Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
2 SIWEK Marcin KS SZPADA WROCŁAW  POL 
3 KACZMARCZYK Jeremi BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
4 SZCZEPANIAK Maksymilian PIAST GLIWICE  POL 
5 KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
6 WOJCIECHOWSKI Mikołaj WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
7 ŁAGAN Mieszko UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
8 WARECKI Adam SKS FLESZ ŚW.  POL 
9 GONET Aleksander 10  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
10 KOSZERNY Wiktor 12  AZS AWF WROCŁAW  POL 
11 CIAPAŁA Bartosz 13  RMKS RYBNIK  POL 
12 FABISIEWICZ Mateusz 14  AZS AWF KRAKÓW  POL 
13 SŁAWECKI Aleksandr 15  UKS OLIMP LUBIN  POL 
14 SCHAB Maciej 18  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
15 KUCZEK Michał 19  KS KLINGA KAT.  POL 
16 TWORUS Wiktor 21  UKS OLIMP LUBIN  POL 
17 OSUCH Maciej 25  AZS AWF KRAKÓW  POL 
18 ŻYGADŁO Jakub 25  UKS OLIMP LUBIN  POL 
19 SŁAWIŃSKI Łukasz 29  BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
20 BULANDRA Stanisław 31  AZS AWF KATOWICE  POL 
21 ZDRZAŁEK Kacper 33  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
22 ROMANIK Miłosz 35  RMKS RYBNIK  POL 
23 OLEKSIEWICZ Błażej 38  UKS START OP.  POL 
24 PUKOWIEC Dominik 40  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
25 WOŹNIAK Mateusz 43  RMKS RYBNIK  POL 
26 WILK Dominik 44  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
27 KAPINOS Witold 47  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
28 CZYŻAK Antoni 47  KS ARAMIS  POL 
29 GŁOMBIK Rafał 51  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
30 USZOK Florian 54  KS KLINGA KAT.  POL 
31 PIEKORZ Jakub 57  RMKS RYBNIK  POL 
32 ŁUSZCZEK Kornel 59  UKS OLIMP LUBIN  POL 
33 MOROŃ Tomasz 63  PIAST GLIWICE  POL 
34 SHULIAR Vladyslav 64  UKS OLIMP LUBIN  POL 
35 GASZKA Dawid 66  RMKS RYBNIK  POL 
36 CAŁKO Szymon 67  WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
37 BIEDROŃSKI Michał 68  AZS AWF KRAKÓW  POL 
38 LEŚNIAK Bartosz 78  SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
39 SZCZEGIELNIAK Patryk 103  WKS KOLEJARZ WR.  POL 
40 JĘDRZEJEC Michał 107  PIAST GLIWICE  POL 
41 SZABÓ Alexander 108  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
42 SMAGA Bartosz 110  UKS GRYFEK SZCZECIN  POL 
43 FIDERA Dawid 116  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
44 KUŚKA Maciej 117  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
45 WARZECHA Marcin 122  PIAST GLIWICE  POL 
46 JANOSZ Marcin 123  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
47 FOLTA Oliwier 126  UKS GRYFEK SZCZECIN  POL 
48 STRZELCZYK Kuba 131  KS ARAMIS  POL 
49 PIEKARSKI Franciszek   KS ARAMIS  POL 
50 DODSON Adam   AZS AWF WROCŁAW  POL 
51 RYSZKA Bartosz   UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
52 JAMKA Aleksander   AZS AWF KRAKÓW  POL 
53 BISKUPSKI Jakub   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
54 ZAKRZEWSKI Antoni   WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
55 MIKICIŃSKI Maciej   DOSIR SOKOLNIA CH.  POL 
56 SZCZERBA Wiktor   AZS AWF KRAKÓW  POL 
57 MILLER Marcel   KKS KRAKÓW  POL 
58 KŁAPUT Antoni   PKS MILENIUM SKAW.  POL 
59 BODZIAK Leon   KSZ WARSZAWIANKA  POL 
60 STARCZEWSKI Filip   WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
61 SIENKOWSKI Nikodem   WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
62 SACHAJDAK Bartosz   DOSIR SOKOLNIA CH.  POL 
63 GRANIECZNY Jerzy   UKS KUKUŁKI KAT.  POL 
64 ŚMIGIELSKI Juliusz   UKS OLIMP LUBIN  POL 
65 KOSTIUKOV Kostiantyn   KKS KRAKÓW  POL 
66 SZACIOR Kamil   WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
67 AMBROŻY Maksymilian   UKS KUKUŁKI KAT.  POL 
68 ROZMUS Miłosz   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
69 MALCHARCZYK Paweł   DOSIR SOKOLNIA CH.  POL 
70 RZETECKI Rafał   UKS GRYFEK SZCZECIN  POL 
71 SOWULA Jakub   AZS AWF WROCŁAW  POL 
72 SKOWRONEK Michał   MDK BYTOM  POL 
73 KUKUŁKA Igor   KS ARAMIS  POL 
74 FIGIEL Kacper   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
75 SZUMIŁOWSKI Antoni   UKS KOSYNIER GL.  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 3
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
1 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 4 +20
STRZELCZYK Kuba
KS ARAMIS / POL
2 D0 V4 V4 V4 D2 D0 3 0,50 14 19 -5
SKOWRONEK Michał
MDK BYTOM / POL
3 D0 D3 D3 V4 V4 D0 2 0,33 14 19 -5
DODSON Adam
AZS AWF WROCŁAW / POL
4 D0 D3 V4 D1 D1 D0 1 0,17 9 23 -14
SZUMIŁOWSKI Antoni
UKS KOSYNIER GL. / POL
5 D1 D1 D2 V4 V4 D2 2 0,33 14 19 -5
PUKOWIEC Dominik
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
6 D3 V4 D1 V4 D2 D3 2 0,33 17 19 -2
WOŹNIAK Mateusz
RMKS RYBNIK / POL
7 D0 V4 V4 V4 V4 V4 5 0,83 20 9 +11
Sędzia:
WYCISK Dorota
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL

