Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 JANECZEK Oliwia MUSZKIETER GL.  POL 
2 DROZDOWSKA Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
3 SZYMAŃSKA Maja BUDOWLANI TORUŃ  POL 
4 ŁABUDA Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
5 DROŻDŻ Łucja KS SZPADA WROCŁAW  POL 
6 CIESIELSKA Lena BUDOWLANI TORUŃ  POL 
7 KUBIK Natalia BUDOWLANI TORUŃ  POL 
8 CISZCZOŃ Maria PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
9 MILIŃSKA Martyna UKS GRYFEK SZCZECIN  POL 
10 SZCZUROWSKA Maria 10  PIAST GLIWICE  POL 
11 GÓRKA Julia 11  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
12 SIERGIEJ Zofia 12  WKS KOLEJARZ WR.  POL 
13 SADOWSKA Amelia 13  BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
14 POLITOWICZ Sonia 14  PKS MILENIUM SKAW.  POL 
15 SOCHA Maria 15  PKSZERM WARSZAWA  POL 
16 WĄTOR Zofia 16  PKS MILENIUM SKAW.  POL 
17 TERCJAK Jagoda 17  KS SZPADA WROCŁAW  POL 
18 MARCINKIEWICZ Daria 19  PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL 
19 MICHALSKA Lena 20  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
20 WINIARSKA Julia 21  BUDOWLANI TORUŃ  POL 
21 DYL Roksana 22  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
22 SMOLARCZYK Kinga 23  UKS KOSYNIER GL.  POL 
23 ŚMIGIELSKA Maja 24  WKS KOLEJARZ WR.  POL 
24 WILKOSZ Wiktoria 25  UKS OLIMP LUBIN  POL 
25 ŚWIĘCH Milena 26  KS SZPADA WROCŁAW  POL 
26 KANABAJ Janina 27  BUDOWLANI TORUŃ  POL 
27 SZCZYGIEŁ Emilia 28  UKS OLIMP LUBIN  POL 
28 STASZULONEK Emilia 30  PIAST GLIWICE  POL 
29 GUSTA Kamila 31  PIAST GLIWICE  POL 
30 FURMAN Lena 33  KS CRACOVIA 1906  POL 
31 SZYDŁOWSKA Julia 35  PIAST GLIWICE  POL 
32 ZALEWSKA Michalina 38  UKS GRYFEK SZCZECIN  POL 
33 BUKSA Amelia 40  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
34 FECHNER Sofie 41  UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
35 KONARSKA Lena 42  KS SZPADA WROCŁAW  POL 
36 DE VREESE Eryka 43  UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
37 GRAMCOW Zofia 44  RMKS RYBNIK  POL 
38 KURCAB Nadia 44  KS ARAMIS  POL 
39 SIEJEK Kornelia 49  UKS OLIMP LUBIN  POL 
40 SOWIŃSKA Dominika 50  PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
41 RADWAŃSKA Zofia 51  ZERWIKAPTUR KR.  POL 
42 ROSTKOWSKA Nadia 52  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
43 KOZIK Marialuna 53  PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
44 WOLNY Iga 54  BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
45 ŻEMŁA Natasza 56  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
46 URBAŃCZYK Michalina 57  KS SZPADA WROCŁAW  POL 
47 ZAKRZEWSKA Ewa 64  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
48 TATOJ Aleksandra 67  UKS KUKUŁKI KAT.  POL 
49 SKALNY Alicja 68  UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
50 ZAJĄC Maria 70  MUSZKIETER GL.  POL 
51 SOŁTYK Zuzanna 71  PKSZERM WARSZAWA  POL 
52 SZALIŃSKA Wiktoria 72  KS SZPADA WROCŁAW  POL 
53 RUTKOWSKA Apolonia 78  WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
54 WALUŚ Lena 79  UKSZ LEGNICA  POL 
55 GRUDZIĄDZ Anna 81  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
56 SZCZUROWSKA Hanna 103  UKS KOSYNIER GL.  POL 
57 HEBDOWSKA Agata 103  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
58 SZCZEPANIAK Amelia 105  PIAST GLIWICE  POL 
59 SZEWCZYK Alicja 109  AZS AWF WROCŁAW  POL 
60 SZYDŁOWSKA Maria 113  PIAST GLIWICE  POL 
61 KOWALIK Amelia 114  PIAST GLIWICE  POL 
62 KONIECZEK Elżbieta 115  UKSZ LEGNICA  POL 
63 WOŁK-JANKOWSKA Julia 120  UKS KUKUŁKI KAT.  POL 
64 GACEK Zofia 123  WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
65 DOLECKA Kamila 125  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
66 DROBCZYK Martyna 128  PIAST GLIWICE  POL 
67 GOLICZ Hanna 133  DOSIR SOKOLNIA CH.  POL 
68 BUDNIK Magdalena 1002  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
69 SZPURA Alicja   UKS KUKUŁKI KAT.  POL 
70 URBANOWICZ Łucja   ZERWIKAPTUR KR.  POL 
71 SCHERBACH Viktoryia   SAVS MINSK  BLR 
72 SOKALSKA Klara   KSZ WARSZAWIANKA  POL 
73 ASTAPCHANKA Natalia   SAVS MINSK  BLR 
74 KSIĄŻEK Emilia   KS SZPADA WADOW.  POL 
75 JĘDRAS Zofia   UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
76 WOSKOWICZ Zuzanna   PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL 
77 ALEKSANDER Jagoda   PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL 
78 PIECUCH Natalia   UKS ZAWISZA KAT.  POL 
79 SOBIECH Anna   PIAST GLIWICE  POL 
80 WIŚNIEWSKA Nela   KS ARAMIS  POL 
81 TWARDOWSKA Amelia   PIAST GLIWICE  POL 
82 PIETRAS Zofia   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
83 MISHYNA Aliaksandra   SAVS MINSK  BLR 
84 SMEREK Jagoda   UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
85 PYRA Lena   ZERWIKAPTUR KR.  POL 
86 BONDARAVA Nely   SAVS MINSK  BLR 
87 HAMERSKA Iga   UKS GRYFEK SZCZECIN  POL 
88 NIKODEM Martyna   MUSZKIETER GL.  POL 
89 GAWROŃSKA Martyna   KS ARAMIS  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 4
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
JANECZEK Oliwia
MUSZKIETER GL. / POL
1 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 2 +22
HAMERSKA Iga
UKS GRYFEK SZCZECIN / POL
2 D0 D1 D2 V4 D0 D2 1 0,17 9 16 -7
FURMAN Lena
KS CRACOVIA 1906 / POL
3 D0 V3 V4 D3 D2 V4 3 0,50 16 19 -3
SZCZUROWSKA Hanna
UKS KOSYNIER GL. / POL
4 D1 V4 D3 D3 D0 D2 1 0,17 13 22 -9
BONDARAVA Nely
SAVS MINSK / BLR
5 D0 D1 V4 V4 D3 D2 2 0,33 14 22 -8
HEBDOWSKA Agata
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
6 D0 V1 V4 V4 V4 D2 4 0,67 15 13 +2
STASZULONEK Emilia
PIAST GLIWICE / POL
7 D1 V3 D3 V4 V4 V4 4 0,67 19 16 +3
Sędzia:
WERYK Małgorzata
T.S. WISŁA KR. / POL

