Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 SZYMAŃSKA Aleksandra BUDOWLANI TORUŃ  POL 
2 PORWOŁ Liliana RMKS RYBNIK  POL 
3 HALEMBA Antonina UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
4 GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
5 SZYMCZYK Michalina MUSZKIETER GL.  POL 
6 KOZDĘBA Weronika MUSZKIETER GL.  POL 
7 MISIAK Laura T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
8 OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE  POL 
9 PRINA CERAI Melania KSZ WARSZAWIANKA  POL 
10 CIBOROWSKA Gabriela 10  UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
11 HOLC Apolonia 11  BUDOWLANI TORUŃ  POL 
12 DEPTA Hanna 12  UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
13 BARANOWSKA Julia 13  AZS AWF WROCŁAW  POL 
14 MRÓZ Martyna 14  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
15 REIL Kaja 15  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
16 RATYNA Magda 16  MUSZKIETER GL.  POL 
17 ŚMIGIELSKA Lena 17  WKS KOLEJARZ WR.  POL 
18 KRACZLA Zuzanna 18  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
19 MĘŻYK Oliwia 19  RMKS RYBNIK  POL 
20 NIESYN Nikola 20  SKS FLESZ ŚW.  POL 
21 CHARKIEWICZ Karolina 21  AZS AWF WARSZAWA  POL 
22 PATOLETA Kaja 22  UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
23 BARTOSZEK Otylia 23  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
24 DAWIDOWICZ Anna 24  UKS OLIMP LUBIN  POL 
25 KACAŁA Hania 25  SKS FLESZ ŚW.  POL 
26 BIEROŃSKA Dominika 26  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
27 NIECZKOWSKA Karolina 27  SKS FLESZ ŚW.  POL 
28 JĘDRZEJEC Wiktoria 28  PIAST GLIWICE  POL 
29 GIBAS Wiktoria 29  SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
30 MAJEREK Maja 30  MUSZKIETER GL.  POL 
31 VYSOTSKAYA Maryia 32  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
32 JAROSZ Zuzanna 33  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
33 NOWAK Martyna 34  SKS FLESZ ŚW.  POL 
34 GŁOWA Weronika 36  AZS AWF KRAKÓW  POL 
35 WOLNY Tamara 37  BUDOWLANI TORUŃ  POL 
36 SKORCZYŃSKA Antonia 38  SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
37 MOSZONKA Amelia 42  SKS FLESZ ŚW.  POL 
38 GAWIOR Emilia 45  KS SZPADA WADOW.  POL 
39 PIETRAS Emilia 46  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
40 GARUS Oliwia 47  SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
41 WUZIK Maja 48  RMKS RYBNIK  POL 
42 ŁUSZCZ Oliwia 50  KS SZPADA WROCŁAW  POL 
43 FRYDRYCH Małgorzata 52  UKS SOKOLIK KR.  POL 
44 KONIECZEK Marta 53  UKSZ LEGNICA  POL 
45 WASIAK Alicja 55  WKS KOLEJARZ WR.  POL 
46 PODSIADŁO Julia 56  ZERWIKAPTUR KR.  POL 
47 PASIEKA Lena 57  AZS AWF KATOWICE  POL 
48 SZCZERBA Lena 58  AZS AWF KRAKÓW  POL 
49 PERA Natalia 59  UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
50 PĘCHORZEWSKA Marika 60  AZS AWF KRAKÓW  POL 
51 ZABOROWSKA Maria 61  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
52 BILIŃSKA Natalia 62  MUSZKIETER GL.  POL 
53 TATROWSKA Tatiana 65  UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
54 STĘPNIAK Maja 69  KS ARAMIS  POL 
55 MATUSZCZYK Zuzanna 71  AZS AWF KRAKÓW  POL 
56 SZYCH-KARWAT Ronja 73  PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL 
57 URBANOWICZ Agata 73  ZERWIKAPTUR KR.  POL 
58 KRÓL Wiktoria 75  PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL 
59 PUKOWIEC Alicja 81  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
60 BARAŃSKA Karolina 84  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
61 LECH Michalina 87  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
62 MIELNICZEK Blanka 88  PIAST GLIWICE  POL 
63 PADŁO Antonina 89  PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL 
64 GARCORZ Agata 93  MUSZKIETER GL.  POL 
65 MYDLAK Maja 100  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
66 MILLER Antonina 165  FC BERLIN  GER 
67 GARBOWSKA Zofia   UKS START OP.  POL 
68 MARYSENKA Maryana   SAVS MINSK  BLR 
69 RADWAŃSKA Anna   UKS KOSYNIER GL.  POL 
70 GAURYLIAK Aliaksandra   SAVS MINSK  BLR 
71 SMERCZEK Karolina   BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
72 DZIĘGIEL Karolina   ZERWIKAPTUR KR.  POL 
73 DANEK Kamila   KKS KRAKÓW  POL 
74 PERZ Aleksandra   MUSZKIETER GL.  POL 
75 BEDNAREK Antonina   UKS KOSYNIER GL.  POL 
76 MARTYŃSKA Anna   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
77 NIEDLICH Adrianna   FC BERLIN  GER 
78 VASILYEVA Varvara   SAVS MINSK  BLR 
79 ŁAKOMY Zofia   WKS KOLEJARZ WR.  POL 
80 BAKHVALAVA Barbara   SAVS MINSK  BLR 
81 OLECH Małgorzata   AZS AWF KATOWICE  POL 
82 PYRA Maja   ZERWIKAPTUR KR.  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 7
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
TATROWSKA Tatiana
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
1 D2 D3 D1 D1 V4 D2 1 0,17 13 22 -9
BILIŃSKA Natalia
MUSZKIETER GL. / POL
2 V4 V3 D1 V4 V4 D3 4 0,67 19 18 +1
VASILYEVA Varvara
SAVS MINSK / BLR
3 V4 D2 D2 D1 V4 D1 2 0,33 14 18 -4
SZYMAŃSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUŃ / POL
4 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 5 +19
BIEROŃSKA Dominika
UKS ZAWISZA KAT. / POL
5 V4 D3 V4 D0 V4 D3 3 0,50 18 14 +4
ŁAKOMY Zofia
WKS KOLEJARZ WR. / POL
6 D2 D3 D0 D0 D0 D0 0 0,00 5 24 -19
NIECZKOWSKA Karolina
SKS FLESZ ŚW. / POL
7 V4 V4 V4 D1 V4 V4 5 0,83 21 13 +8
Sędzia:
WERYK Małgorzata
T.S. WISŁA KR. / POL

