Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 WALKOWIAK Szymon AZS AWF WROCŁAW  POL 
2 WODNIAK Szymon SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
3 WOJCIECHOWSKI Szymon WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
4 LITWIN Błażej UKS OLIMP LUBIN  POL 
5 KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA  POL 
6 WĄSIK Tadeusz PKSZERM WARSZAWA  POL 
7 DANIEWSKI Karol KSZ WARSZAWIANKA  POL 
8 ZALEWSKI Jan KS SZPADA WROCŁAW  POL 
9 SKOCZYLAS Michał AZS AWF WROCŁAW  POL 
10 GRABOWSKI Franciszek 10  PKSZERM WARSZAWA  POL 
11 SZYLKO Dawid 11  UKS OLIMP LUBIN  POL 
12 JABŁOŃSKI Marcin 12  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
13 BEDNARSKI Błażej 13  SKS FLESZ ŚW.  POL 
14 GRZELAK Igor 14  SKS FLESZ ŚW.  POL 
15 ZIAJOWSKI Aleksander 15  PKSZERM WARSZAWA  POL 
16 ADAMCZYK Mikołaj 17  SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
17 JANKOWSKI Mateusz 18  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
18 WÓJTOWICZ Szymon 20  BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
19 HUWER Tymoteusz 21  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
20 BERKOWICZ Jakub 22  AZS AWF KRAKÓW  POL 
22 CHIRKOWSKI Ignacy 26  KS SZPADA WROCŁAW  POL 
23 WOŹNIAK Bartosz 27  RMKS RYBNIK  POL 
24 KUŹNIK Bartosz 28  SKS FLESZ ŚW.  POL 
25 KUROWSKI Błażej 30  PIAST GLIWICE  POL 
26 SAFRANIONOK Bartosz 31  UKS PIAST LEGNICA  POL 
27 GUSTA Seweryn 32  PIAST GLIWICE  POL 
28 LEWANDOWSKI Igor 33  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
29 SZAJNER Maciej 34  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
30 LEMANIK Maksymilian 35  UKS SOKRATES CZĘST.  POL 
31 KLIMEK-ŻOŁNOWSKI Michał 37  SKS FLESZ ŚW.  POL 
32 ŁĘSKI Jacek 38  PKSZERM WARSZAWA  POL 
33 ATAMAN Wiktor 39  WKS KOLEJARZ WR.  POL 
34 SKAŁECKI Antoni 40  KS SZPADA WROCŁAW  POL 
35 WITCZAK Oliwer 44  SKS FLESZ ŚW.  POL 
36 MATYSZOK Wojciech 45  UKS START OP.  POL 
37 DROBCZYK Franciszek 46  PIAST GLIWICE  POL 
38 SZYNAL Kacper 48  AZS AWF WROCŁAW  POL 
39 HAPEK Franciszek 51  UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
40 NOWAKOWSKI Jan 55  WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
41 FECHNER Oskar 56  UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
42 JAGIEŁŁOWICZ Jakub 58  KKS KRAKÓW  POL 
43 WIKTOR Stanisław 64  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
44 ORŁOWSKI Michał 66  AZS AWF WROCŁAW  POL 
45 HORNIK Filip 66  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
46 GRYCHTOŁ Rafał 68  RMKS RYBNIK  POL 
47 CICIŃSKI Szymon 70  WKS KOLEJARZ WR.  POL 
48 WOJTANIA Jan 72  WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
49 MIELCAREK Jan 73  AZS AWF KATOWICE  POL 
50 HURAS Stanisław 75  UKS SOKRATES CZĘST.  POL 
51 SUSZKA Marek 77  MUSZKIETER GL.  POL 
52 ŚMIGIELSKI Aleksander 87  UKS OLIMP LUBIN  POL 
53 RUSIN Jędrzej 88  WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
54 ORZESZYNA Franciszek   KS SZPADA WROCŁAW  POL 
55 MIŚ Franciszek   AZS AWF WROCŁAW  POL 
56 YARMOLENKA Raman   SAVS MINSK  BLR 
57 POWROŻNIK Jakub   UKS SOKRATES CZĘST.  POL 
58 DUSZYŃSKI Kajetan   DOSIR SOKOLNIA CH.  POL 
59 LACHOWICZ Kacper   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
60 FOJCIK Kacper   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
61 KOSTOWSKI Antoni   AZS AWF WROCŁAW  POL 
62 BUDNIK Maksymilian   T.S. WISŁA KR.  POL 
63 MIADZVEDZEU Raman   SAVS MINSK  BLR 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 7
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
NOWAKOWSKI Jan
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
1 D1 D3 V4 D0 D1 1 0,20 9 16 -7
BERKOWICZ Jakub
AZS AWF KRAKÓW / POL
2 V4 V4 V4 D1 V4 4 0,80 17 10 +7
FECHNER Oskar
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
3 V4 D3 V4 D0 V4 3 0,60 15 15 0
MIADZVEDZEU Raman
SAVS MINSK / BLR
4 D0 D1 D2 D0 D3 0 0,00 6 20 -14
WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW / POL
5 V4 V3 V4 V4 V4 5 1,00 19 1 +18
BUDNIK Maksymilian
T.S. WISŁA KR. / POL
6 V4 D2 D2 V4 D0 2 0,40 12 16 -4
Sędzia:
DOLECKA Klaudia
UKS TRÓJKA RADLIN / POL