Grupa nr2
Na planszy 6
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SZEWCZYK Alicja
AZS AWF WROCŁAW / POL
1 D1 V4 D2 D1 V4 V3 3 0,50 15 13 +2
KANABAJ Janina
BUDOWLANI TORUŃ / POL
2 V2 V4 D1 D1 D2 D1 2 0,33 11 16 -5
GRUDZIĄDZ Anna
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
3 D2 D0 D0 D1 D1 D2 0 0,00 6 22 -16
DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
4 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 6 +18
GUSTA Kamila
PIAST GLIWICE / POL
5 V2 V4 V4 D3 V4 V4 5 0,83 21 7 +14
PYRA Lena
ZERWIKAPTUR KR. / POL
6 D1 V4 V3 D0 D0 V2 3 0,50 10 16 -6
NIKODEM Martyna
MUSZKIETER GL. / POL
7 D2 V3 V3 D0 D0 D1 2 0,33 9 16 -7
Sędzia:
FAJKIS Jarosław
RMKS RYBNIK / POL

Grupa nr3
Na planszy 7
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SZCZYGIEŁ Emilia
UKS OLIMP LUBIN / POL
1 V4 D1 V4 V4 D3 D3 3 0,50 19 15 +4
SMEREK Jagoda
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
2 D1 D0 V4 D3 D2 V4 2 0,33 14 22 -8
SZYMAŃSKA Maja
BUDOWLANI TORUŃ / POL
3 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 8 +16
KONIECZEK Elżbieta
UKSZ LEGNICA / POL
4 D0 D3 D0 D2 D1 D0 0 0,00 6 24 -18
MISHYNA Aliaksandra
SAVS MINSK / BLR
5 D2 V4 D3 V4 V4 D2 3 0,50 19 19 0
SZYDŁOWSKA Julia
PIAST GLIWICE / POL
6 V4 V4 D1 V4 D2 V4 4 0,67 19 15 +4
SZALIŃSKA Wiktoria
KS SZPADA WROCŁAW / POL
7 V4 D3 D3 V4 V4 D1 3 0,50 19 17 +2
Sędzia:
WYCISK Dorota
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL

Grupa nr4
Na planszy 8
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
ŚWIĘCH Milena
KS SZPADA WROCŁAW / POL
1 D0 V4 V4 V4 V4 4 0,80 16 10 +6
ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
2 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 3 +17
SZCZEPANIAK Amelia
PIAST GLIWICE / POL
3 D1 D0 D2 V4 D3 1 0,20 10 17 -7
ZALEWSKA Michalina
UKS GRYFEK SZCZECIN / POL
4 D3 D0 V4 V4 V4 3 0,60 15 14 +1
GAWROŃSKA Martyna
KS ARAMIS / POL
5 D0 D1 D1 D1 D1 0 0,00 4 20 -16
WALUŚ Lena
UKSZ LEGNICA / POL
6 D2 D2 V4 D3 V4 2 0,40 15 16 -1
Sędzia:
SIWOŃ Aleksandra
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL

Grupa nr5
Na planszy 9
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
WILKOSZ Wiktoria
UKS OLIMP LUBIN / POL
1 V4 V4 V4 D2 D0 3 0,60 14 13 +1
SZYDŁOWSKA Maria
PIAST GLIWICE / POL
2 D2 V4 V4 D0 D2 2 0,40 12 16 -4
RUTKOWSKA Apolonia
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
3 D3 D2 V4 D0 D3 1 0,20 12 19 -7
PIETRAS Zofia
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
4 D2 D3 D3 D3 D1 0 0,00 12 18 -6
DROŻDŻ Łucja
KS SZPADA WROCŁAW / POL
5 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 8 +12
BUKSA Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
6 V2 V3 V4 V2 D3 4 0,80 14 10 +4
Sędzia:
MARCOL Maciej
AZS AWF KATOWICE / POL

Grupa nr6
Na planszy 10
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SOŁTYK Zuzanna
PKSZERM WARSZAWA / POL
1 D1 V4 D3 V4 D2 2 0,40 14 15 -1
CIESIELSKA Lena
BUDOWLANI TORUŃ / POL
2 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 9 +11
KOWALIK Amelia
PIAST GLIWICE / POL
3 D2 D2 D3 V4 V4 2 0,40 15 15 0
FECHNER Sofie
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
4 V4 D2 V4 D2 D0 2 0,40 12 18 -6
WIŚNIEWSKA Nela
KS ARAMIS / POL
5 D1 D1 D1 V4 D0 1 0,20 7 18 -11
ŚMIGIELSKA Maja
WKS KOLEJARZ WR. / POL
6 V4 D3 D2 V4 V4 3 0,60 17 10 +7
Sędzia:
DOLECKA Klaudia
UKS TRÓJKA RADLIN / POL

Grupa nr7
Na planszy 11
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
PIECUCH Natalia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
1 D2 D3 D0 D0 D0 V2 1 0,17 7 21 -14
SKALNY Alicja
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
2 V4 D2 D2 D2 D1 V4 2 0,33 15 20 -5
KONARSKA Lena
KS SZPADA WROCŁAW / POL
3 V4 V4 D2 V4 D1 V4 4 0,67 19 19 0
SMOLARCZYK Kinga
UKS KOSYNIER GL. / POL
4 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 7 +17
SCHERBACH Viktoryia
SAVS MINSK / BLR
5 V4 V4 D3 D0 D0 V4 3 0,50 15 15 0
KUBIK Natalia
BUDOWLANI TORUŃ / POL
6 V4 V4 V4 D2 V4 V4 5 0,83 22 7 +15
WOŁK-JANKOWSKA Julia
UKS KUKUŁKI KAT. / POL
7 D1 D2 D3 D1 D1 D1 0 0,00 9 22 -13
Sędzia:
SADOWSKA Paulina
BYTOM. TOW. SZERM. / POL