Grupa nr2
Na planszy 8
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE / POL
1 V4 V4 V4 D3 V4 D1 4 0,67 20 17 +3
NIEDLICH Adrianna
FC BERLIN / GER
2 D2 V4 D2 D2 D3 D0 1 0,17 13 23 -10
ZABOROWSKA Maria
KSZ WARSZAWIANKA / POL
3 D1 D3 V4 V4 D1 D1 2 0,33 14 20 -6
KACAŁA Hania
SKS FLESZ ŚW. / POL
4 D3 V4 D1 V4 D3 D3 2 0,33 18 19 -1
BAKHVALAVA Barbara
SAVS MINSK / BLR
5 V4 V4 D3 D1 D3 D1 2 0,33 16 21 -5
STĘPNIAK Maja
KS ARAMIS / POL
6 D3 V4 V4 V4 V4 D2 4 0,67 21 18 +3
PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK / POL
7 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 8 +16
Sędzia:
SADOWSKA Paulina
BYTOM. TOW. SZERM. / POL

Grupa nr3
Na planszy 9
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
PERZ Aleksandra
MUSZKIETER GL. / POL
1 D2 D0 D1 V4 D0 D0 1 0,17 7 22 -15
SZYCH-KARWAT Ronja
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
2 V4 D0 D3 D1 D0 D2 1 0,17 10 20 -10
DAWIDOWICZ Anna
UKS OLIMP LUBIN / POL
3 V4 V4 V4 D0 V4 D3 4 0,67 19 12 +7
GIBAS Wiktoria
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
4 V4 V4 D1 V4 D1 D2 3 0,50 16 18 -2
PĘCHORZEWSKA Marika
AZS AWF KRAKÓW / POL
5 D2 V2 V4 D2 D0 D2 2 0,33 12 17 -5
HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
6 V4 V4 D3 V4 V4 V4 5 0,83 23 6 +17
MARYSENKA Maryana
SAVS MINSK / BLR
7 V4 V4 V4 V4 V4 D1 5 0,83 21 13 +8
Sędzia:
MARCOL Maciej
AZS AWF KATOWICE / POL

Grupa nr4
Na planszy 10
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
MARTYŃSKA Anna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
1 V4 D1 D2 D0 D1 D3 1 0,17 11 22 -11
PERA Natalia
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
2 D2 D1 D3 V4 D0 V4 2 0,33 14 21 -7
MAJEREK Maja
MUSZKIETER GL. / POL
3 V4 V4 D3 V4 D0 V4 4 0,67 19 12 +7
BARTOSZEK Otylia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
4 V4 V4 V4 D3 D1 V4 4 0,67 20 17 +3
MATUSZCZYK Zuzanna
AZS AWF KRAKÓW / POL
5 V4 D2 D2 V4 D3 D3 2 0,33 18 19 -1
GOCZAŁ Alicja
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
6 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 7 +17
GAURYLIAK Aliaksandra
SAVS MINSK / BLR
7 V4 D3 D0 D1 V4 D2 2 0,33 14 22 -8
Sędzia:
GRYT Michał
RMKS RYBNIK / POL

Grupa nr5
Na planszy 11
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
URBANOWICZ Agata
ZERWIKAPTUR KR. / POL
1 D0 D2 V4 D3 V4 2 0,40 13 14 -1
SZYMCZYK Michalina
MUSZKIETER GL. / POL
2 V4 V4 V4 V4 D1 4 0,80 17 8 +9
PATOLETA Kaja
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
3 V4 D3 V4 D2 V4 3 0,60 17 10 +7
BEDNAREK Antonina
UKS KOSYNIER GL. / POL
4 D0 D0 D0 V4 D1 1 0,20 5 19 -14
SZCZERBA Lena
AZS AWF KRAKÓW / POL
5 V4 D1 V4 D3 D1 2 0,40 13 17 -4
VYSOTSKAYA Maryia
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
6 D2 V4 D0 V4 V4 3 0,60 14 11 +3
Sędzia:
FAJKIS Jarosław
RMKS RYBNIK / POL

Grupa nr6
Na planszy 12
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
PASIEKA Lena
AZS AWF KATOWICE / POL
1 V4 D1 D0 D2 D0 1 0,20 7 19 -12
DZIĘGIEL Karolina
ZERWIKAPTUR KR. / POL
2 D3 V4 D0 D1 D0 1 0,20 8 17 -9
KRÓL Wiktoria
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
3 V4 D1 D1 V4 D1 2 0,40 11 15 -4
CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA / POL
4 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 1 +19
JAROSZ Zuzanna
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
5 V4 V4 D2 D0 D1 2 0,40 11 15 -4
KOZDĘBA Weronika
MUSZKIETER GL. / POL
6 V4 V4 V4 D0 V4 4 0,80 16 6 +10
Sędzia:
WESOŁOWSKI Michał
PIAST GLIWICE / POL

Grupa nr7
Na planszy 13
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
1 V4 V3 D2 V4 V4 4 0,80 17 7 +10
BARAŃSKA Karolina
UKS ZAWISZA KAT. / POL
2 D0 D3 D1 D0 V3 1 0,20 7 13 -6
GŁOWA Weronika
AZS AWF KRAKÓW / POL
3 D2 V4 V2 V4 V3 4 0,80 15 10 +5
NIESYN Nikola
SKS FLESZ ŚW. / POL
4 V4 V3 D1 D2 V2 3 0,60 12 9 +3
DANEK Kamila
KKS KRAKÓW / POL
5 D1 V2 D1 V3 V2 3 0,60 9 11 -2
PODSIADŁO Julia
ZERWIKAPTUR KR. / POL
6 D0 D0 D2 D1 D1 0 0,00 4 14 -10
Sędzia:
MIGAS Piotr
PIAST GLIWICE / POL

