Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 KORKUS Emilia MUSZKIETER GL.  POL 
2 KOBYLNICKA Michalina 11  PIAST GLIWICE  POL 
3 JAROSZEK Emilia 13  PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
4 OSADNIK Maja 16  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
5 ŚLĘZAK Katarzyna 18  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
6 TATOJ Anna 30  AZS AWF KATOWICE  POL 
7 ŚRODA Zuzanna 32  UKS SOKOLIK KR.  POL 
8 KORDUŁA Antonina 39  RMKS RYBNIK  POL 
9 IZDEBSKA Wiktoria 41  BUDOWLANI TORUŃ  POL 
10 DANEK Łucja 42  KKS KRAKÓW  POL 
11 CZAJKA Emilia 45  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
12 BOGACZ Pola 48  PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
13 WIESNER Zuzanna 50  MUSZKIETER GL.  POL 
14 ADAMSKA Martyna 55  BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
15 KWAPISZ Amelia 64  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
16 OŻAROWSKA Małgorzata 82  IKS WARSZAWA  POL 
17 WOLNY Alicja   BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
18 ZAZULAK Anastazja   BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
19 GÓRNIAK Oliwia   WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
20 PRZYWARA Julia   BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
21 MĄDEL Kalina   PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL 
22 HOJDA Małgorzata   ZERWIKAPTUR KR.  POL 
23 SZECÓWKA Wiktoria   UKSZ LEGNICA  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 7
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
KORKUS Emilia
MUSZKIETER GL. / POL
1 V5 V5 V5 V5 4 1,00 20 7 +13
KORDUŁA Antonina
RMKS RYBNIK / POL
2 D2 V5 V5 V5 3 0,75 17 12 +5
OŻAROWSKA Małgorzata
IKS WARSZAWA / POL
3 D3 D3 V5 D1 1 0,25 12 19 -7
WOLNY Alicja
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
4 D1 D3 D4 D1 0 0,00 9 20 -11
IZDEBSKA Wiktoria
BUDOWLANI TORUŃ / POL
5 D1 D1 V5 V5 2 0,50 12 12 0
Sędzia:
SIWOŃ Aleksandra
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
MARCOL Maciej
AZS AWF KATOWICE / POL

Grupa nr2
Na planszy 9
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
ZAZULAK Anastazja
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
1 D4 D4 V5 V5 D4 2 0,40 22 19 +3
KWAPISZ Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 V5 V5 V5 D4 V5 4 0,80 24 18 +6
KOBYLNICKA Michalina
PIAST GLIWICE / POL
3 V5 D3 V5 V5 D4 3 0,60 22 22 0
SZECÓWKA Wiktoria
UKSZ LEGNICA / POL
4 D2 D3 D4 D3 D4 0 0,00 16 25 -9
ŚRODA Zuzanna
UKS SOKOLIK KR. / POL
5 D2 V5 D4 V5 V5 3 0,60 21 21 0
DANEK Łucja
KKS KRAKÓW / POL
6 V5 D3 V5 V5 D4 3 0,60 22 22 0
Sędzia:
GRYT Michał
RMKS RYBNIK / POL
SADOWSKA Paulina
BYTOM. TOW. SZERM. / POL

Grupa nr3
Na planszy 11
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
JAROSZEK Emilia
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
1 V5 V5 V5 V5 D4 4 0,80 24 16 +8
CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 D3 V5 D1 D3 D1 1 0,20 13 22 -9
HOJDA Małgorzata
ZERWIKAPTUR KR. / POL
3 D2 D2 V5 V5 D4 2 0,40 18 20 -2
ŚLĘZAK Katarzyna
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
4 D4 V5 D2 V5 D3 2 0,40 19 16 +3
GÓRNIAK Oliwia
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
5 D2 V5 D3 D0 D2 1 0,20 12 23 -11
ADAMSKA Martyna
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
6 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 14 +11
Sędzia:
FAJKIS Jarosław
RMKS RYBNIK / POL
MIGAS Piotr
PIAST GLIWICE / POL