Grupa nr8
Na planszy 12
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
DE VREESE Eryka
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
1 V4 V4 D3 D1 V4 D2 3 0,50 18 18 0
GACEK Zofia
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
2 D3 V4 D3 D1 D3 D2 1 0,17 16 22 -6
ASTAPCHANKA Natalia
SAVS MINSK / BLR
3 D1 D2 D3 D2 D2 D2 0 0,00 12 24 -12
ALEKSANDER Jagoda
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
4 V4 V4 V4 D1 D1 D1 3 0,50 15 20 -5
CISZCZOŃ Maria
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
5 V4 V4 V4 V4 V4 D0 5 0,83 20 10 +10
ZAJĄC Maria
MUSZKIETER GL. / POL
6 D2 V4 V4 V3 D3 D3 3 0,50 19 18 +1
DYL Roksana
UKS ZAWISZA KAT. / POL
7 V4 V4 V4 V4 V2 V4 6 1,00 22 10 +12
Sędzia:
FAJKIS Krystian Jun.
RMKS RYBNIK / POL

Grupa nr9
Na planszy 13
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
WINIARSKA Julia
BUDOWLANI TORUŃ / POL
1 D3 D1 V4 D3 V4 2 0,40 15 13 +2
GRAMCOW Zofia
RMKS RYBNIK / POL
2 V4 D2 V4 D3 V4 3 0,60 17 12 +5
MILIŃSKA Martyna
UKS GRYFEK SZCZECIN / POL
3 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 6 +14
WOSKOWICZ Zuzanna
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
4 D1 D1 D0 D1 D2 0 0,00 5 20 -15
ZAKRZEWSKA Ewa
UKS ZAWISZA KAT. / POL
5 V4 V4 D3 V4 V4 4 0,80 19 11 +8
DOLECKA Kamila
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
6 D0 D0 D0 V4 D0 1 0,20 4 18 -14
Sędzia:
MIGAS Piotr
PIAST GLIWICE / POL

Grupa nr10
Na planszy 3
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
GOLICZ Hanna
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
1 D2 D2 D2 D1 D1 0 0,00 8 20 -12
KURCAB Nadia
KS ARAMIS / POL
2 V4 D3 V4 V4 D2 3 0,60 17 15 +2
TATOJ Aleksandra
UKS KUKUŁKI KAT. / POL
3 V4 V4 V2 D0 D0 3 0,60 10 14 -4
JĘDRAS Zofia
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
4 V4 D2 D1 D2 D2 1 0,20 11 16 -5
MICHALSKA Lena
UKS ZAWISZA KAT. / POL
5 V4 D3 V4 V4 D1 3 0,60 16 11 +5
SZCZUROWSKA Maria
PIAST GLIWICE / POL
6 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 6 +14
Sędzia:
SZKLARSKI Jarosław
PIAST GLIWICE / POL

Grupa nr11
Na planszy 5
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
DROBCZYK Martyna
PIAST GLIWICE / POL
1 D2 D0 D0 D1 D3 0 0,00 6 20 -14
SIEJEK Kornelia
UKS OLIMP LUBIN / POL
2 V4 D0 D0 D2 V4 2 0,40 10 17 -7
MARCINKIEWICZ Daria
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
3 V4 V4 D1 D2 V4 3 0,60 15 11 +4
GÓRKA Julia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
4 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 4 +16
KSIĄŻEK Emilia
KS SZPADA WADOW. / POL
5 V4 V4 V4 D1 D3 3 0,60 16 13 +3
URBAŃCZYK Michalina
KS SZPADA WROCŁAW / POL
6 V4 D3 D3 D2 V4 2 0,40 16 18 -2
Sędzia:
WESOŁOWSKI Michał
PIAST GLIWICE / POL

Grupa nr12
Na planszy 2
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
TWARDOWSKA Amelia
PIAST GLIWICE / POL
1 D2 D3 D1 V3 D0 1 0,20 9 18 -9
SIERGIEJ Zofia
WKS KOLEJARZ WR. / POL
2 V4 V4 V4 V4 D1 4 0,80 17 9 +8
WOLNY Iga
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
3 V4 D1 D3 V4 D2 2 0,40 14 16 -2
BUDNIK Magdalena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
4 V4 D1 V4 V3 D2 3 0,60 14 13 +1
SOWIŃSKA Dominika
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
5 D2 D1 D1 D1 D2 0 0,00 7 18 -11
TERCJAK Jagoda
KS SZPADA WROCŁAW / POL
6 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 7 +13
Sędzia:
GRYT Michał
RMKS RYBNIK / POL

Grupa nr13
Na planszy 13
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
RADWAŃSKA Zofia
ZERWIKAPTUR KR. / POL
1 D2 D2 D3 V4 D2 1 0,20 13 18 -5
SADOWSKA Amelia
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
2 V4 D1 V2 D3 D2 2 0,40 12 12 0
SZPURA Alicja
UKS KUKUŁKI KAT. / POL
3 V4 V2 D3 D2 D2 2 0,40 13 14 -1
SOKALSKA Klara
KSZ WARSZAWIANKA / POL
4 V4 D1 V4 V1 D2 3 0,60 12 12 0
WĄTOR Zofia
PKS MILENIUM SKAW. / POL
5 D2 V4 V3 D0 V3 3 0,60 12 12 0
ŻEMŁA Natasza
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
6 V4 V3 V4 V4 D2 4 0,80 17 11 +6
Sędzia:
MIGAS Piotr
PIAST GLIWICE / POL