Grupa nr8
Na planszy 11
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
MĘŻYK Oliwia
RMKS RYBNIK / POL
1 V4 D3 D2 D3 V4 2 0,40 16 14 +2
SMERCZEK Karolina
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
2 D1 D2 D1 D1 D3 0 0,00 8 20 -12
PUKOWIEC Alicja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
3 V4 V4 D1 D0 V4 3 0,60 13 13 0
OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE / POL
4 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 5 +15
NOWAK Martyna
SKS FLESZ ŚW. / POL
5 V4 V4 V4 D0 V4 4 0,80 16 11 +5
WASIAK Alicja
WKS KOLEJARZ WR. / POL
6 D1 V4 D0 D1 D3 1 0,20 9 19 -10
Sędzia:
FAJKIS Jarosław
RMKS RYBNIK / POL

Grupa nr9
Na planszy 12
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
OLECH Małgorzata
AZS AWF KATOWICE / POL
1 D1 D1 D2 D1 D2 0 0,00 7 20 -13
PRINA CERAI Melania
KSZ WARSZAWIANKA / POL
2 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 5 +15
WOLNY Tamara
BUDOWLANI TORUŃ / POL
3 V4 D1 V4 D1 V4 3 0,60 14 13 +1
KRACZLA Zuzanna
UKS ZAWISZA KAT. / POL
4 V4 D1 D2 V3 D2 2 0,40 12 13 -1
MIELNICZEK Blanka
PIAST GLIWICE / POL
5 V4 D0 V4 D0 V4 3 0,60 12 11 +1
KONIECZEK Marta
UKSZ LEGNICA / POL
6 V4 D2 D2 V3 D2 2 0,40 13 16 -3
Sędzia:
WESOŁOWSKI Michał
PIAST GLIWICE / POL

Grupa nr10
Na planszy 10
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
FRYDRYCH Małgorzata
UKS SOKOLIK KR. / POL
1 V1 D3 D2 D3 V4 2 0,40 13 15 -2
SKORCZYŃSKA Antonia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
2 D0 V4 D1 D1 D2 1 0,20 8 16 -8
ŚMIGIELSKA Lena
WKS KOLEJARZ WR. / POL
3 V4 D3 V4 D2 V4 3 0,60 17 16 +1
LECH Michalina
KSZ WARSZAWIANKA / POL
4 V4 V4 D2 D1 V1 3 0,60 12 11 +1
CIBOROWSKA Gabriela
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
5 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 7 +13
RADWAŃSKA Anna
UKS KOSYNIER GL. / POL
6 D3 V4 D3 D0 D0 1 0,20 10 15 -5
Sędzia:
GRYT Michał
RMKS RYBNIK / POL

Grupa nr11
Na planszy 13
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
PADŁO Antonina
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
1 D0 V4 V4 D1 D3 2 0,40 12 16 -4
RATYNA Magda
MUSZKIETER GL. / POL
2 V4 V4 D3 V4 V4 4 0,80 19 9 +10
MOSZONKA Amelia
SKS FLESZ ŚW. / POL
3 D2 D1 V4 D1 V4 2 0,40 12 18 -6
PYRA Maja
ZERWIKAPTUR KR. / POL
4 D2 V4 D3 V4 V4 3 0,60 17 14 +3
HOLC Apolonia
BUDOWLANI TORUŃ / POL
5 V4 D3 V4 D0 V4 3 0,60 15 12 +3
ŁUSZCZ Oliwia
KS SZPADA WROCŁAW / POL
6 V4 D1 D3 D3 D2 1 0,20 13 19 -6
Sędzia:
MIGAS Piotr
PIAST GLIWICE / POL

Grupa nr12
Na planszy 9
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
GARCORZ Agata
MUSZKIETER GL. / POL
1 D3 D0 D3 D1 V4 1 0,20 11 18 -7
GAWIOR Emilia
KS SZPADA WADOW. / POL
2 V4 D1 V3 D0 D1 2 0,40 9 17 -8
REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
3 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 4 +16
PIETRAS Emilia
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
4 V4 D2 D1 D0 V4 2 0,40 11 14 -3
DEPTA Hanna
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
5 V4 V4 D2 V4 V4 4 0,80 18 5 +13
GARBOWSKA Zofia
UKS START OP. / POL
6 D2 V4 D0 D0 D0 1 0,20 6 17 -11
Sędzia:
MARCOL Maciej
AZS AWF KATOWICE / POL

Grupa nr13
Na planszy 7
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
MYDLAK Maja
UKS ZAWISZA KAT. / POL
1 D1 D1 V4 D2 V4 2 0,40 12 17 -5
GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
2 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 7 +13
MRÓZ Martyna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
3 V4 D2 V4 V4 V4 4 0,80 18 10 +8
BARANOWSKA Julia
AZS AWF WROCŁAW / POL
4 D2 D3 D3 V4 V4 2 0,40 16 14 +2
MILLER Antonina
FC BERLIN / GER
5 V4 D0 D0 D1 D3 1 0,20 8 18 -10
WUZIK Maja
RMKS RYBNIK / POL
6 D3 D1 D2 D1 V4 1 0,20 11 19 -8
Sędzia:
WERYK Małgorzata
T.S. WISŁA KR. / POL

