWACZ Mirosław
KKS KRAKÓW / POL
 
     
(14) GRZYWACZ Mirosław
KKS KRAKÓW / POL
 
10 - 8       
    (3) DROBCZYK Paweł
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(11) FORAJTER Roman
PIAST GLIWICE / POL
 
  8 - 7     
  (11) FORAJTER Roman
PIAST GLIWICE / POL
 
       
(22) ZIEMECKI Grzegorz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
10 - 6         
    (6) WALCZAK Szymon
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
     
(27) KOWALSKI Tomasz
PIAST GLIWICE / POL
 
  10 - 6       
  (6) WALCZAK Szymon
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
     
(6) WALCZAK Szymon
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
10 - 2       
    (2) WOJTAS Bogdan
KKS KRAKÓW / POL
 
 
(7) TEICHGRAEBER Marco
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
  8 - 7   
  (7) TEICHGRAEBER Marco
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
   
(26) DROZDOWSKI Wojciech
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
10 - 5     
    (7) BUDNIK Robert
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
   
(23) BUDNIK Robert
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
  10 - 8     
  (10) BUDNIK Robert
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
     
(10) PUCHAŁA Marcin
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
10 - 8       
    (2) WOJTAS Bogdan
KKS KRAKÓW / POL
 
 
(15) KOWALCZYK Mirosław
PIAST GLIWICE / POL
 
  10 - 6   
  (15) ĆWIORO Tomasz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
(18) ĆWIORO Tomasz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
10 - 6     
    (2) WOJTAS Bogdan
KKS KRAKÓW / POL
 
 
(31) -BYE-    10 - 8   
  (2) WOJTAS Bogdan
KKS KRAKÓW / POL
 
 
(2) WOJTAS Bogdan
KKS KRAKÓW / POL
 
   
   

Walka o trzecie miejsce  
   
(4) SABATOWSKI Karol
KKS KRAKÓW / POL
 
  (3) SABATOWSKI Karol
KKS KRAKÓW / POL
 
(3) DROBCZYK Paweł
PIAST GLIWICE / POL
 
10 - 4 
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 19:34
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 TIHIY Volodimyr KKS KRAKÓW  POL 
2 WOJTAS Bogdan KKS KRAKÓW  POL 
3 SABATOWSKI Karol KKS KRAKÓW  POL 
4 DROBCZYK Paweł PIAST GLIWICE  POL 
5 WALCZAK Szymon KS SZPADA WROCŁAW  POL 
6 WARMUZ Konrad AZS AWF KRAKÓW  POL 
7 DOLECKI Przemysław UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
8 BUDNIK Robert UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
9 JASIELCZUK Igor KKS KRAKÓW  POL 
10 TEICHGRAEBER Marco WKS KOLEJARZ WR.  POL 
11 GWIAZDA Paweł PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
12 FORAJTER Roman PIAST GLIWICE  POL 
13 GAWROŃSKI Piotr UKS SOKRATES CZĘST.  POL 
14 GRZYWACZ Mirosław KKS KRAKÓW  POL 
15 WODNIAK Maciej SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
16 ĆWIORO Tomasz BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
17 PUCHAŁA Marcin WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
18 KOWALCZYK Mirosław PIAST GLIWICE  POL 
19 SZYSZKO Bartosz WKS KOLEJARZ WR.  POL 
20 CNOTALSKI Jerzy ZERWIKAPTUR KR.  POL 
21 BUDNIK Łukasz T.S. WISŁA KR.  POL 
22 BIEDROŃSKI Piotr AZS AWF KRAKÓW  POL 
23 ZIEMECKI Grzegorz BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
24 LEŚNIAK Paweł SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
25 SCHAB Tomasz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
26T SZAJTHAUER Bogdan T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
26T DROZDOWSKI Wojciech PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
26T KOWALSKI Tomasz PIAST GLIWICE  POL