Grupa nr14
Na planszy 8
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SOCHA Maria
PKSZERM WARSZAWA / POL
1 V4 V4 D2 V4 V4 4 0,80 18 9 +9
ROSTKOWSKA Nadia
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
2 D1 V2 V3 V4 V3 4 0,80 13 7 +6
KOZIK Marialuna
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
3 D0 D0 D0 D0 D2 0 0,00 2 18 -16
POLITOWICZ Sonia
PKS MILENIUM SKAW. / POL
4 V4 D2 V4 V4 V4 4 0,80 18 5 +13
URBANOWICZ Łucja
ZERWIKAPTUR KR. / POL
5 D2 D0 V4 D0 V4 2 0,40 10 14 -4
SOBIECH Anna
PIAST GLIWICE / POL
6 D2 D1 V4 D0 D2 1 0,20 9 17 -8
Sędzia:
SIWOŃ Aleksandra
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 JANECZEK Oliwia MUSZKIETER GL.  POL  1,00  24  +22  Zakwalifikowany (a)
2 DROZDOWSKA Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  1,00  24  +18  Zakwalifikowany (a)
3 SMOLARCZYK Kinga 23  UKS KOSYNIER GL.  POL  1,00  24  +17  Zakwalifikowany (a)
4 ŁABUDA Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  1,00  20  +17  Zakwalifikowany (a)
5 SZYMAŃSKA Maja BUDOWLANI TORUŃ  POL  1,00  24  +16  Zakwalifikowany (a)
6 GÓRKA Julia 11  UKS ZAWISZA KAT.  POL  1,00  20  +16  Zakwalifikowany (a)
7T MILIŃSKA Martyna UKS GRYFEK SZCZECIN  POL  1,00  20  +14  Zakwalifikowany (a)
7T SZCZUROWSKA Maria 10  PIAST GLIWICE  POL  1,00  20  +14  Zakwalifikowany (a)
9 TERCJAK Jagoda 17  KS SZPADA WROCŁAW  POL  1,00  20  +13  Zakwalifikowany (a)
10 DYL Roksana 22  UKS ZAWISZA KAT.  POL  1,00  22  10  +12  Zakwalifikowany (a)
11 DROŻDŻ Łucja KS SZPADA WROCŁAW  POL  1,00  20  +12  Zakwalifikowany (a)
12 CIESIELSKA Lena BUDOWLANI TORUŃ  POL  1,00  20  +11  Zakwalifikowany (a)
13 KUBIK Natalia BUDOWLANI TORUŃ  POL  0,83  22  +15  Zakwalifikowany (a)
14 GUSTA Kamila 31  PIAST GLIWICE  POL  0,83  21  +14  Zakwalifikowany (a)
15 CISZCZOŃ Maria PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,83  20  10  +10  Zakwalifikowany (a)
16 POLITOWICZ Sonia 14  PKS MILENIUM SKAW.  POL  0,80  18  +13  Zakwalifikowany (a)
17 SOCHA Maria 15  PKSZERM WARSZAWA  POL  0,80  18  +9  Zakwalifikowany (a)
18 ZAKRZEWSKA Ewa 64  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,80  19  11  +8  Zakwalifikowany (a)
19 SIERGIEJ Zofia 12  WKS KOLEJARZ WR.  POL  0,80  17  +8  Zakwalifikowany (a)
20 ŻEMŁA Natasza 56  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,80  17  11  +6  Zakwalifikowany (a)
21 ŚWIĘCH Milena 26  KS SZPADA WROCŁAW  POL  0,80  16  10  +6  Zakwalifikowany (a)
22 ROSTKOWSKA Nadia 52  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,80  13  +6  Zakwalifikowany (a)
23 BUKSA Amelia 40  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,80  14  10  +4  Zakwalifikowany (a)
24 SZYDŁOWSKA Julia 35  PIAST GLIWICE  POL  0,67  19  15  +4  Zakwalifikowany (a)
25 STASZULONEK Emilia 30  PIAST GLIWICE  POL  0,67  19  16  +3  Zakwalifikowany (a)
26 HEBDOWSKA Agata 103  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,67  15  13  +2  Zakwalifikowany (a)
27 KONARSKA Lena 42  KS SZPADA WROCŁAW  POL  0,67  19  19  Zakwalifikowany (a)
28 ŚMIGIELSKA Maja 24  WKS KOLEJARZ WR.  POL  0,60  17  10  +7  Zakwalifikowany (a)
29 GRAMCOW Zofia 44  RMKS RYBNIK  POL  0,60  17  12  +5  Zakwalifikowany (a)
30 MICHALSKA Lena 20  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,60  16  11  +5  Zakwalifikowany (a)
31 MARCINKIEWICZ Daria 19  PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL  0,60  15  11  +4  Zakwalifikowany (a)
32 KSIĄŻEK Emilia   KS SZPADA WADOW.  POL  0,60  16  13  +3  Zakwalifikowany (a)
33 KURCAB Nadia 44  KS ARAMIS  POL  0,60  17  15  +2  Zakwalifikowany (a)
34 ZALEWSKA Michalina 38  UKS GRYFEK SZCZECIN  POL  0,60  15  14  +1  Zakwalifikowany (a)
35T BUDNIK Magdalena 1002  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,60  14  13  +1  Zakwalifikowany (a)
35T WILKOSZ Wiktoria 25  UKS OLIMP LUBIN  POL  0,60  14  13  +1  Zakwalifikowany (a)
37T SOKALSKA Klara   KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,60  12  12  Zakwalifikowany (a)
37T WĄTOR Zofia 16  PKS MILENIUM SKAW.  POL  0,60  12  12  Zakwalifikowany (a)
39 TATOJ Aleksandra 67  UKS KUKUŁKI KAT.  POL  0,60  10  14  -4  Zakwalifikowany (a)
40 SZCZYGIEŁ Emilia 28  UKS OLIMP LUBIN  POL  0,50  19  15  +4  Zakwalifikowany (a)
41 SZALIŃSKA Wiktoria 72  KS SZPADA WROCŁAW  POL  0,50  19  17  +2  Zakwalifikowany (a)
42 SZEWCZYK Alicja 109  AZS AWF WROCŁAW  POL  0,50  15  13  +2  Zakwalifikowany (a)
43 ZAJĄC Maria 70  MUSZKIETER GL.  POL  0,50  19  18  +1  Zakwalifikowany (a)
44 MISHYNA Aliaksandra   SAVS MINSK  BLR  0,50  19  19  Zakwalifikowany (a)
45 DE VREESE Eryka 43  UKS TOPÓR KRZESZ.  POL  0,50  18  18  Zakwalifikowany (a)
46 SCHERBACH Viktoryia   SAVS MINSK  BLR  0,50  15  15  Zakwalifikowany (a)
47 FURMAN Lena 33  KS CRACOVIA 1906  POL  0,50  16  19  -3  Zakwalifikowany (a)
48 ALEKSANDER Jagoda   PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL  0,50  15  20  -5  Zakwalifikowany (a)
49 PYRA Lena   ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,50  10  16  -6  Zakwalifikowany (a)
50 WINIARSKA Julia 21  BUDOWLANI TORUŃ  POL  0,40  15  13  +2  Zakwalifikowany (a)
51 KOWALIK Amelia 114  PIAST GLIWICE  POL  0,40  15  15  Zakwalifikowany (a)
52 SADOWSKA Amelia 13  BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,40  12  12  Zakwalifikowany (a)
53 WALUŚ Lena 79  UKSZ LEGNICA  POL  0,40  15  16  -1  Zakwalifikowany (a)
54 SOŁTYK Zuzanna 71  PKSZERM WARSZAWA  POL  0,40  14  15  -1  Zakwalifikowany (a)
55 SZPURA Alicja   UKS KUKUŁKI KAT.  POL  0,40  13  14  -1  Zakwalifikowany (a)
56 URBAŃCZYK Michalina 57  KS SZPADA WROCŁAW  POL  0,40  16  18  -2  Zakwalifikowany (a)
57 WOLNY Iga 54  BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,40  14  16  -2  Zakwalifikowany (a)
58 SZYDŁOWSKA Maria 113  PIAST GLIWICE  POL  0,40  12  16  -4  Zakwalifikowany (a)
59 URBANOWICZ Łucja   ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,40  10  14  -4  Zakwalifikowany (a)
60 FECHNER Sofie 41  UKS ATLAS TARNOWO P.  POL  0,40  12  18  -6  Zakwalifikowany (a)
61 SIEJEK Kornelia 49  UKS OLIMP LUBIN  POL  0,40  10  17  -7  Zakwalifikowany (a)
62 SKALNY Alicja 68  UKS TOPÓR KRZESZ.  POL  0,33  15  20  -5  Zakwalifikowany (a)
63 KANABAJ Janina 27  BUDOWLANI TORUŃ  POL  0,33  11  16  -5  Zakwalifikowany (a)
64 NIKODEM Martyna   MUSZKIETER GL.  POL  0,33  16  -7  Zakwalifikowany (a)
65T BONDARAVA Nely   SAVS MINSK  BLR  0,33  14  22  -8  Zakwalifikowany (a)
65T SMEREK Jagoda   UKS TOPÓR KRZESZ.  POL  0,33  14  22  -8  Zakwalifikowany (a)
67 RADWAŃSKA Zofia 51  ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,20  13  18  -5  Zakwalifikowany (a)
68 JĘDRAS Zofia   UKS TOPÓR KRZESZ.  POL  0,20  11  16  -5  Zakwalifikowany (a)
69 RUTKOWSKA Apolonia 78  WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,20  12  19  -7  Zakwalifikowany (a)
70 SZCZEPANIAK Amelia 105  PIAST GLIWICE  POL  0,20  10  17  -7  Zakwalifikowany (a)
71 SOBIECH Anna   PIAST GLIWICE  POL  0,20  17  -8  Zakwalifikowany (a)
72 TWARDOWSKA Amelia   PIAST GLIWICE  POL  0,20  18  -9  Zakwalifikowany (a)
73 WIŚNIEWSKA Nela   KS ARAMIS  POL  0,20  18  -11  Zakwalifikowany (a)
74 DOLECKA Kamila 125  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,20  18  -14  Zakwalifikowany (a)
75 GACEK Zofia 123  WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,17  16  22  -6  Zakwalifikowany (a)
76 HAMERSKA Iga   UKS GRYFEK SZCZECIN  POL  0,17  16  -7  Zakwalifikowany (a)
77 SZCZUROWSKA Hanna 103  UKS KOSYNIER GL.  POL  0,17  13  22  -9  Zakwalifikowany (a)
78 PIECUCH Natalia   UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,17  21  -14  Zakwalifikowany (a)
79 PIETRAS Zofia   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,00  12  18  -6  Zakwalifikowany (a)
80 SOWIŃSKA Dominika 50  PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL  0,00  18  -11  Zakwalifikowany (a)
81 ASTAPCHANKA Natalia   SAVS MINSK  BLR  0,00  12  24  -12  Zakwalifikowany (a)
82 GOLICZ Hanna 133  DOSIR SOKOLNIA CH.  POL  0,00  20  -12  Zakwalifikowany (a)
83 WOŁK-JANKOWSKA Julia 120  UKS KUKUŁKI KAT.  POL  0,00  22  -13  Zakwalifikowany (a)
84 DROBCZYK Martyna 128  PIAST GLIWICE  POL  0,00  20  -14  Zakwalifikowany (a)
85 WOSKOWICZ Zuzanna   PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL  0,00  20  -15  Zakwalifikowany (a)
86 GRUDZIĄDZ Anna 81  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,00  22  -16  Zakwalifikowany (a)
87 GAWROŃSKA Martyna   KS ARAMIS  POL  0,00  20  -16  Zakwalifikowany (a)
88 KOZIK Marialuna 53  PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL  0,00  18  -16  Zakwalifikowany (a)
89 KONIECZEK Elżbieta 115  UKSZ LEGNICA  POL  0,00  24  -18  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 128 Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
               