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 SZYMAŃSKA Aleksandra BUDOWLANI TORUŃ  POL  1,00  24  +19  Zakwalifikowany (a)
2 CHARKIEWICZ Karolina 21  AZS AWF WARSZAWA  POL  1,00  20  +19  Zakwalifikowany (a)
3 GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER K.  POL  1,00  24  +17  Zakwalifikowany (a)
4 PORWOŁ Liliana RMKS RYBNIK  POL  1,00  24  +16  Zakwalifikowany (a)
5 REIL Kaja 15  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  1,00  20  +16  Zakwalifikowany (a)
6T OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE  POL  1,00  20  +15  Zakwalifikowany (a)
6T PRINA CERAI Melania KSZ WARSZAWIANKA  POL  1,00  20  +15  Zakwalifikowany (a)
8T GARUS Oliwia 47  SKS GRASS-HOPPER K.  POL  1,00  20  +13  Zakwalifikowany (a)
8T CIBOROWSKA Gabriela 10  UKS ATLAS TARNOWO P.  POL  1,00  20  +13  Zakwalifikowany (a)
10 HALEMBA Antonina UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,83  23  +17  Zakwalifikowany (a)
11T MARYSENKA Maryana   SAVS MINSK  BLR  0,83  21  13  +8  Zakwalifikowany (a)
11T NIECZKOWSKA Karolina 27  SKS FLESZ ŚW.  POL  0,83  21  13  +8  Zakwalifikowany (a)
13 DEPTA Hanna 12  UKS ATLAS TARNOWO P.  POL  0,80  18  +13  Zakwalifikowany (a)
14 RATYNA Magda 16  MUSZKIETER GL.  POL  0,80  19  +10  Zakwalifikowany (a)
15 MISIAK Laura T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,80  17  +10  Zakwalifikowany (a)
16 KOZDĘBA Weronika MUSZKIETER GL.  POL  0,80  16  +10  Zakwalifikowany (a)
17 SZYMCZYK Michalina MUSZKIETER GL.  POL  0,80  17  +9  Zakwalifikowany (a)
18 MRÓZ Martyna 14  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,80  18  10  +8  Zakwalifikowany (a)
19 NOWAK Martyna 34  SKS FLESZ ŚW.  POL  0,80  16  11  +5  Zakwalifikowany (a)
20 GŁOWA Weronika 36  AZS AWF KRAKÓW  POL  0,80  15  10  +5  Zakwalifikowany (a)
21T DAWIDOWICZ Anna 24  UKS OLIMP LUBIN  POL  0,67  19  12  +7  Zakwalifikowany (a)
21T MAJEREK Maja 30  MUSZKIETER GL.  POL  0,67  19  12  +7  Zakwalifikowany (a)
23 STĘPNIAK Maja 69  KS ARAMIS  POL  0,67  21  18  +3  Zakwalifikowany (a)
24T JĘDRZEJEC Wiktoria 28  PIAST GLIWICE  POL  0,67  20  17  +3  Zakwalifikowany (a)
24T BARTOSZEK Otylia 23  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,67  20  17  +3  Zakwalifikowany (a)
26 BILIŃSKA Natalia 62  MUSZKIETER GL.  POL  0,67  19  18  +1  Zakwalifikowany (a)
27 PATOLETA Kaja 22  UKS ATLAS TARNOWO P.  POL  0,60  17  10  +7  Zakwalifikowany (a)
28 PYRA Maja   ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,60  17  14  +3  Zakwalifikowany (a)
29 HOLC Apolonia 11  BUDOWLANI TORUŃ  POL  0,60  15  12  +3  Zakwalifikowany (a)
30 VYSOTSKAYA Maryia 32  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,60  14  11  +3  Zakwalifikowany (a)
31 NIESYN Nikola 20  SKS FLESZ ŚW.  POL  0,60  12  +3  Zakwalifikowany (a)
32 ŚMIGIELSKA Lena 17  WKS KOLEJARZ WR.  POL  0,60  17  16  +1  Zakwalifikowany (a)
33 WOLNY Tamara 37  BUDOWLANI TORUŃ  POL  0,60  14  13  +1  Zakwalifikowany (a)
34T LECH Michalina 87  KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,60  12  11  +1  Zakwalifikowany (a)
34T MIELNICZEK Blanka 88  PIAST GLIWICE  POL  0,60  12  11  +1  Zakwalifikowany (a)
36 PUKOWIEC Alicja 81  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,60  13  13  Zakwalifikowany (a)
37 DANEK Kamila   KKS KRAKÓW  POL  0,60  11  -2  Zakwalifikowany (a)
38 BIEROŃSKA Dominika 26  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,50  18  14  +4  Zakwalifikowany (a)
39 GIBAS Wiktoria 29  SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,50  16  18  -2  Zakwalifikowany (a)
40T BARANOWSKA Julia 13  AZS AWF WROCŁAW  POL  0,40  16  14  +2  Zakwalifikowany (a)
40T MĘŻYK Oliwia 19  RMKS RYBNIK  POL  0,40  16  14  +2  Zakwalifikowany (a)
42 URBANOWICZ Agata 73  ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,40  13  14  -1  Zakwalifikowany (a)
43 KRACZLA Zuzanna 18  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,40  12  13  -1  Zakwalifikowany (a)
44 FRYDRYCH Małgorzata 52  UKS SOKOLIK KR.  POL  0,40  13  15  -2  Zakwalifikowany (a)
45 KONIECZEK Marta 53  UKSZ LEGNICA  POL  0,40  13  16  -3  Zakwalifikowany (a)
46 PIETRAS Emilia 46  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,40  11  14  -3  Zakwalifikowany (a)
47 SZCZERBA Lena 58  AZS AWF KRAKÓW  POL  0,40  13  17  -4  Zakwalifikowany (a)
48 PADŁO Antonina 89  PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL  0,40  12  16  -4  Zakwalifikowany (a)
49T JAROSZ Zuzanna 33  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,40  11  15  -4  Zakwalifikowany (a)
49T KRÓL Wiktoria 75  PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL  0,40  11  15  -4  Zakwalifikowany (a)
51 MYDLAK Maja 100  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,40  12  17  -5  Zakwalifikowany (a)
52 MOSZONKA Amelia 42  SKS FLESZ ŚW.  POL  0,40  12  18  -6  Zakwalifikowany (a)
53 GAWIOR Emilia 45  KS SZPADA WADOW.  POL  0,40  17  -8  Zakwalifikowany (a)
54T KACAŁA Hania 25  SKS FLESZ ŚW.  POL  0,33  18  19  -1  Zakwalifikowany (a)
54T MATUSZCZYK Zuzanna 71  AZS AWF KRAKÓW  POL  0,33  18  19  -1  Zakwalifikowany (a)
56 VASILYEVA Varvara   SAVS MINSK  BLR  0,33  14  18  -4  Zakwalifikowany (a)
57 BAKHVALAVA Barbara   SAVS MINSK  BLR  0,33  16  21  -5  Zakwalifikowany (a)
58 PĘCHORZEWSKA Marika 60  AZS AWF KRAKÓW  POL  0,33  12  17  -5  Zakwalifikowany (a)
59 ZABOROWSKA Maria 61  KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,33  14  20  -6  Zakwalifikowany (a)
60 PERA Natalia 59  UKS ATLAS TARNOWO P.  POL  0,33  14  21  -7  Zakwalifikowany (a)
61 GAURYLIAK Aliaksandra   SAVS MINSK  BLR  0,33  14  22  -8  Zakwalifikowany (a)
62 RADWAŃSKA Anna   UKS KOSYNIER GL.  POL  0,20  10  15  -5  Zakwalifikowany (a)
63 ŁUSZCZ Oliwia 50  KS SZPADA WROCŁAW  POL  0,20  13  19  -6  Zakwalifikowany (a)
64 BARAŃSKA Karolina 84  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,20  13  -6  Zakwalifikowany (a)
65 GARCORZ Agata 93  MUSZKIETER GL.  POL  0,20  11  18  -7  Zakwalifikowany (a)
66 WUZIK Maja 48  RMKS RYBNIK  POL  0,20  11  19  -8  Zakwalifikowany (a)
67 SKORCZYŃSKA Antonia 38  SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,20  16  -8  Zakwalifikowany (a)
68 DZIĘGIEL Karolina   ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,20  17  -9  Zakwalifikowany (a)
69 WASIAK Alicja 55  WKS KOLEJARZ WR.  POL  0,20  19  -10  Zakwalifikowany (a)
70 MILLER Antonina 165  FC BERLIN  GER  0,20  18  -10  Zakwalifikowany (a)
71 GARBOWSKA Zofia   UKS START OP.  POL  0,20  17  -11  Zakwalifikowany (a)
72 PASIEKA Lena 57  AZS AWF KATOWICE  POL  0,20  19  -12  Zakwalifikowany (a)
73 BEDNAREK Antonina   UKS KOSYNIER GL.  POL  0,20  19  -14  Zakwalifikowany (a)
74 TATROWSKA Tatiana 65  UKS ATLAS TARNOWO P.  POL  0,17  13  22  -9  Zakwalifikowany (a)
75 NIEDLICH Adrianna   FC BERLIN  GER  0,17  13  23  -10  Zakwalifikowany (a)
76 SZYCH-KARWAT Ronja 73  PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL  0,17  10  20  -10  Zakwalifikowany (a)
77 MARTYŃSKA Anna   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,17  11  22  -11  Zakwalifikowany (a)
78 PERZ Aleksandra   MUSZKIETER GL.  POL  0,17  22  -15  Zakwalifikowany (a)
79 PODSIADŁO Julia 56  ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,00  14  -10  Zakwalifikowany (a)
80 SMERCZEK Karolina   BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,00  20  -12  Zakwalifikowany (a)
81 OLECH Małgorzata   AZS AWF KATOWICE  POL  0,00  20  -13  Zakwalifikowany (a)
82 ŁAKOMY Zofia   WKS KOLEJARZ WR.  POL  0,00  24  -19  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 128 Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
               