Grupa nr2
Na planszy 4
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
FIGIEL Kacper
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
1 D3 D0 V4 D2 D1 V2 2 0,33 12 18 -6
SOWULA Jakub
AZS AWF WROCŁAW / POL
2 V4 D1 V4 D1 D1 V4 3 0,50 15 18 -3
SIWEK Marcin
KS SZPADA WROCŁAW / POL
3 V4 V4 V4 D2 V4 V4 5 0,83 22 7 +15
PIEKARSKI Franciszek
KS ARAMIS / POL
4 D2 D1 D0 D0 D0 V4 1 0,17 7 22 -15
WILK Dominik
UKS ZAWISZA KAT. / POL
5 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 6 +18
OLEKSIEWICZ Błażej
UKS START OP. / POL
6 V4 V4 D2 V4 D0 V3 4 0,67 17 11 +6
FOLTA Oliwier
UKS GRYFEK SZCZECIN / POL
7 D0 D2 D0 D2 D1 D1 0 0,00 6 21 -15
Sędzia:
GRYT Michał
RMKS RYBNIK / POL

Grupa nr3
Na planszy 5
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
ROZMUS Miłosz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
1 V4 V4 V1 V4 D0 D3 4 0,67 16 14 +2
KUKUŁKA Igor
KS ARAMIS / POL
2 D2 D2 D2 D1 D1 D1 0 0,00 9 19 -10
WARZECHA Marcin
PIAST GLIWICE / POL
3 D1 V3 D0 D1 D0 D0 1 0,17 5 22 -17
RYSZKA Bartosz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
4 D0 V3 V4 D2 D0 D0 2 0,33 9 14 -5
KAPINOS Witold
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
5 D3 V2 V4 V4 V4 D1 4 0,67 18 14 +4
ROMANIK Miłosz
RMKS RYBNIK / POL
6 V4 V3 V4 V3 D2 D3 4 0,67 19 9 +10
KACZMARCZYK Jeremi
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
7 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 8 +16
Sędzia:
SIWOŃ Aleksandra
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL

Grupa nr4
Na planszy 6
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
CZYŻAK Antoni
KS ARAMIS / POL
1 V4 D2 D2 D1 V4 2 0,40 13 14 -1
JAMKA Aleksander
AZS AWF KRAKÓW / POL
2 D0 D2 D2 D2 D1 0 0,00 7 20 -13
SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE / POL
3 V4 V4 V4 V3 V4 5 1,00 19 6 +13
RZETECKI Rafał
UKS GRYFEK SZCZECIN / POL
4 V4 V4 D0 D0 D2 2 0,40 10 16 -6
ZDRZAŁEK Kacper
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
5 V4 V4 D2 V4 V4 4 0,80 18 6 +12
JANOSZ Marcin
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
6 D2 V4 D0 V4 D0 2 0,40 10 15 -5
Sędzia:
FAJKIS Jarosław
RMKS RYBNIK / POL

Grupa nr5
Na planszy 7
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
KUŚKA Maciej
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
1 D1 D3 V4 D1 D3 1 0,20 12 19 -7
BULANDRA Stanisław
AZS AWF KATOWICE / POL
2 V4 D1 V4 V4 D1 3 0,60 14 10 +4
ZAKRZEWSKI Antoni
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
3 V4 V4 V4 D3 V4 4 0,80 19 10 +9
MALCHARCZYK Paweł
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
4 D3 D0 D1 D1 D0 0 0,00 5 20 -15
GŁOMBIK Rafał
UKS ZAWISZA KAT. / POL
5 V4 D1 V4 V4 D3 3 0,60 16 12 +4
KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
6 V4 V4 D1 V4 V3 4 0,80 16 11 +5
Sędzia:
MIGAS Piotr
PIAST GLIWICE / POL

Grupa nr6
Na planszy 8
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
FIDERA Dawid
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
1 D0 D1 V3 D1 V4 2 0,40 9 14 -5
SŁAWIŃSKI Łukasz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
2 V4 D2 V4 V4 V4 4 0,80 18 9 +9
ŚMIGIELSKI Juliusz
UKS OLIMP LUBIN / POL
3 V4 V4 V4 D3 V4 4 0,80 19 10 +9
BISKUPSKI Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
4 D1 D1 D2 D3 D2 0 0,00 9 19 -10
WOJCIECHOWSKI Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
5 V4 D3 V4 V4 V4 4 0,80 19 13 +6
USZOK Florian
KS KLINGA KAT. / POL
6 D1 D1 D1 V4 D2 1 0,20 9 18 -9
Sędzia:
MARCOL Maciej
AZS AWF KATOWICE / POL

Grupa nr7
Na planszy 9
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
PIEKORZ Jakub
RMKS RYBNIK / POL
1 D2 D3 V4 V4 V4 3 0,60 17 13 +4
ŁAGAN Mieszko
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
2 V3 D3 V4 D1 V4 3 0,60 15 13 +2
MIKICIŃSKI Maciej
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
3 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 13 +7
AMBROŻY Maksymilian
UKS KUKUŁKI KAT. / POL
4 D0 D1 D1 D0 D1 0 0,00 3 20 -17
ŻYGADŁO Jakub
UKS OLIMP LUBIN / POL
5 D3 V3 D3 V4 V4 3 0,60 17 9 +8
SMAGA Bartosz
UKS GRYFEK SZCZECIN / POL
6 D3 D3 D3 V4 D0 1 0,20 13 17 -4
Sędzia:
SADOWSKA Paulina
BYTOM. TOW. SZERM. / POL