(1) JANECZEK Oliwia
MUSZKIETER GL. / POL
 
  (1) JANECZEK Oliwia
MUSZKIETER GL. / POL
 
(128) -BYE-   
    (1) JANECZEK Oliwia
MUSZKIETER GL. / POL
 
(65) BONDARAVA Nely
SAVS MINSK / BLR
 
  8 - 1
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
  (64) BONDARAVA Nely
SAVS MINSK / BLR
 
 
(64) NIKODEM Martyna
MUSZKIETER GL. / POL
 
8 - 4
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
 
    (1) JANECZEK Oliwia
MUSZKIETER GL. / POL
 
(33) KURCAB Nadia
KS ARAMIS / POL
 
  8 - 1
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE / POL 
  (33) KURCAB Nadia
KS ARAMIS / POL
 
   
(96) -BYE-       
    (32) KURCAB Nadia
KS ARAMIS / POL
 
 
(97) -BYE-    8 - 2
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
 
  (32) KSIĄŻEK Emilia
KS SZPADA WADOW. / POL
 
 
(32) KSIĄŻEK Emilia
KS SZPADA WADOW. / POL
 
   
    (1) JANECZEK Oliwia
MUSZKIETER GL. / POL
 
(17) SOCHA Maria
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
  8 - 4
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK / POL 
  (17) SOCHA Maria
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
   
(112) -BYE-       
    (17) SOCHA Maria
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
   
(81) ASTAPCHANKA Natalia
SAVS MINSK / BLR
 
  8 - 3
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK / POL 
   
  (48) ALEKSANDER Jagoda
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
 
     
(48) ALEKSANDER Jagoda
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
 
8 - 3
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
     
    (16) SOCHA Maria
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(49) PYRA Lena
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
  6 - 5
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (49) SOWIŃSKA Dominika
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
   
(80) SOWIŃSKA Dominika
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
8 - 3
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE / POL 
   
    (16) POLITOWICZ Sonia
PKS MILENIUM SKAW. / POL
 
 
(113) -BYE-    8 - 5
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (16) POLITOWICZ Sonia
PKS MILENIUM SKAW. / POL
 
 
(16) POLITOWICZ Sonia
PKS MILENIUM SKAW. / POL
 
   
    (1) JANECZEK Oliwia
MUSZKIETER GL. / POL
 
(9) TERCJAK Jagoda
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
  8 - 1
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK / POL 
  (9) TERCJAK Jagoda
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
   
(120) -BYE-       
    (9) TERCJAK Jagoda
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
   
(73) WIŚNIEWSKA Nela
KS ARAMIS / POL
 
  8 - 0
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (56) WIŚNIEWSKA Nela
KS ARAMIS / POL
 