(1) SZYMAŃSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
  (1) SZYMAŃSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
(128) -BYE-   
    (1) SZYMAŃSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
(65) GARCORZ Agata
MUSZKIETER GL. / POL
 
  12 - 5
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
  (64) BARAŃSKA Karolina
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
 
(64) BARAŃSKA Karolina
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
12 - 4
Sędzia:  MIGAS Piotr  PIAST GLIWICE / POL 
 
    (1) SZYMAŃSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
(33) WOLNY Tamara
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
  12 - 3
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
  (33) WOLNY Tamara
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
   
(96) -BYE-       
    (32) WOLNY Tamara
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
 
(97) -BYE-    12 - 9
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK / POL 
 
  (32) ŚMIGIELSKA Lena
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
 
(32) ŚMIGIELSKA Lena
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
   
    (1) SZYMAŃSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
(17) SZYMCZYK Michalina
MUSZKIETER GL. / POL
 
  12 - 10
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
  (17) SZYMCZYK Michalina
MUSZKIETER GL. / POL
 
   
(112) -BYE-       
    (17) SZYMCZYK Michalina
MUSZKIETER GL. / POL
 
   
(81) OLECH Małgorzata
AZS AWF KATOWICE / POL
 
  12 - 5
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
   
  (48) PADŁO Antonina
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
 
     
(48) PADŁO Antonina
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
 
12 - 8
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
     
    (16) KOZDĘBA Weronika
MUSZKIETER GL. / POL
 
 
(49) KRÓL Wiktoria
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
 
  12 - 11
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
 
  (49) SMERCZEK Karolina
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
(80) SMERCZEK Karolina
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
12 - 10
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
   
    (16) KOZDĘBA Weronika
MUSZKIETER GL. / POL
 
 
(113) -BYE-    12 - 2
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
 
  (16) KOZDĘBA Weronika
MUSZKIETER GL. / POL
 
 
(16) KOZDĘBA Weronika
MUSZKIETER GL. / POL
 
   
    (1) SZYMAŃSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
(9) CIBOROWSKA Gabriela
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
  12 - 5
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL 
  (9) CIBOROWSKA Gabriela
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
   
(120) -BYE-       
    (9) CIBOROWSKA Gabriela
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
   
(73) BEDNAREK Antonina
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
  12 - 11
Sędzia:  SADOWSKA Paulina  BYTOM. TOW. SZERM. / POL 
   
  (56) VASILYEVA Varvara
SAVS MINSK / BLR
 
     
(56) VASILYEVA Varvara
SAVS MINSK / BLR
 
12 - 2
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL 
     
    (9) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(41) MĘŻYK Oliwia
RMKS RYBNIK / POL
 
  12 - 6
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
   
  (41) MĘŻYK Oliwia
RMKS RYBNIK / POL
 
       
(88) -BYE-           
    (24) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(105) -BYE-    12 - 11
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK / POL 
     
  (24) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(24) JĘDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICE / POL
 
       
    (8) GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(25) BARTOSZEK Otylia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  9 - 7
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK / POL 
 