Grupa nr8
Na planszy 10
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
ŁUSZCZEK Kornel
UKS OLIMP LUBIN / POL
1 D0 V4 V4 D2 D1 2 0,40 11 16 -5
OSUCH Maciej
AZS AWF KRAKÓW / POL
2 V4 V4 D2 V4 V4 4 0,80 18 11 +7
MILLER Marcel
KKS KRAKÓW / POL
3 D2 D1 D2 D2 D2 0 0,00 9 20 -11
JĘDRZEJEC Michał
PIAST GLIWICE / POL
4 D2 V4 V4 V4 D3 3 0,60 17 14 +3
SZACIOR Kamil
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
5 V4 D3 V4 D2 D2 2 0,40 15 16 -1
WARECKI Adam
SKS FLESZ ŚW. / POL
6 V4 D3 V4 V4 V4 4 0,80 19 12 +7
Sędzia:
DOLECKA Klaudia
UKS TRÓJKA RADLIN / POL

Grupa nr9
Na planszy 11
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SZABÓ Alexander
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
1 V4 D1 D3 V4 D0 2 0,40 12 16 -4
SZCZERBA Wiktor
AZS AWF KRAKÓW / POL
2 D1 D2 D0 V4 D1 1 0,20 8 18 -10
KOSTIUKOV Kostiantyn
KKS KRAKÓW / POL
3 V4 V4 D1 V4 D3 3 0,60 16 12 +4
TWORUS Wiktor
UKS OLIMP LUBIN / POL
4 V4 V4 V4 V4 D3 4 0,80 19 8 +11
MOROŃ Tomasz
PIAST GLIWICE / POL
5 D3 D2 D1 D0 D0 0 0,00 6 20 -14
GONET Aleksander
UKS ZAWISZA KAT. / POL
6 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 7 +13
Sędzia:
WERYK Małgorzata
T.S. WISŁA KR. / POL

Grupa nr10
Na planszy 12
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SZCZEGIELNIAK Patryk
WKS KOLEJARZ WR. / POL
1 D3 D3 D1 V4 V4 2 0,40 15 17 -2
SIENKOWSKI Nikodem
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
2 V4 D3 V4 V4 D3 3 0,60 18 15 +3
SHULIAR Vladyslav
UKS OLIMP LUBIN / POL
3 V4 V4 V4 V4 D3 4 0,80 19 15 +4
KOSZERNY Wiktor
AZS AWF WROCŁAW / POL
4 V4 D2 D2 V4 V4 3 0,60 16 11 +5
KŁAPUT Antoni
PKS MILENIUM SKAW. / POL
5 D3 D2 D3 D1 V4 1 0,20 13 19 -6
KUCZEK Michał
KS KLINGA KAT. / POL
6 D2 V4 V4 D1 D3 2 0,40 14 18 -4
Sędzia:
WESOŁOWSKI Michał
PIAST GLIWICE / POL

Grupa nr11
Na planszy 2
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
CAŁKO Szymon
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
1 V4 D3 V4 D3 V4 3 0,60 18 12 +6
BIEDROŃSKI Michał
AZS AWF KRAKÓW / POL
2 D2 V4 V4 D1 D3 2 0,40 14 15 -1
CIAPAŁA Bartosz
RMKS RYBNIK / POL
3 V4 D2 V4 V4 V4 4 0,80 18 12 +6
GRANIECZNY Jerzy
UKS KUKUŁKI KAT. / POL
4 D0 D1 D0 D0 D1 0 0,00 2 20 -18
SCHAB Maciej
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
5 V4 V4 D2 V4 V4 4 0,80 18 8 +10
BODZIAK Leon
KSZ WARSZAWIANKA / POL
6 D2 V4 D3 V4 D0 2 0,40 13 16 -3
Sędzia:
MALCHARCZYK Anna
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL

Grupa nr12
Na planszy 11
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
STARCZEWSKI Filip
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
1 V4 D1 V4 D2 V4 3 0,60 15 14 +1
FABISIEWICZ Mateusz
AZS AWF KRAKÓW / POL
2 D3 V4 D2 V4 V4 3 0,60 17 12 +5
LEŚNIAK Bartosz
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
3 V4 D2 D1 D2 D3 1 0,20 12 17 -5
SACHAJDAK Bartosz
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
4 D2 V4 V4 D3 V4 3 0,60 17 12 +5
SŁAWECKI Aleksandr
UKS OLIMP LUBIN / POL
5 V4 D2 V4 V4 V4 4 0,80 18 11 +7
GASZKA Dawid
RMKS RYBNIK / POL
6 D1 D0 V4 D1 D0 1 0,20 6 19 -13
Sędzia:
WERYK Małgorzata
T.S. WISŁA KR. / POL