     
(56) URBAŃCZYK Michalina
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
8 - 7
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK / POL 
     
    (9) TERCJAK Jagoda
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
   
(41) SZALIŃSKA Wiktoria
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
  8 - 6
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
   
  (41) SZALIŃSKA Wiktoria
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
       
(88) KOZIK Marialuna
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
8 - 0
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL 
       
    (24) SZYDŁOWSKA Julia
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(105) -BYE-    8 - 4       
  (24) SZYDŁOWSKA Julia
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(24) SZYDŁOWSKA Julia
PIAST GLIWICE / POL
 
       
    (8) MILIŃSKA Martyna
UKS GRYFEK SZCZECIN / POL
 
 
(25) STASZULONEK Emilia
PIAST GLIWICE / POL
 
  8 - 6
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (25) STASZULONEK Emilia
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(104) -BYE-       
    (25) SZCZYGIEŁ Emilia
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
   
(89) KONIECZEK Elżbieta
UKSZ LEGNICA / POL
 
  8 - 2
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK / POL 
   
  (40) SZCZYGIEŁ Emilia
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
     
(40) SZCZYGIEŁ Emilia
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
8 - 2
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
     
    (8) MILIŃSKA Martyna
UKS GRYFEK SZCZECIN / POL
 
 
(57) WOLNY Iga
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
  8 - 7
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (57) WOLNY Iga
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
(72) TWARDOWSKA Amelia
PIAST GLIWICE / POL
 
8 - 3
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
   
    (8) MILIŃSKA Martyna
UKS GRYFEK SZCZECIN / POL
 
 
(121) -BYE-    8 - 5
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
 
  (8) MILIŃSKA Martyna
UKS GRYFEK SZCZECIN / POL
 
 
(8) MILIŃSKA Martyna
UKS GRYFEK SZCZECIN / POL
 
   
    (1) SZYMAŃSKA Maja
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
(5) SZYMAŃSKA Maja
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
  8 - 6
Sędzia:  GRYT Michał  RMKS RYBNIK / POL 
  (5) SZYMAŃSKA Maja
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
   
(124) -BYE-       
    (5) SZYMAŃSKA Maja
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
   
(69) RUTKOWSKA Apolonia
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
  8 - 1
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
   
  (60) RUTKOWSKA Apolonia
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
     
(60) FECHNER Sofie
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
8 - 4
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
     
    (5) SZYMAŃSKA Maja
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
   
(37) WĄTOR Zofia
PKS MILENIUM SKAW. / POL
 
  8 - 4
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
   
  (37) WĄTOR Zofia
PKS MILENIUM SKAW. / POL
 
       
(92) -BYE-           
    (28) WĄTOR Zofia
PKS MILENIUM SKAW. / POL
 
     
(101) -BYE-    8 - 5
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
     
  (28) ŚMIGIELSKA Maja
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
     
(28) ŚMIGIELSKA Maja
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
       
    (5) SZYMAŃSKA Maja
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
   
(21) ŚWIĘCH Milena
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
  8 - 4
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
   
  (21) ŚWIĘCH Milena
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
       
(108) -BYE-           
    (21) MISHYNA Aliaksandra
SAVS MINSK / BLR
 
       
(85) WOSKOWICZ Zuzanna
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
 
  8 - 4
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
       
  (44) MISHYNA Aliaksandra
SAVS MINSK / BLR
 
         
(44) MISHYNA Aliaksandra
SAVS MINSK / BLR
 
8 - 2
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE / POL 
         
    (12) MISHYNA Aliaksandra
SAVS MINSK / BLR
 
     
(53) WALUŚ Lena
UKSZ LEGNICA / POL
 
  8 - 7
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
     
  (53) WALUŚ Lena
UKSZ LEGNICA / POL
 
       
(76) HAMERSKA Iga
UKS GRYFEK SZCZECIN / POL
 
8 - 6
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK / POL 
       
    (12) CIESIELSKA Lena
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
     
(117) -BYE-    8 - 7
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
     
  (12) CIESIELSKA Lena
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
     
(12) CIESIELSKA Lena
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
       
    (4) SZYMAŃSKA Maja
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
 
(13) KUBIK Natalia
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
  8 - 4
Sędzia:  MARCOL Maciej  AZS AWF KATOWICE / POL 
 
  (13) KUBIK Natalia
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
   
(116) -BYE-       
    (13) KUBIK Natalia
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
   
(77) SZCZUROWSKA Hanna
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
  8 - 5
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK / POL 
   
  (52) SADOWSKA Amelia
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
     
(52) SADOWSKA Amelia
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
8 - 2
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL 
     
    (13) KUBIK Natalia
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
   
(45) DE VREESE Eryka
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
  8 - 0
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
   
  (45) DE VREESE Eryka
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
       
(84) DROBCZYK Martyna
PIAST GLIWICE / POL
 
8 - 2
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
       
    (20) ŻEMŁA Natasza
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
     
(109) -BYE-    8 - 6
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK / POL 
     
  (20) ŻEMŁA Natasza
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
     
(20) ŻEMŁA Natasza
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
       
    (4) ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
 
(29) GRAMCOW Zofia
RMKS RYBNIK / POL
 
  8 - 7
Sędzia:  GRYT Michał  RMKS RYBNIK / POL 
 
  (29) GRAMCOW Zofia
RMKS RYBNIK / POL
 
   
(100) -BYE-       
    (29) WILKOSZ Wiktoria
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
   
(93) -BYE-    8 - 7
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (36) WILKOSZ Wiktoria
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
     
(36) WILKOSZ Wiktoria
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
       
    (4) ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
 
(61) SIEJEK Kornelia
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
  8 - 5
Sędzia:  SADOWSKA Paulina  BYTOM. TOW. SZERM. / POL 
 
  (61) JĘDRAS Zofia
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
   
(68) JĘDRAS Zofia
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
8 - 6
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
   
    (4) ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
 
(125) -BYE-    8 - 2
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
 
  (4) ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
 
(4) ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
   
    (1) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
(3) SMOLARCZYK Kinga
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
  8 - 3
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE / POL 
  (3) SMOLARCZYK Kinga
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
   
(126) -BYE-       
    (3) SMOLARCZYK Kinga
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
   
(67) RADWAŃSKA Zofia
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
  8 - 3
Sędzia:  SADOWSKA Paulina  BYTOM. TOW. SZERM. / POL 
   
  (62) RADWAŃSKA Zofia
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
     
(62) SKALNY Alicja
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
8 - 1
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
     