  (25) BARTOSZEK Otylia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(104) -BYE-       
    (25) BARANOWSKA Julia
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
   
(89) -BYE-    12 - 11
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (40) BARANOWSKA Julia
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
     
(40) BARANOWSKA Julia
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
       
    (8) GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(57) BAKHVALAVA Barbara
SAVS MINSK / BLR
 
  12 - 7
Sędzia:  MARCOL Maciej  AZS AWF KATOWICE / POL 
 
  (57) PASIEKA Lena
AZS AWF KATOWICE / POL
 
   
(72) PASIEKA Lena
AZS AWF KATOWICE / POL
 
12 - 4
Sędzia:  SADOWSKA Paulina  BYTOM. TOW. SZERM. / POL 
   
    (8) GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(121) -BYE-    12 - 5
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
 
  (8) GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(8) GARUS Oliwia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
   
    (1) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK / POL
 
(5) REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  12 - 11
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
  (5) REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(124) -BYE-       
    (5) REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(69) WASIAK Alicja
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
  12 - 4
Sędzia:  SADOWSKA Paulina  BYTOM. TOW. SZERM. / POL 
   
  (60) WASIAK Alicja
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
     
(60) PERA Natalia
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
12 - 8
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
     
    (5) REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(37) DANEK Kamila
KKS KRAKÓW / POL
 
  12 - 7
Sędzia:  GRYT Michał  RMKS RYBNIK / POL 
   
  (37) DANEK Kamila
KKS KRAKÓW / POL
 
       
(92) -BYE-           
    (28) DANEK Kamila
KKS KRAKÓW / POL
 
     
(101) -BYE-    12 - 10
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL 
     
  (28) PYRA Maja
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
     
(28) PYRA Maja
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
       
    (5) REIL Kaja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(21) DAWIDOWICZ Anna
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
  12 - 9
Sędzia:  MIGAS Piotr  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (21) DAWIDOWICZ Anna
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
       
(108) -BYE-           
    (21) FRYDRYCH Małgorzata
UKS SOKOLIK KR. / POL
 
       
(85) -BYE-    12 - 10
Sędzia:  MIGAS Piotr  PIAST GLIWICE / POL 
       
  (44) FRYDRYCH Małgorzata
UKS SOKOLIK KR. / POL
 
         
(44) FRYDRYCH Małgorzata
UKS SOKOLIK KR. / POL
 
           
    (12) MARYSENKA Maryana
SAVS MINSK / BLR
 
     
(53) GAWIOR Emilia
KS SZPADA WADOW. / POL
 
  12 - 11
Sędzia:  SADOWSKA Paulina  BYTOM. TOW. SZERM. / POL 
     
  (53) GAWIOR Emilia
KS SZPADA WADOW. / POL
 
       
(76) SZYCH-KARWAT Ronja
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
 
12 - 8
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
       
    (12) MARYSENKA Maryana
SAVS MINSK / BLR
 
     
(117) -BYE-    12 - 5
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
     
  (12) MARYSENKA Maryana
SAVS MINSK / BLR
 
     
(12) MARYSENKA Maryana
SAVS MINSK / BLR
 
       
    (4) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK / POL
 
 
(13) DEPTA Hanna
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
  12 - 10
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
 
  (13) DEPTA Hanna
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
   
(116) -BYE-       
    (13) DEPTA Hanna
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
   
(77) MARTYŃSKA Anna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  12 - 9
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
   
  (52) MOSZONKA Amelia
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
     
(52) MOSZONKA Amelia
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
12 - 10
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
     
    (13) DEPTA Hanna
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
   
(45) KONIECZEK Marta
UKSZ LEGNICA / POL
 
  12 - 11
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
   
  (45) KONIECZEK Marta
UKSZ LEGNICA / POL
 
       
(84) -BYE-           
    (20) GŁOWA Weronika
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
     
(109) -BYE-    12 - 8
Sędzia:  MIGAS Piotr  PIAST GLIWICE / POL 
     
  (20) GŁOWA Weronika
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
     
(20) GŁOWA Weronika
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
       
    (4) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK / POL
 
 
(29) HOLC Apolonia
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
  12 - 5
Sędzia:  SADOWSKA Paulina  BYTOM. TOW. SZERM. / POL 
 
  (29) HOLC Apolonia
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
   
(100) -BYE-       
    (29) HOLC Apolonia
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
   
(93) -BYE-    12 - 9
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
   
  (36) PUKOWIEC Alicja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
     
(36) PUKOWIEC Alicja
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
       
    (4) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK / POL
 
 
(61) GAURYLIAK Aliaksandra
SAVS MINSK / BLR
 
  12 - 5
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (61) DZIĘGIEL Karolina
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
   
(68) DZIĘGIEL Karolina
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
12 - 9
Sędzia:  WESOŁOWSKI Michał  PIAST GLIWICE / POL 
   
    (4) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK / POL
 
 
(125) -BYE-    12 - 1
Sędzia:  WESOŁOWSKI Michał  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (4) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK / POL
 
 
(4) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK / POL
 
   
    (1) PORWOŁ Liliana
RMKS RYBNIK / POL
 
(3) GOCZAŁ Alicja
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  11 - 10
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL 
  (3) GOCZAŁ Alicja
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
   
(126) -BYE-       
    (3) GOCZAŁ Alicja
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
   
(67) SKORCZYŃSKA Antonia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  12 - 6
Sędzia:  WESOŁOWSKI Michał  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (62) SKORCZYŃSKA Antonia
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
     
(62) RADWAŃSKA Anna
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
12 - 9
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE / POL 
     
    (3) GOCZAŁ Alicja
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
   
(35) MIELNICZEK Blanka
PIAST GLIWICE / POL
 
  12 - 7
Sędzia:  MIGAS Piotr  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (35) MIELNICZEK Blanka
PIAST GLIWICE / POL
 
       
(94) -BYE-           
    (30) VYSOTSKAYA Maryia
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
     
(99) -BYE-    12 - 7
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
     
  (30) VYSOTSKAYA Maryia
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
     
(30) VYSOTSKAYA Maryia
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
       
    (3) RATYNA Magda
MUSZKIETER GL. / POL
 
   
(19) NOWAK Martyna
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
  12 - 9
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
   