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER K.  POL  1,00  24  +20  Zakwalifikowany (a)
2 WILK Dominik 44  UKS ZAWISZA KAT.  POL  1,00  24  +18  Zakwalifikowany (a)
3 KACZMARCZYK Jeremi BYTOM. TOW. SZERM.  POL  1,00  24  +16  Zakwalifikowany (a)
4 GONET Aleksander 10  UKS ZAWISZA KAT.  POL  1,00  20  +13  Zakwalifikowany (a)
5 SZCZEPANIAK Maksymilian PIAST GLIWICE  POL  1,00  19  +13  Zakwalifikowany (a)
6 MIKICIŃSKI Maciej   DOSIR SOKOLNIA CH.  POL  1,00  20  13  +7  Zakwalifikowany (a)
7 SIWEK Marcin KS SZPADA WROCŁAW  POL  0,83  22  +15  Zakwalifikowany (a)
8 WOŹNIAK Mateusz 43  RMKS RYBNIK  POL  0,83  20  +11  Zakwalifikowany (a)
9 ZDRZAŁEK Kacper 33  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,80  18  +12  Zakwalifikowany (a)
10 TWORUS Wiktor 21  UKS OLIMP LUBIN  POL  0,80  19  +11  Zakwalifikowany (a)
11 SCHAB Maciej 18  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,80  18  +10  Zakwalifikowany (a)
12T ŚMIGIELSKI Juliusz   UKS OLIMP LUBIN  POL  0,80  19  10  +9  Zakwalifikowany (a)
12T ZAKRZEWSKI Antoni   WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,80  19  10  +9  Zakwalifikowany (a)
14 SŁAWIŃSKI Łukasz 29  BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,80  18  +9  Zakwalifikowany (a)
15 WARECKI Adam SKS FLESZ ŚW.  POL  0,80  19  12  +7  Zakwalifikowany (a)
16T SŁAWECKI Aleksandr 15  UKS OLIMP LUBIN  POL  0,80  18  11  +7  Zakwalifikowany (a)
16T OSUCH Maciej 25  AZS AWF KRAKÓW  POL  0,80  18  11  +7  Zakwalifikowany (a)
18 WOJCIECHOWSKI Mikołaj WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,80  19  13  +6  Zakwalifikowany (a)
19 CIAPAŁA Bartosz 13  RMKS RYBNIK  POL  0,80  18  12  +6  Zakwalifikowany (a)
20 KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,80  16  11  +5  Zakwalifikowany (a)
21 SHULIAR Vladyslav 64  UKS OLIMP LUBIN  POL  0,80  19  15  +4  Zakwalifikowany (a)
22 ROMANIK Miłosz 35  RMKS RYBNIK  POL  0,67  19  +10  Zakwalifikowany (a)
23 OLEKSIEWICZ Błażej 38  UKS START OP.  POL  0,67  17  11  +6  Zakwalifikowany (a)
24 KAPINOS Witold 47  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,67  18  14  +4  Zakwalifikowany (a)
25 ROZMUS Miłosz   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,67  16  14  +2  Zakwalifikowany (a)
26 ŻYGADŁO Jakub 25  UKS OLIMP LUBIN  POL  0,60  17  +8  Zakwalifikowany (a)
27 CAŁKO Szymon 67  WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,60  18  12  +6  Zakwalifikowany (a)
28T FABISIEWICZ Mateusz 14  AZS AWF KRAKÓW  POL  0,60  17  12  +5  Zakwalifikowany (a)
28T SACHAJDAK Bartosz   DOSIR SOKOLNIA CH.  POL  0,60  17  12  +5  Zakwalifikowany (a)
30 KOSZERNY Wiktor 12  AZS AWF WROCŁAW  POL  0,60  16  11  +5  Zakwalifikowany (a)
31 PIEKORZ Jakub 57  RMKS RYBNIK  POL  0,60  17  13  +4  Zakwalifikowany (a)
32T GŁOMBIK Rafał 51  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,60  16  12  +4  Zakwalifikowany (a)
32T KOSTIUKOV Kostiantyn   KKS KRAKÓW  POL  0,60  16  12  +4  Zakwalifikowany (a)
34 BULANDRA Stanisław 31  AZS AWF KATOWICE  POL  0,60  14  10  +4  Zakwalifikowany (a)
35 SIENKOWSKI Nikodem   WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,60  18  15  +3  Zakwalifikowany (a)
36 JĘDRZEJEC Michał 107  PIAST GLIWICE  POL  0,60  17  14  +3  Zakwalifikowany (a)
37 ŁAGAN Mieszko UKS TOPÓR KRZESZ.  POL  0,60  15  13  +2  Zakwalifikowany (a)
38 STARCZEWSKI Filip   WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,60  15  14  +1  Zakwalifikowany (a)
39 SOWULA Jakub   AZS AWF WROCŁAW  POL  0,50  15  18  -3  Zakwalifikowany (a)
40 STRZELCZYK Kuba 131  KS ARAMIS  POL  0,50  14  19  -5  Zakwalifikowany (a)
41 SZACIOR Kamil   WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,40  15  16  -1  Zakwalifikowany (a)
42 BIEDROŃSKI Michał 68  AZS AWF KRAKÓW  POL  0,40  14  15  -1  Zakwalifikowany (a)
43 CZYŻAK Antoni 47  KS ARAMIS  POL  0,40  13  14  -1  Zakwalifikowany (a)
44 SZCZEGIELNIAK Patryk 103  WKS KOLEJARZ WR.  POL  0,40  15  17  -2  Zakwalifikowany (a)
45 BODZIAK Leon   KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,40  13  16  -3  Zakwalifikowany (a)
46 KUCZEK Michał 19  KS KLINGA KAT.  POL  0,40  14  18  -4  Zakwalifikowany (a)
47 SZABÓ Alexander 108  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,40  12  16  -4  Zakwalifikowany (a)
48 ŁUSZCZEK Kornel 59  UKS OLIMP LUBIN  POL  0,40  11  16  -5  Zakwalifikowany (a)
49 JANOSZ Marcin 123  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,40  10  15  -5  Zakwalifikowany (a)
50 FIDERA Dawid 116  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,40  14  -5  Zakwalifikowany (a)
51 RZETECKI Rafał   UKS GRYFEK SZCZECIN  POL  0,40  10  16  -6  Zakwalifikowany (a)
52 PUKOWIEC Dominik 40  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,33  17  19  -2  Zakwalifikowany (a)
53T SZUMIŁOWSKI Antoni   UKS KOSYNIER GL.  POL  0,33  14  19  -5  Zakwalifikowany (a)
53T SKOWRONEK Michał   MDK BYTOM  POL  0,33  14  19  -5  Zakwalifikowany (a)
55 RYSZKA Bartosz   UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,33  14  -5  Zakwalifikowany (a)
56 FIGIEL Kacper   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,33  12  18  -6  Zakwalifikowany (a)
57 SMAGA Bartosz 110  UKS GRYFEK SZCZECIN  POL  0,20  13  17  -4  Zakwalifikowany (a)
58 LEŚNIAK Bartosz 78  SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,20  12  17  -5  Zakwalifikowany (a)
59 KŁAPUT Antoni   PKS MILENIUM SKAW.  POL  0,20  13  19  -6  Zakwalifikowany (a)
60 KUŚKA Maciej 117  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,20  12  19  -7  Zakwalifikowany (a)
61 USZOK Florian 54  KS KLINGA KAT.  POL  0,20  18  -9  Zakwalifikowany (a)
62 SZCZERBA Wiktor   AZS AWF KRAKÓW  POL  0,20  18  -10  Zakwalifikowany (a)
63 GASZKA Dawid 66  RMKS RYBNIK  POL  0,20  19  -13  Zakwalifikowany (a)
64 DODSON Adam   AZS AWF WROCŁAW  POL  0,17  23  -14  Zakwalifikowany (a)
65 PIEKARSKI Franciszek   KS ARAMIS  POL  0,17  22  -15  Zakwalifikowany (a)
66 WARZECHA Marcin 122  PIAST GLIWICE  POL  0,17  22  -17  Zakwalifikowany (a)
67T BISKUPSKI Jakub   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,00  19  -10  Zakwalifikowany (a)
67T KUKUŁKA Igor   KS ARAMIS  POL  0,00  19  -10  Zakwalifikowany (a)
69 MILLER Marcel   KKS KRAKÓW  POL  0,00  20  -11  Zakwalifikowany (a)
70 JAMKA Aleksander   AZS AWF KRAKÓW  POL  0,00  20  -13  Zakwalifikowany (a)
71 MOROŃ Tomasz 63  PIAST GLIWICE  POL  0,00  20  -14  Zakwalifikowany (a)
72 FOLTA Oliwier 126  UKS GRYFEK SZCZECIN  POL  0,00  21  -15  Zakwalifikowany (a)
73 MALCHARCZYK Paweł   DOSIR SOKOLNIA CH.  POL  0,00  20  -15  Zakwalifikowany (a)
74 AMBROŻY Maksymilian   UKS KUKUŁKI KAT.  POL  0,00  20  -17  Zakwalifikowany (a)
75 GRANIECZNY Jerzy   UKS KUKUŁKI KAT.  POL  0,00  20  -18  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 128 Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
               