    (3) SMOLARCZYK Kinga
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
   
(35) BUDNIK Magdalena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
  8 - 7
Sędzia:  SADOWSKA Paulina  BYTOM. TOW. SZERM. / POL 
   
  (35) BUDNIK Magdalena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
       
(94) -BYE-           
    (30) MICHALSKA Lena
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
     
(99) -BYE-    8 - 5
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE / POL 
     
  (30) MICHALSKA Lena
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
     
(30) MICHALSKA Lena
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
       
    (3) SIERGIEJ Zofia
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
   
(19) SIERGIEJ Zofia
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
  8 - 6
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
   
  (19) SIERGIEJ Zofia
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
       
(110) -BYE-           
    (19) SIERGIEJ Zofia
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
       
(83) WOŁK-JANKOWSKA Julia
UKS KUKUŁKI KAT. / POL
 
  8 - 2
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
       
  (46) SCHERBACH Viktoryia
SAVS MINSK / BLR
 
         
(46) SCHERBACH Viktoryia
SAVS MINSK / BLR
 
8 - 4
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE / POL 
         
    (14) SIERGIEJ Zofia
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
     
(51) KOWALIK Amelia
PIAST GLIWICE / POL
 
  8 - 5
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
     
  (51) KOWALIK Amelia
PIAST GLIWICE / POL
 
       
(78) PIECUCH Natalia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
8 - 1
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK / POL 
       
    (14) GUSTA Kamila
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(115) -BYE-    8 - 3
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
     
  (14) GUSTA Kamila
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(14) GUSTA Kamila
PIAST GLIWICE / POL
 
       
    (3) SIERGIEJ Zofia
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
   
(11) DROŻDŻ Łucja
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
  8 - 7
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
   
  (11) DROŻDŻ Łucja
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
       
(118) -BYE-           
    (11) DROŻDŻ Łucja
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
       
(75) GACEK Zofia
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
  8 - 3
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK / POL 
       
  (54) SOŁTYK Zuzanna
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
         
(54) SOŁTYK Zuzanna
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
8 - 6
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL 
         
    (11) DROŻDŻ Łucja
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
       
(43) ZAJĄC Maria
MUSZKIETER GL. / POL
 
  8 - 3
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL 
       
  (43) GRUDZIĄDZ Anna
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
           
(86) GRUDZIĄDZ Anna
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
8 - 7
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
           
    (22) ROSTKOWSKA Nadia
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
         
(107) -BYE-    8 - 2
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL 
         
  (22) ROSTKOWSKA Nadia
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
         
(22) ROSTKOWSKA Nadia
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
           
    (6) GÓRKA Julia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
     
(27) KONARSKA Lena
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
  8 - 7
Sędzia:  WESOŁOWSKI Michał  PIAST GLIWICE / POL 
     
  (27) KONARSKA Lena
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
       
(102) -BYE-           
    (27) KONARSKA Lena
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
       
(91) -BYE-    6 - 5
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
       
  (38) SOKALSKA Klara
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
         
(38) SOKALSKA Klara
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
           
    (6) GÓRKA Julia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
     
(59) URBANOWICZ Łucja
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
  8 - 2
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
     
  (59) SZCZEPANIAK Amelia
PIAST GLIWICE / POL
 
       
(70) SZCZEPANIAK Amelia
PIAST GLIWICE / POL
 
8 - 4
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
       
    (6) GÓRKA Julia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
     
(123) -BYE-    8 - 4
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE / POL 
     
  (6) GÓRKA Julia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
     
(6) GÓRKA Julia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
       
    (2) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
 
(7) SZCZUROWSKA Maria
PIAST GLIWICE / POL
 
  8 - 3
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (7) SZCZUROWSKA Maria
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(122) -BYE-       
    (7) SZCZUROWSKA Maria
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(71) SOBIECH Anna
PIAST GLIWICE / POL
 
  8 - 0
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
   
  (58) SZYDŁOWSKA Maria
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(58) SZYDŁOWSKA Maria
PIAST GLIWICE / POL
 
8 - 5
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
     
    (7) SZCZUROWSKA Maria
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(39) TATOJ Aleksandra
UKS KUKUŁKI KAT. / POL
 
  8 - 1
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK / POL 
   
  (39) TATOJ Aleksandra
UKS KUKUŁKI KAT. / POL
 
       
(90) -BYE-           
    (26) TATOJ Aleksandra
UKS KUKUŁKI KAT. / POL
 
     
(103) -BYE-    8 - 4
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
     
  (26) HEBDOWSKA Agata
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
     
(26) HEBDOWSKA Agata
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
       
    (7) DYL Roksana
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(23) BUKSA Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  8 - 6
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
   
  (23) BUKSA Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
       
(106) -BYE-           
    (23) SZEWCZYK Alicja
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
       
(87) GAWROŃSKA Martyna
KS ARAMIS / POL
 
  8 - 4
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
       
  (42) SZEWCZYK Alicja
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
         
(42) SZEWCZYK Alicja
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
8 - 4
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE / POL 
         
    (10) DYL Roksana
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
     
(55) SZPURA Alicja
UKS KUKUŁKI KAT. / POL
 
  8 - 1
Sędzia:  WESOŁOWSKI Michał  PIAST GLIWICE / POL 
     
  (55) SZPURA Alicja
UKS KUKUŁKI KAT. / POL
 
       
(74) DOLECKA Kamila
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
8 - 1
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK / POL 
       
    (10) DYL Roksana
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
     
(119) -BYE-    8 - 2
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
     
  (10) DYL Roksana
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
     
(10) DYL Roksana
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
       
    (2) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
 
(15) CISZCZOŃ Maria
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  8 - 7
Sędzia:  SADOWSKA Paulina  BYTOM. TOW. SZERM. / POL 
 
  (15) CISZCZOŃ Maria
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
   
(114) -BYE-       
    (15) WINIARSKA Julia
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
   
(79) PIETRAS Zofia
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  8 - 6     
  (50) WINIARSKA Julia
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
     
(50) WINIARSKA Julia
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
8 - 4
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL 
     
    (15) ZAKRZEWSKA Ewa
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(47) FURMAN Lena
KS CRACOVIA 1906 / POL
 
  8 - 4
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
   
  (47) FURMAN Lena
KS CRACOVIA 1906 / POL
 
       
(82) GOLICZ Hanna
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
 
8 - 4
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
       
    (18) ZAKRZEWSKA Ewa
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
     
(111) -BYE-    8 - 5
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE / POL 
     