Grupa nr4
Na planszy 12
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
TATOJ Anna
AZS AWF KATOWICE / POL
1 D3 V5 V5 V5 V5 4 0,80 23 14 +9
OSADNIK Maja
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
2 V5 D4 V5 V5 V5 4 0,80 24 19 +5
PRZYWARA Julia
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
3 D3 V5 D2 D4 V5 2 0,40 19 22 -3
BOGACZ Pola
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
4 D2 D3 V5 D4 V5 2 0,40 19 20 -1
WIESNER Zuzanna
MUSZKIETER GL. / POL
5 D2 D4 V5 V5 V5 3 0,60 21 20 +1
MĄDEL Kalina
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
6 D2 D4 D3 D3 D2 0 0,00 14 25 -11
Sędzia:
FAJKIS Krystian Jun.
RMKS RYBNIK / POL
WYCISK Dorota
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 KORKUS Emilia MUSZKIETER GL.  POL  1,00  20  +13  Zakwalifikowany (a)
2 ADAMSKA Martyna 55  BYTOM. TOW. SZERM.  POL  1,00  25  14  +11  Zakwalifikowany (a)
3 TATOJ Anna 30  AZS AWF KATOWICE  POL  0,80  23  14  +9  Zakwalifikowany (a)
4 JAROSZEK Emilia 13  PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL  0,80  24  16  +8  Zakwalifikowany (a)
5 KWAPISZ Amelia 64  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,80  24  18  +6  Zakwalifikowany (a)
6 OSADNIK Maja 16  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,80  24  19  +5  Zakwalifikowany (a)
7 KORDUŁA Antonina 39  RMKS RYBNIK  POL  0,75  17  12  +5  Zakwalifikowany (a)
8 WIESNER Zuzanna 50  MUSZKIETER GL.  POL  0,60  21  20  +1  Zakwalifikowany (a)
9T KOBYLNICKA Michalina 11  PIAST GLIWICE  POL  0,60  22  22  Zakwalifikowany (a)
9T DANEK Łucja 42  KKS KRAKÓW  POL  0,60  22  22  Zakwalifikowany (a)
11 ŚRODA Zuzanna 32  UKS SOKOLIK KR.  POL  0,60  21  21  Zakwalifikowany (a)
12 IZDEBSKA Wiktoria 41  BUDOWLANI TORUŃ  POL  0,50  12  12  Zakwalifikowany (a)
13 ZAZULAK Anastazja   BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,40  22  19  +3  Zakwalifikowany (a)
14 ŚLĘZAK Katarzyna 18  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,40  19  16  +3  Zakwalifikowany (a)
15 BOGACZ Pola 48  PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL  0,40  19  20  -1  Zakwalifikowany (a)
16 HOJDA Małgorzata   ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,40  18  20  -2  Zakwalifikowany (a)
17 PRZYWARA Julia   BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,40  19  22  -3  Zakwalifikowany (a)
18 OŻAROWSKA Małgorzata 82  IKS WARSZAWA  POL  0,25  12  19  -7  Zakwalifikowany (a)
19 CZAJKA Emilia 45  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,20  13  22  -9  Zakwalifikowany (a)
20 GÓRNIAK Oliwia   WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,20  12  23  -11  Zakwalifikowany (a)
21 SZECÓWKA Wiktoria   UKSZ LEGNICA  POL  0,00  16  25  -9  Zakwalifikowany (a)
22 MĄDEL Kalina   PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL  0,00  14  25  -11  Zakwalifikowany (a)
23 WOLNY Alicja   BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,00  20  -11  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
           
(1) KORKUS Emilia
MUSZKIETER GL. / POL
 
  (1) KORKUS Emilia
MUSZKIETER GL. / POL
 
(32) -BYE-   
    (1) KORKUS Emilia
MUSZKIETER GL. / POL
 
(17) PRZYWARA Julia
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
  15 - 5
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
  (16) PRZYWARA Julia
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
 
(16) HOJDA Małgorzata
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
15 - 12
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
 
    (1) KORKUS Emilia
MUSZKIETER GL. / POL
 
(9) DANEK Łucja
KKS KRAKÓW / POL
 
  15 - 11
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
  (9) DANEK Łucja
KKS KRAKÓW / POL
 
   
(24) -BYE-       
    (8) WIESNER Zuzanna
MUSZKIETER GL. / POL
 
 
(25) -BYE-    15 - 6
Sędzia:  MIGAS Piotr  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (8) WIESNER Zuzanna
MUSZKIETER GL. / POL
 
 
(8) WIESNER Zuzanna
MUSZKIETER GL. / POL
 
   
    (1) KORKUS Emilia
MUSZKIETER GL. / POL
 
(5) KWAPISZ Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  15 - 14
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
  (5) KWAPISZ Amelia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(28) -BYE-       
    (5) IZDEBSKA Wiktoria
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
   