(1) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  (1) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
(128) -BYE-   
    (1) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
(65) PIEKARSKI Franciszek
KS ARAMIS / POL
 
  8 - 1
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
  (64) DODSON Adam
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
 
(64) DODSON Adam
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
8 - 5
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
 
    (1) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
(33) GŁOMBIK Rafał
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  8 - 2
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
  (33) GŁOMBIK Rafał
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(96) -BYE-       
    (32) KOSTIUKOV Kostiantyn
KKS KRAKÓW / POL
 
 
(97) -BYE-    8 - 6
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
 
  (32) KOSTIUKOV Kostiantyn
KKS KRAKÓW / POL
 
 
(32) KOSTIUKOV Kostiantyn
KKS KRAKÓW / POL
 
   
    (1) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
(17) OSUCH Maciej
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
  8 - 3
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
  (17) OSUCH Maciej
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
   
(112) -BYE-       
    (17) OSUCH Maciej
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
   
(81) -BYE-    8 - 4
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
   
  (48) ŁUSZCZEK Kornel
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
     
(48) ŁUSZCZEK Kornel
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
       
    (16) OSUCH Maciej
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
 
(49) JANOSZ Marcin
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  8 - 2
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
 
  (49) JANOSZ Marcin
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
   
(80) -BYE-       
    (16) SŁAWECKI Aleksandr
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
 
(113) -BYE-    8 - 2
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
 
  (16) SŁAWECKI Aleksandr
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
 
(16) SŁAWECKI Aleksandr
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
   
    (1) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
(9) ZDRZAŁEK Kacper
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  8 - 2
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
  (9) ZDRZAŁEK Kacper
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(120) -BYE-       
    (9) ZDRZAŁEK Kacper
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(73) MALCHARCZYK Paweł
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
 
  8 - 3
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
   
  (56) FIGIEL Kacper
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
     
(56) FIGIEL Kacper
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
8 - 2
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
     
    (9) SZACIOR Kamil
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
   
(41) SZACIOR Kamil
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
  8 - 3
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
   
  (41) SZACIOR Kamil
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
       
(88) -BYE-           
    (24) SZACIOR Kamil
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
     