  (18) ZAKRZEWSKA Ewa
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
     
(18) ZAKRZEWSKA Ewa
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
       
    (2) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
 
(31) MARCINKIEWICZ Daria
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
 
  8 - 4
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
 
  (31) MARCINKIEWICZ Daria
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
 
   
(98) -BYE-       
    (31) ZALEWSKA Michalina
UKS GRYFEK SZCZECIN / POL
 
   
(95) -BYE-    8 - 7
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
   
  (34) ZALEWSKA Michalina
UKS GRYFEK SZCZECIN / POL
 
     
(34) ZALEWSKA Michalina
UKS GRYFEK SZCZECIN / POL
 
       
    (2) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
 
(63) KANABAJ Janina
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
  8 - 3
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
 
  (63) KANABAJ Janina
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
   
(66) SMEREK Jagoda
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
8 - 7
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL 
   
    (2) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
 
(127) -BYE-    8 - 1
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (2) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
 
(2) DROZDOWSKA Hanna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 17:45
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 DROZDOWSKA Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
2 SZYMAŃSKA Maja BUDOWLANI TORUŃ  POL 
3T SIERGIEJ Zofia WKS KOLEJARZ WR.  POL 
3T JANECZEK Oliwia MUSZKIETER GL.  POL 
5 ŁABUDA Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
6 GÓRKA Julia UKS ZAWISZA KAT.  POL 
7 MILIŃSKA Martyna UKS GRYFEK SZCZECIN  POL 
8 DYL Roksana UKS ZAWISZA KAT.  POL 
9 SMOLARCZYK Kinga UKS KOSYNIER GL.  POL 
10 SZCZUROWSKA Maria PIAST GLIWICE  POL 
11 TERCJAK Jagoda KS SZPADA WROCŁAW  POL 
12 DROŻDŻ Łucja KS SZPADA WROCŁAW  POL 
13 KUBIK Natalia BUDOWLANI TORUŃ  POL 
14 SOCHA Maria PKSZERM WARSZAWA  POL 
15 ZAKRZEWSKA Ewa UKS ZAWISZA KAT.  POL 
16 MISHYNA Aliaksandra SAVS MINSK  BLR 
17 CIESIELSKA Lena BUDOWLANI TORUŃ  POL 
18 GUSTA Kamila PIAST GLIWICE  POL 
19 POLITOWICZ Sonia PKS MILENIUM SKAW.  POL 
20 ŻEMŁA Natasza T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
21 ROSTKOWSKA Nadia UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
22 SZYDŁOWSKA Julia PIAST GLIWICE  POL 
23 KONARSKA Lena KS SZPADA WROCŁAW  POL 
24 MICHALSKA Lena UKS ZAWISZA KAT.  POL 
25 KURCAB Nadia KS ARAMIS  POL 
26 ZALEWSKA Michalina UKS GRYFEK SZCZECIN  POL 
27 WILKOSZ Wiktoria UKS OLIMP LUBIN  POL 
28 WĄTOR Zofia PKS MILENIUM SKAW.  POL 
29 TATOJ Aleksandra UKS KUKUŁKI KAT.  POL 
30 SZCZYGIEŁ Emilia UKS OLIMP LUBIN  POL 
31 SZEWCZYK Alicja AZS AWF WROCŁAW  POL 
32 WINIARSKA Julia BUDOWLANI TORUŃ  POL 
33 CISZCZOŃ Maria PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
34 ŚWIĘCH Milena KS SZPADA WROCŁAW  POL 
35 BUKSA Amelia T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
36 STASZULONEK Emilia PIAST GLIWICE  POL 
37 HEBDOWSKA Agata UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
38 ŚMIGIELSKA Maja WKS KOLEJARZ WR.  POL 
39 GRAMCOW Zofia RMKS RYBNIK  POL 
40 MARCINKIEWICZ Daria PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL 
41 KSIĄŻEK Emilia KS SZPADA WADOW.  POL 
42 BUDNIK Magdalena UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
43 SOKALSKA Klara KSZ WARSZAWIANKA  POL 
44 SZALIŃSKA Wiktoria KS SZPADA WROCŁAW  POL 
45 DE VREESE Eryka UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
46 SCHERBACH Viktoryia SAVS MINSK  BLR 
47 FURMAN Lena KS CRACOVIA 1906  POL 
48 ALEKSANDER Jagoda PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL 
49 KOWALIK Amelia PIAST GLIWICE  POL 
50 SADOWSKA Amelia BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
51 WALUŚ Lena UKSZ LEGNICA  POL 
52 SOŁTYK Zuzanna PKSZERM WARSZAWA  POL 
53 SZPURA Alicja UKS KUKUŁKI KAT.  POL 
54 WOLNY Iga BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
55 SZYDŁOWSKA Maria PIAST GLIWICE  POL 
56 KANABAJ Janina BUDOWLANI TORUŃ  POL 
57 BONDARAVA Nely SAVS MINSK  BLR 
58 RADWAŃSKA Zofia ZERWIKAPTUR KR.  POL 
59 JĘDRAS Zofia UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
60 RUTKOWSKA Apolonia WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
61 SZCZEPANIAK Amelia PIAST GLIWICE  POL 
62 WIŚNIEWSKA Nela KS ARAMIS  POL 
63 SOWIŃSKA Dominika PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
64 GRUDZIĄDZ Anna T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
65 ZAJĄC Maria MUSZKIETER GL.  POL 
66 PYRA Lena ZERWIKAPTUR KR.  POL 
67 URBAŃCZYK Michalina KS SZPADA WROCŁAW  POL 
68 URBANOWICZ Łucja ZERWIKAPTUR KR.  POL 
69 FECHNER Sofie UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
70 SIEJEK Kornelia UKS OLIMP LUBIN  POL 
71 SKALNY Alicja UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
72 NIKODEM Martyna MUSZKIETER GL.  POL 
73 SMEREK Jagoda UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
74 SOBIECH Anna PIAST GLIWICE  POL 
75 TWARDOWSKA Amelia PIAST GLIWICE  POL 
76 DOLECKA Kamila UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
77 GACEK Zofia WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
78 HAMERSKA Iga UKS GRYFEK SZCZECIN  POL 
79 SZCZUROWSKA Hanna UKS KOSYNIER GL.  POL 
80 PIECUCH Natalia UKS ZAWISZA KAT.  POL 
81 PIETRAS Zofia PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
82 ASTAPCHANKA Natalia SAVS MINSK  BLR 
83 GOLICZ Hanna DOSIR SOKOLNIA CH.  POL 
84 WOŁK-JANKOWSKA Julia UKS KUKUŁKI KAT.  POL 
85 DROBCZYK Martyna PIAST GLIWICE  POL 
86 WOSKOWICZ Zuzanna PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL 
87 GAWROŃSKA Martyna KS ARAMIS  POL 
88 KOZIK Marialuna PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
89 KONIECZEK Elżbieta UKSZ LEGNICA  POL