  (19) NOWAK Martyna
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
       
(110) -BYE-           
    (19) NOWAK Martyna
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
       
(83) -BYE-    12 - 9
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
       
  (46) PIETRAS Emilia
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
         
(46) PIETRAS Emilia
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
           
    (14) RATYNA Magda
MUSZKIETER GL. / POL
 
     
(51) MYDLAK Maja
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  12 - 9
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK / POL 
     
  (51) MYDLAK Maja
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
       
(78) PERZ Aleksandra
MUSZKIETER GL. / POL
 
12 - 8
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
       
    (14) RATYNA Magda
MUSZKIETER GL. / POL
 
     
(115) -BYE-    12 - 6
Sędzia:  GRYT Michał  RMKS RYBNIK / POL 
     
  (14) RATYNA Magda
MUSZKIETER GL. / POL
 
     
(14) RATYNA Magda
MUSZKIETER GL. / POL
 
       
    (3) RATYNA Magda
MUSZKIETER GL. / POL
 
   
(11) NIECZKOWSKA Karolina
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
  12 - 10
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK / POL 
   
  (11) NIECZKOWSKA Karolina
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
       
(118) -BYE-           
    (11) NIECZKOWSKA Karolina
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
       
(75) NIEDLICH Adrianna
FC BERLIN / GER
 
  12 - 7
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK / POL 
       
  (54) KACAŁA Hania
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
         
(54) KACAŁA Hania
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
12 - 10
Sędzia:  GRYT Michał  RMKS RYBNIK / POL 
         
    (11) KRACZLA Zuzanna
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
       
(43) KRACZLA Zuzanna
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  12 - 1
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
       
  (43) KRACZLA Zuzanna
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
           
(86) -BYE-               
    (22) KRACZLA Zuzanna
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
         
(107) -BYE-    12 - 4
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
         
  (22) MAJEREK Maja
MUSZKIETER GL. / POL
 
         
(22) MAJEREK Maja
MUSZKIETER GL. / POL
 
           
    (6) KRACZLA Zuzanna
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
     
(27) PATOLETA Kaja
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
  12 - 11
Sędzia:  WESOŁOWSKI Michał  PIAST GLIWICE / POL 
     
  (27) PATOLETA Kaja
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
       
(102) -BYE-           
    (27) BIEROŃSKA Dominika
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
       
(91) -BYE-    12 - 8
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
       
  (38) BIEROŃSKA Dominika
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
         
(38) BIEROŃSKA Dominika
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
           
    (6) BIEROŃSKA Dominika
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
     
(59) ZABOROWSKA Maria
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  12 - 7
Sędzia:  MARCOL Maciej  AZS AWF KATOWICE / POL 
     
  (59) ZABOROWSKA Maria
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
       
(70) MILLER Antonina
FC BERLIN / GER
 
12 - 3
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
       
    (6) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(123) -BYE-    12 - 3
Sędzia:  MARCOL Maciej  AZS AWF KATOWICE / POL 
     
  (6) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(6) OSTROWSKA Paulina
PIAST GLIWICE / POL
 
       
    (2) RATYNA Magda
MUSZKIETER GL. / POL
 
 
(7) PRINA CERAI Melania
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  12 - 8
Sędzia:  GRYT Michał  RMKS RYBNIK / POL 
 
  (7) PRINA CERAI Melania
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
(122) -BYE-       
    (7) PRINA CERAI Melania
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
(71) GARBOWSKA Zofia
UKS START OP. / POL
 
  12 - 6
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
   
  (58) PĘCHORZEWSKA Marika
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
     
(58) PĘCHORZEWSKA Marika
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
12 - 4
Sędzia:  GRYT Michał  RMKS RYBNIK / POL 
     
    (7) PRINA CERAI Melania
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
(39) GIBAS Wiktoria
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  12 - 6
Sędzia:  WESOŁOWSKI Michał  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (39) GIBAS Wiktoria
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
       
(90) -BYE-           
    (26) GIBAS Wiktoria
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
     
(103) -BYE-    12 - 9
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
     
  (26) BILIŃSKA Natalia
MUSZKIETER GL. / POL
 
     
(26) BILIŃSKA Natalia
MUSZKIETER GL. / POL
 
       
    (7) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
   
(23) STĘPNIAK Maja
KS ARAMIS / POL
 
  12 - 10
Sędzia:  GRYT Michał  RMKS RYBNIK / POL 
   
  (23) STĘPNIAK Maja
KS ARAMIS / POL
 
       
(106) -BYE-           
    (23) URBANOWICZ Agata
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
       
(87) -BYE-    12 - 3
Sędzia:  MARCOL Maciej  AZS AWF KATOWICE / POL 
       
  (42) URBANOWICZ Agata
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
         
(42) URBANOWICZ Agata
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
           
    (10) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
     
(55) MATUSZCZYK Zuzanna
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
  12 - 5
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
     
  (55) MATUSZCZYK Zuzanna
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
       
(74) TATROWSKA Tatiana
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
12 - 9
Sędzia:  WESOŁOWSKI Michał  PIAST GLIWICE / POL 
       
    (10) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
     
(119) -BYE-    12 - 2
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
     
  (10) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
     
(10) HALEMBA Antonina
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
       
    (2) CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
(15) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  12 - 10
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
 
  (15) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(114) -BYE-       
    (15) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(79) PODSIADŁO Julia
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
  12 - 5
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (50) JAROSZ Zuzanna
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
     
(50) JAROSZ Zuzanna
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
11 - 7
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE / POL 
     
    (15) MISIAK Laura
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(47) SZCZERBA Lena
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
  12 - 5
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (47) SZCZERBA Lena
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
       
(82) ŁAKOMY Zofia
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
12 - 6
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
       
    (18) SZCZERBA Lena
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
     
(111) -BYE-    12 - 10
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL 
     
  (18) MRÓZ Martyna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
     
(18) MRÓZ Martyna
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
       
    (2) CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
(31) NIESYN Nikola
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
  12 - 7
Sędzia:  MARCOL Maciej  AZS AWF KATOWICE / POL 
 