(105) -BYE-    8 - 5
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
     
  (24) KAPINOS Witold
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
     
(24) KAPINOS Witold
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
       
    (8) SZACIOR Kamil
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
 
(25) ROZMUS Miłosz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  8 - 6
Sędzia:  GRYT Michał  RMKS RYBNIK / POL 
 
  (25) ROZMUS Miłosz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(104) -BYE-       
    (25) ROZMUS Miłosz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(89) -BYE-    8 - 3
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (40) STRZELCZYK Kuba
KS ARAMIS / POL
 
     
(40) STRZELCZYK Kuba
KS ARAMIS / POL
 
       
    (8) ROZMUS Miłosz
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(57) SMAGA Bartosz
UKS GRYFEK SZCZECIN / POL
 
  8 - 6
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
 
  (57) SMAGA Bartosz
UKS GRYFEK SZCZECIN / POL
 
   
(72) FOLTA Oliwier
UKS GRYFEK SZCZECIN / POL
 
8 - 6
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
   
    (8) WOŹNIAK Mateusz
RMKS RYBNIK / POL
 
 
(121) -BYE-    8 - 4
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
 
  (8) WOŹNIAK Mateusz
RMKS RYBNIK / POL
 
 
(8) WOŹNIAK Mateusz
RMKS RYBNIK / POL
 
   
    (1) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
(5) SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE / POL
 
  8 - 7
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
  (5) SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(124) -BYE-       
    (5) SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(69) MILLER Marcel
KKS KRAKÓW / POL
 
  8 - 0
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
   
  (60) MILLER Marcel
KKS KRAKÓW / POL
 
     
(60) KUŚKA Maciej
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
8 - 5
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
     
    (5) SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(37) ŁAGAN Mieszko
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
  8 - 1
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
   
  (37) ŁAGAN Mieszko
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
       
(92) -BYE-           
    (28) ŁAGAN Mieszko
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
     
(101) -BYE-    8 - 3
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
     
  (28) SACHAJDAK Bartosz
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
 
     
(28) SACHAJDAK Bartosz
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
 
       
    (5) ZAKRZEWSKI Antoni
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
   
(21) SHULIAR Vladyslav
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
  8 - 4
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
   
  (21) SHULIAR Vladyslav
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
       
(108) -BYE-           
    (21) SZCZEGIELNIAK Patryk
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
       
(85) -BYE-    8 - 5
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
       
  (44) SZCZEGIELNIAK Patryk
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
         
(44) SZCZEGIELNIAK Patryk
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
           
    (12) ZAKRZEWSKI Antoni
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
     
(53) SKOWRONEK Michał
MDK BYTOM / POL
 
  8 - 2
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
     
  (53) SKOWRONEK Michał
MDK BYTOM / POL
 
       
(76) -BYE-           
    (12) ZAKRZEWSKI Antoni
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
     
(117) -BYE-    8 - 2
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
     
  (12) ZAKRZEWSKI Antoni
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
     
(12) ZAKRZEWSKI Antoni
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
       
    (4) ZAKRZEWSKI Antoni
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
 
(13) ŚMIGIELSKI Juliusz
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
  8 - 5
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
 
  (13) ŚMIGIELSKI Juliusz
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
   
(116) -BYE-       
    (13) PUKOWIEC Dominik
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(77) -BYE-    8 - 6
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
   
  (52) PUKOWIEC Dominik
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
     
(52) PUKOWIEC Dominik
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
       
    (13) KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(45) BODZIAK Leon
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  8 - 2
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
   
  (45) BODZIAK Leon
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
       
(84) -BYE-           
    (20) KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
     
(109) -BYE-    8 - 5
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
     
  (20) KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
     
(20) KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
       
    (4) KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(29) FABISIEWICZ Mateusz
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
  8 - 5
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
 
  (29) FABISIEWICZ Mateusz
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
   
(100) -BYE-       
    (29) JĘDRZEJEC Michał
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(93) -BYE-    8 - 4
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
   
  (36) JĘDRZEJEC Michał
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(36) JĘDRZEJEC Michał
PIAST GLIWICE / POL
 
       
    (4) JĘDRZEJEC Michał
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(61) USZOK Florian
KS KLINGA KAT. / POL
 
  8 - 6
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
 
  (61) BISKUPSKI Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(68) BISKUPSKI Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
8 - 5
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
   
    (4) GONET Aleksander
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
 
(125) -BYE-    8 - 7
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (4) GONET Aleksander
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
 
(4) GONET Aleksander
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
    (1) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
(3) KACZMARCZYK Jeremi
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
  8 - 4
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
  (3) KACZMARCZYK Jeremi
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
(126) -BYE-       
    (3) KACZMARCZYK Jeremi
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
(67) KUKUŁKA Igor
KS ARAMIS / POL
 
  8 - 1
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (62) SZCZERBA Wiktor
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
     
(62) SZCZERBA Wiktor
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
8 - 7
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
     
    (3) KACZMARCZYK Jeremi
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
(35) SIENKOWSKI Nikodem
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
  8 - 4
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (35) SIENKOWSKI Nikodem
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
       
(94) -BYE-           
    (30) KOSZERNY Wiktor
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
     