(21) SZECÓWKA Wiktoria
UKSZ LEGNICA / POL
 
  15 - 14
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK / POL 
   
  (12) IZDEBSKA Wiktoria
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
     
(12) IZDEBSKA Wiktoria
BUDOWLANI TORUŃ / POL
 
15 - 9
Sędzia:  MARCOL Maciej  AZS AWF KATOWICE / POL 
     
    (4) JAROSZEK Emilia
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
 
(13) ZAZULAK Anastazja
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
  15 - 13
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (13) ZAZULAK Anastazja
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
(20) GÓRNIAK Oliwia
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
15 - 4
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL 
   
    (4) JAROSZEK Emilia
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
 
(29) -BYE-    15 - 6
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
 
  (4) JAROSZEK Emilia
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
 
(4) JAROSZEK Emilia
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
   
    (1) OSADNIK Maja
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
(3) TATOJ Anna
AZS AWF KATOWICE / POL
 
  15 - 10
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
  (3) TATOJ Anna
AZS AWF KATOWICE / POL
 
   
(30) -BYE-       
    (3) TATOJ Anna
AZS AWF KATOWICE / POL
 
   
(19) CZAJKA Emilia
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  15 - 10
Sędzia:  GRYT Michał  RMKS RYBNIK / POL 
   
  (14) ŚLĘZAK Katarzyna
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
     
(14) ŚLĘZAK Katarzyna
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
15 - 10
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
     
    (3) OSADNIK Maja
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
   
(11) ŚRODA Zuzanna
UKS SOKOLIK KR. / POL
 
  15 - 10
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (11) ŚRODA Zuzanna
UKS SOKOLIK KR. / POL
 
       
(22) MĄDEL Kalina
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
 
15 - 4
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE / POL 
       
    (6) OSADNIK Maja
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
     
(27) -BYE-    15 - 8
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
     
  (6) OSADNIK Maja
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
     
(6) OSADNIK Maja
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
       
    (2) OSADNIK Maja
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
 
(7) KORDUŁA Antonina
RMKS RYBNIK / POL
 
  15 - 11
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (7) KORDUŁA Antonina
RMKS RYBNIK / POL
 
   
(26) -BYE-       
    (7) KORDUŁA Antonina
RMKS RYBNIK / POL
 
   
(23) WOLNY Alicja
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
  15 - 13
Sędzia:  MARCOL Maciej  AZS AWF KATOWICE / POL 
   
  (10) KOBYLNICKA Michalina
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(10) KOBYLNICKA Michalina
PIAST GLIWICE / POL
 
15 - 4
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
     
    (2) KORDUŁA Antonina
RMKS RYBNIK / POL
 
 
(15) BOGACZ Pola
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
  15 - 12
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (15) BOGACZ Pola
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
   
(18) OŻAROWSKA Małgorzata
IKS WARSZAWA / POL
 
15 - 4
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
   
    (2) BOGACZ Pola
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
 
(31) -BYE-    15 - 9
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (2) ADAMSKA Martyna
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
 
(2) ADAMSKA Martyna
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 13:42
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 OSADNIK Maja UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
2 KORKUS Emilia MUSZKIETER GL.  POL 
3T JAROSZEK Emilia PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
3T KORDUŁA Antonina RMKS RYBNIK  POL 
5 TATOJ Anna AZS AWF KATOWICE  POL 
6 WIESNER Zuzanna MUSZKIETER GL.  POL 
7 IZDEBSKA Wiktoria BUDOWLANI TORUŃ  POL 
8 BOGACZ Pola PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
9 ADAMSKA Martyna BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
10 KWAPISZ Amelia T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
11T DANEK Łucja KKS KRAKÓW  POL 
11T KOBYLNICKA Michalina PIAST GLIWICE  POL 
13 ŚRODA Zuzanna UKS SOKOLIK KR.  POL 
14 ZAZULAK Anastazja BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
15 ŚLĘZAK Katarzyna UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
16 PRZYWARA Julia BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
17 HOJDA Małgorzata ZERWIKAPTUR KR.  POL 
18 OŻAROWSKA Małgorzata IKS WARSZAWA  POL 
19 CZAJKA Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
20 GÓRNIAK Oliwia WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
21 SZECÓWKA Wiktoria UKSZ LEGNICA  POL 
22 MĄDEL Kalina PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL 
23 WOLNY Alicja BYTOM. TOW. SZERM.  POL