  (31) NIESYN Nikola
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
   
(98) -BYE-       
    (31) NIESYN Nikola
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
   
(95) -BYE-    12 - 6
Sędzia:  MARCOL Maciej  AZS AWF KATOWICE / POL 
   
  (34) LECH Michalina
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
     
(34) LECH Michalina
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
       
    (2) CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
(63) ŁUSZCZ Oliwia
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
  12 - 3
Sędzia:  SADOWSKA Paulina  BYTOM. TOW. SZERM. / POL 
 
  (63) ŁUSZCZ Oliwia
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
   
(66) WUZIK Maja
RMKS RYBNIK / POL
 
12 - 7
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
   
    (2) CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
(127) -BYE-    12 - 2
Sędzia:  WESOŁOWSKI Michał  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (2) CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
(2) CHARKIEWICZ Karolina
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 19:16
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 PORWOŁ Liliana RMKS RYBNIK  POL 
2 RATYNA Magda MUSZKIETER GL.  POL 
3T CHARKIEWICZ Karolina AZS AWF WARSZAWA  POL 
3T SZYMAŃSKA Aleksandra BUDOWLANI TORUŃ  POL 
5 REIL Kaja T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
6 GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
7 HALEMBA Antonina UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
8 KRACZLA Zuzanna UKS ZAWISZA KAT.  POL 
9 GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
10 PRINA CERAI Melania KSZ WARSZAWIANKA  POL 
11 MARYSENKA Maryana SAVS MINSK  BLR 
12 DEPTA Hanna UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
13 MISIAK Laura T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
14 KOZDĘBA Weronika MUSZKIETER GL.  POL 
15 JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE  POL 
16 BIEROŃSKA Dominika UKS ZAWISZA KAT.  POL 
17 OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE  POL 
18 CIBOROWSKA Gabriela UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
19 NIECZKOWSKA Karolina SKS FLESZ ŚW.  POL 
20 SZYMCZYK Michalina MUSZKIETER GL.  POL 
21 NOWAK Martyna SKS FLESZ ŚW.  POL 
22 GŁOWA Weronika AZS AWF KRAKÓW  POL 
23 HOLC Apolonia BUDOWLANI TORUŃ  POL 
24 VYSOTSKAYA Maryia UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
25 NIESYN Nikola SKS FLESZ ŚW.  POL 
26 WOLNY Tamara BUDOWLANI TORUŃ  POL 
27 DANEK Kamila KKS KRAKÓW  POL 
28 GIBAS Wiktoria SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
29 BARANOWSKA Julia AZS AWF WROCŁAW  POL 
30 URBANOWICZ Agata ZERWIKAPTUR KR.  POL 
31 FRYDRYCH Małgorzata UKS SOKOLIK KR.  POL 
32 SZCZERBA Lena AZS AWF KRAKÓW  POL 
33 MRÓZ Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
34T DAWIDOWICZ Anna UKS OLIMP LUBIN  POL 
34T MAJEREK Maja MUSZKIETER GL.  POL 
36 STĘPNIAK Maja KS ARAMIS  POL 
37 BARTOSZEK Otylia UKS ZAWISZA KAT.  POL 
38 BILIŃSKA Natalia MUSZKIETER GL.  POL 
39 PATOLETA Kaja UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
40 PYRA Maja ZERWIKAPTUR KR.  POL 
41 ŚMIGIELSKA Lena WKS KOLEJARZ WR.  POL 
42T LECH Michalina KSZ WARSZAWIANKA  POL 
42T MIELNICZEK Blanka PIAST GLIWICE  POL 
44 PUKOWIEC Alicja T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
45 MĘŻYK Oliwia RMKS RYBNIK  POL 
46 KONIECZEK Marta UKSZ LEGNICA  POL 
47 PIETRAS Emilia PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
48 PADŁO Antonina PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL 
49 JAROSZ Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
50 MYDLAK Maja UKS ZAWISZA KAT.  POL 
51 MOSZONKA Amelia SKS FLESZ ŚW.  POL 
52 GAWIOR Emilia KS SZPADA WADOW.  POL 
53T KACAŁA Hania SKS FLESZ ŚW.  POL 
53T MATUSZCZYK Zuzanna AZS AWF KRAKÓW  POL 
55 VASILYEVA Varvara SAVS MINSK  BLR 
56 PĘCHORZEWSKA Marika AZS AWF KRAKÓW  POL 
57 ZABOROWSKA Maria KSZ WARSZAWIANKA  POL 
58 ŁUSZCZ Oliwia KS SZPADA WROCŁAW  POL 
59 BARAŃSKA Karolina UKS ZAWISZA KAT.  POL 
60 SKORCZYŃSKA Antonia SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
61 DZIĘGIEL Karolina ZERWIKAPTUR KR.  POL 
62 WASIAK Alicja WKS KOLEJARZ WR.  POL 
63 PASIEKA Lena AZS AWF KATOWICE  POL 
64 SMERCZEK Karolina BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
65 KRÓL Wiktoria PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL 
66 BAKHVALAVA Barbara SAVS MINSK  BLR 
67 PERA Natalia UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
68 GAURYLIAK Aliaksandra SAVS MINSK  BLR 
69 RADWAŃSKA Anna UKS KOSYNIER GL.  POL 
70 GARCORZ Agata MUSZKIETER GL.  POL 
71 WUZIK Maja RMKS RYBNIK  POL 
72 MILLER Antonina FC BERLIN  GER 
73 GARBOWSKA Zofia UKS START OP.  POL 
74 BEDNAREK Antonina UKS KOSYNIER GL.  POL 
75 TATROWSKA Tatiana UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
76 NIEDLICH Adrianna FC BERLIN  GER 
77 SZYCH-KARWAT Ronja PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL 
78 MARTYŃSKA Anna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
79 PERZ Aleksandra MUSZKIETER GL.  POL 
80 PODSIADŁO Julia ZERWIKAPTUR KR.  POL 
81 OLECH Małgorzata AZS AWF KATOWICE  POL 
82 ŁAKOMY Zofia WKS KOLEJARZ WR.  POL