(99) -BYE-    8 - 3
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
     
  (30) KOSZERNY Wiktor
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
     
(30) KOSZERNY Wiktor
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
       
    (3) KACZMARCZYK Jeremi
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
   
(19) CIAPAŁA Bartosz
RMKS RYBNIK / POL
 
  8 - 3
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
   
  (19) CIAPAŁA Bartosz
RMKS RYBNIK / POL
 
       
(110) -BYE-           
    (19) CIAPAŁA Bartosz
RMKS RYBNIK / POL
 
       
(83) -BYE-    8 - 7
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
       
  (46) KUCZEK Michał
KS KLINGA KAT. / POL
 
         
(46) KUCZEK Michał
KS KLINGA KAT. / POL
 
           
    (14) CIAPAŁA Bartosz
RMKS RYBNIK / POL
 
     
(51) RZETECKI Rafał
UKS GRYFEK SZCZECIN / POL
 
  8 - 5
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
     
  (51) RZETECKI Rafał
UKS GRYFEK SZCZECIN / POL
 
       
(78) -BYE-           
    (14) SŁAWIŃSKI Łukasz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
     
(115) -BYE-    8 - 2
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
     
  (14) SŁAWIŃSKI Łukasz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
     
(14) SŁAWIŃSKI Łukasz
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
       
    (3) SCHAB Maciej
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
   
(11) SCHAB Maciej
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  8 - 7
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
   
  (11) SCHAB Maciej
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
       
(118) -BYE-           
    (11) SCHAB Maciej
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
       
(75) GRANIECZNY Jerzy
UKS KUKUŁKI KAT. / POL
 
  8 - 2
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
       
  (54) SZUMIŁOWSKI Antoni
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
         
(54) SZUMIŁOWSKI Antoni
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
8 - 3
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
         
    (11) SCHAB Maciej
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
       
(43) CZYŻAK Antoni
KS ARAMIS / POL
 
  8 - 7
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
       
  (43) CZYŻAK Antoni
KS ARAMIS / POL
 
           
(86) -BYE-               
    (22) ROMANIK Miłosz
RMKS RYBNIK / POL
 
         
(107) -BYE-    8 - 5
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
         
  (22) ROMANIK Miłosz
RMKS RYBNIK / POL
 
         
(22) ROMANIK Miłosz
RMKS RYBNIK / POL
 
           
    (6) SCHAB Maciej
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
     
(27) CAŁKO Szymon
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
  8 - 4
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
     
  (27) CAŁKO Szymon
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
       
(102) -BYE-           
    (27) CAŁKO Szymon
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
       
(91) -BYE-    8 - 2
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
       
  (38) STARCZEWSKI Filip
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
         
(38) STARCZEWSKI Filip
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
           
    (6) CAŁKO Szymon
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
     
(59) KŁAPUT Antoni
PKS MILENIUM SKAW. / POL
 
  8 - 1
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
     
  (59) JAMKA Aleksander
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
       
(70) JAMKA Aleksander
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
8 - 6
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
       
    (6) MIKICIŃSKI Maciej
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
 
     
(123) -BYE-    8 - 3
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
     
  (6) MIKICIŃSKI Maciej
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
 
     
(6) MIKICIŃSKI Maciej
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
 
       
    (2) SIWEK Marcin
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
 
(7) SIWEK Marcin
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
  8 - 4
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
 
  (7) SIWEK Marcin
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
   
(122) -BYE-       
    (7) SIWEK Marcin
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
   
(71) MOROŃ Tomasz
PIAST GLIWICE / POL
 
  8 - 2
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
   
  (58) LEŚNIAK Bartosz
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
     
(58) LEŚNIAK Bartosz
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
8 - 2
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
     
    (7) SIWEK Marcin
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
   
(39) SOWULA Jakub
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
  8 - 3
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
   
  (39) SOWULA Jakub
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
       
(90) -BYE-           
    (26) ŻYGADŁO Jakub
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
     
(103) -BYE-    8 - 6
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
     
  (26) ŻYGADŁO Jakub
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
     
(26) ŻYGADŁO Jakub
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
       
    (7) SIWEK Marcin
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
   
(23) OLEKSIEWICZ Błażej
UKS START OP. / POL
 
  8 - 1
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
   
  (23) OLEKSIEWICZ Błażej
UKS START OP. / POL
 
       
(106) -BYE-           
    (23) OLEKSIEWICZ Błażej
UKS START OP. / POL
 
       
(87) -BYE-    8 - 3
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
       
  (42) BIEDROŃSKI Michał
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
         
(42) BIEDROŃSKI Michał
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
           
    (10) TWORUS Wiktor
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
     
(55) RYSZKA Bartosz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  8 - 3
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
     
  (55) RYSZKA Bartosz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
       
(74) AMBROŻY Maksymilian
UKS KUKUŁKI KAT. / POL
 
8 - 0
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
       
    (10) TWORUS Wiktor
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
     
(119) -BYE-    8 - 1
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
     
  (10) TWORUS Wiktor
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
     
(10) TWORUS Wiktor
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
       
    (2) SIWEK Marcin
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
 
(15) WARECKI Adam
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
  8 - 2
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
 
  (15) WARECKI Adam
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
   
(114) -BYE-       
    (15) WARECKI Adam
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
   
(79) -BYE-    8 - 3
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
   
  (50) FIDERA Dawid
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
     
(50) FIDERA Dawid
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
       
    (15) WARECKI Adam
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
   
(47) SZABÓ Alexander
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  8 - 3
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
   
  (47) SZABÓ Alexander
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
       
(82) -BYE-           
    (18) WOJCIECHOWSKI Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
     
(111) -BYE-    8 - 4
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
     
  (18) WOJCIECHOWSKI Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
     
(18) WOJCIECHOWSKI Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
       
    (2) WILK Dominik
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
 
(31) PIEKORZ Jakub
RMKS RYBNIK / POL
 
  7 - 6
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (31) PIEKORZ Jakub
RMKS RYBNIK / POL
 
