Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj Status
1 RIDZEWSKA Monika PIAST GLIWICE  POL 
2 MADURA Joanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
3 MOREK Katarzyna KS SZPADA WADOW.  POL 
4 BEDNARSKA Halina PIAST GLIWICE  POL 
5 ZDRZAŁEK Katarzyna T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
6 SZMAJDZIŃSKA Katarzyna PIAST GLIWICE  POL 
7 HEBDOWSKA Małgorzata UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
8 DZIURA Katarzyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
# 1 2 3 4 5 6 7 8 V V/M TZ TO Ind
BEDNARSKA Halina
PIAST GLIWICE / POL
1 V5 D1 V5 D3 V5 V5 V5 5 0,71 29 20 +9
RIDZEWSKA Monika
PIAST GLIWICE / POL
2 D1 D4 V5 D1 V5 D3 V5 3 0,43 24 25 -1
SZMAJDZIŃSKA Katarzyna
PIAST GLIWICE / POL
3 V5 V5 D3 D1 V5 V5 V5 5 0,71 29 20 +9
DZIURA Katarzyna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
4 D3 D2 V5 D1 V5 V5 V5 4 0,57 26 28 -2
MOREK Katarzyna
KS SZPADA WADOW. / POL
5 V5 V5 V5 V5 V5 V5 V5 7 1,00 35 10 +25
HEBDOWSKA Małgorzata
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
6 D2 D2 D2 D4 D3 D2 V5 1 0,14 20 34 -14
MADURA Joanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
7 D2 V5 D2 D4 D0 V5 D4 2 0,29 22 30 -8
ZDRZAŁEK Katarzyna
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
8 D2 D1 D1 D2 D1 D4 V5 1 0,14 16 34 -18

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 MOREK Katarzyna KS SZPADA WADOW.  POL  1,00  35  10  +25  Zakwalifikowany (a)
2T SZMAJDZIŃSKA Katarzyna PIAST GLIWICE  POL  0,71  29  20  +9  Zakwalifikowany (a)
2T BEDNARSKA Halina PIAST GLIWICE  POL  0,71  29  20  +9  Zakwalifikowany (a)
4 DZIURA Katarzyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,57  26  28  -2  Zakwalifikowany (a)
5 RIDZEWSKA Monika PIAST GLIWICE  POL  0,43  24  25  -1  Zakwalifikowany (a)
6 MADURA Joanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,29  22  30  -8  Zakwalifikowany (a)
7 HEBDOWSKA Małgorzata UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,14  20  34  -14  Zakwalifikowany (a)
8 ZDRZAŁEK Katarzyna T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,14  16  34  -18  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Tabela 8 Półfinały Finał  
       
(1) MOREK Katarzyna
KS SZPADA WADOW. / POL
 
  (1) MOREK Katarzyna
KS SZPADA WADOW. / POL
 
(8) ZDRZAŁEK Katarzyna
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
10 - 0 
    (1) MOREK Katarzyna
KS SZPADA WADOW. / POL
 
(5) RIDZEWSKA Monika
PIAST GLIWICE / POL
 
  10 - 2 
  (4) DZIURA Katarzyna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
 
(4) DZIURA Katarzyna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
10 - 7   
    (1) MOREK Katarzyna
KS SZPADA WADOW. / POL
 
(3) BEDNARSKA Halina
PIAST GLIWICE / POL
 
  10 - 9 
  (3) BEDNARSKA Halina
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(6) MADURA Joanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
10 - 6     
    (2) SZMAJDZIŃSKA Katarzyna
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(7) HEBDOWSKA Małgorzata
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  10 - 9   
  (2) SZMAJDZIŃSKA Katarzyna
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(2) SZMAJDZIŃSKA Katarzyna
PIAST GLIWICE / POL
 
10 - 3   
   

Walka o trzecie miejsce  
   
(4) DZIURA Katarzyna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  (3) DZIURA Katarzyna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
(3) BEDNARSKA Halina
PIAST GLIWICE / POL
 
10 - 7 
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 19:34
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 MOREK Katarzyna KS SZPADA WADOW.  POL 
2 SZMAJDZIŃSKA Katarzyna PIAST GLIWICE  POL 
3 DZIURA Katarzyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
4 BEDNARSKA Halina PIAST GLIWICE  POL 
5 RIDZEWSKA Monika PIAST GLIWICE  POL 
6 MADURA Joanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
7 HEBDOWSKA Małgorzata UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
8 ZDRZAŁEK Katarzyna T.S. GÓRNIK RADLIN  POL