   
(98) -BYE-       
    (31) BULANDRA Stanisław
AZS AWF KATOWICE / POL
 
   
(95) -BYE-    8 - 4
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (34) BULANDRA Stanisław
AZS AWF KATOWICE / POL
 
     
(34) BULANDRA Stanisław
AZS AWF KATOWICE / POL
 
       
    (2) WILK Dominik
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
 
(63) GASZKA Dawid
RMKS RYBNIK / POL
 
  8 - 4
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
 
  (63) GASZKA Dawid
RMKS RYBNIK / POL
 
   
(66) WARZECHA Marcin
PIAST GLIWICE / POL
 
8 - 1
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
   
    (2) WILK Dominik
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
 
(127) -BYE-    8 - 3
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
 
  (2) WILK Dominik
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
 
(2) WILK Dominik
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 19:33
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
2 SIWEK Marcin KS SZPADA WROCŁAW  POL 
3T ZAKRZEWSKI Antoni WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
3T SCHAB Maciej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
5 WILK Dominik UKS ZAWISZA KAT.  POL 
6 KACZMARCZYK Jeremi BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
7 KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
8 SZACIOR Kamil WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
9 SZCZEPANIAK Maksymilian PIAST GLIWICE  POL 
10 TWORUS Wiktor UKS OLIMP LUBIN  POL 
11 WARECKI Adam SKS FLESZ ŚW.  POL 
12 OSUCH Maciej AZS AWF KRAKÓW  POL 
13 CIAPAŁA Bartosz RMKS RYBNIK  POL 
14 ROZMUS Miłosz T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
15 CAŁKO Szymon WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
16 JĘDRZEJEC Michał PIAST GLIWICE  POL 
17 GONET Aleksander UKS ZAWISZA KAT.  POL 
18 MIKICIŃSKI Maciej DOSIR SOKOLNIA CH.  POL 
19 WOŹNIAK Mateusz RMKS RYBNIK  POL 
20 ZDRZAŁEK Kacper T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
21 SŁAWIŃSKI Łukasz BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
22 SŁAWECKI Aleksandr UKS OLIMP LUBIN  POL 
23 WOJCIECHOWSKI Mikołaj WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
24 ROMANIK Miłosz RMKS RYBNIK  POL 
25 OLEKSIEWICZ Błażej UKS START OP.  POL 
26 ŻYGADŁO Jakub UKS OLIMP LUBIN  POL 
27 KOSZERNY Wiktor AZS AWF WROCŁAW  POL 
28 KOSTIUKOV Kostiantyn KKS KRAKÓW  POL 
29 BULANDRA Stanisław AZS AWF KATOWICE  POL 
30 ŁAGAN Mieszko UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
31 SZCZEGIELNIAK Patryk WKS KOLEJARZ WR.  POL 
32 PUKOWIEC Dominik T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
33 ŚMIGIELSKI Juliusz UKS OLIMP LUBIN  POL 
34 SHULIAR Vladyslav UKS OLIMP LUBIN  POL 
35 KAPINOS Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
36T FABISIEWICZ Mateusz AZS AWF KRAKÓW  POL 
36T SACHAJDAK Bartosz DOSIR SOKOLNIA CH.  POL 
38 PIEKORZ Jakub RMKS RYBNIK  POL 
39 GŁOMBIK Rafał UKS ZAWISZA KAT.  POL 
40 SIENKOWSKI Nikodem WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
41 STARCZEWSKI Filip WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
42 SOWULA Jakub AZS AWF WROCŁAW  POL 
43 STRZELCZYK Kuba KS ARAMIS  POL 
44 BIEDROŃSKI Michał AZS AWF KRAKÓW  POL 
45 CZYŻAK Antoni KS ARAMIS  POL 
46 BODZIAK Leon KSZ WARSZAWIANKA  POL 
47 KUCZEK Michał KS KLINGA KAT.  POL 
48 SZABÓ Alexander UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
49 ŁUSZCZEK Kornel UKS OLIMP LUBIN  POL 
50 JANOSZ Marcin UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
51 FIDERA Dawid UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
52 RZETECKI Rafał UKS GRYFEK SZCZECIN  POL 
53T SKOWRONEK Michał MDK BYTOM  POL 
53T SZUMIŁOWSKI Antoni UKS KOSYNIER GL.  POL 
55 RYSZKA Bartosz UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
56 FIGIEL Kacper T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
57 SMAGA Bartosz UKS GRYFEK SZCZECIN  POL 
58 LEŚNIAK Bartosz SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
59 SZCZERBA Wiktor AZS AWF KRAKÓW  POL 
60 GASZKA Dawid RMKS RYBNIK  POL 
61 DODSON Adam AZS AWF WROCŁAW  POL 
62 BISKUPSKI Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
63 MILLER Marcel KKS KRAKÓW  POL 
64 JAMKA Aleksander AZS AWF KRAKÓW  POL 
65 KŁAPUT Antoni PKS MILENIUM SKAW.  POL 
66 KUŚKA Maciej UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
67 USZOK Florian KS KLINGA KAT.  POL 
68 PIEKARSKI Franciszek KS ARAMIS  POL 
69 WARZECHA Marcin PIAST GLIWICE  POL 
70 KUKUŁKA Igor KS ARAMIS  POL 
71 MOROŃ Tomasz PIAST GLIWICE  POL 
72 FOLTA Oliwier UKS GRYFEK SZCZECIN  POL 
73 MALCHARCZYK Paweł DOSIR SOKOLNIA CH.  POL 
74 AMBROŻY Maksymilian UKS KUKUŁKI KAT.  POL 
75 GRANIECZNY Jerzy UKS KUKUŁKI KAT.  POL