Grupa nr2
Na planszy 8
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
HUWER Tymoteusz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
1 V4 V4 D2 V3 D1 V3 4 0,67 17 14 +3
LACHOWICZ Kacper
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 D1 V4 D1 D1 D2 V4 2 0,33 13 22 -9
JAGIEŁŁOWICZ Jakub
KKS KRAKÓW / POL
3 D2 D3 D1 V4 D3 D3 1 0,17 16 20 -4
WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
4 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 6 +18
HAPEK Franciszek
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
5 D2 V4 D0 D0 V2 D2 2 0,33 10 17 -7
CHIRKOWSKI Ignacy
KS SZPADA WROCŁAW / POL
6 V4 V4 V4 D2 D1 V4 4 0,67 19 15 +4
KOSTOWSKI Antoni
AZS AWF WROCŁAW / POL
7 D1 D3 V4 D0 V4 D3 2 0,33 15 20 -5
Sędzia:
MIGAS Piotr
PIAST GLIWICE / POL

Grupa nr3
Na planszy 9
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
WOŹNIAK Bartosz
RMKS RYBNIK / POL
1 D3 V4 V4 D3 D3 V4 3 0,50 21 15 +6
WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
2 V4 D3 V4 V4 D3 V4 4 0,67 22 12 +10
WIKTOR Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
3 D0 V4 D3 V4 D3 V4 3 0,50 18 17 +1
YARMOLENKA Raman
SAVS MINSK / BLR
4 D1 D0 V4 D3 D3 D3 1 0,17 14 23 -9
SZYNAL Kacper
AZS AWF WROCŁAW / POL
5 V4 D1 D1 V4 V4 V4 4 0,67 18 17 +1
WÓJTOWICZ Szymon
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
6 V4 V4 V4 V4 D3 V4 5 0,83 23 19 +4
DUSZYŃSKI Kajetan
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
7 D2 D0 D1 V4 D0 D3 1 0,17 10 23 -13
Sędzia:
WESOŁOWSKI Michał
PIAST GLIWICE / POL

Grupa nr4
Na planszy 10
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
KUŹNIK Bartosz
SKS FLESZ ŚW. / POL
1 D1 V4 V4 D1 V4 3 0,60 14 13 +1
DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE / POL
2 V2 D2 V4 D1 V4 3 0,60 13 14 -1
LITWIN Błażej
UKS OLIMP LUBIN / POL
3 D1 V3 V4 V4 V4 4 0,80 16 9 +7
ORŁOWSKI Michał
AZS AWF WROCŁAW / POL
4 D3 D3 D1 D3 V4 1 0,20 14 19 -5
ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA / POL
5 V4 V4 D1 V4 V4 4 0,80 17 12 +5
POWROŻNIK Jakub
UKS SOKRATES CZĘST. / POL
6 D3 D3 D1 D3 D3 0 0,00 13 20 -7
Sędzia:
MARCOL Maciej
AZS AWF KATOWICE / POL

Grupa nr5
Na planszy 11
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
MATYSZOK Wojciech
UKS START OP. / POL
1 D3 V3 V4 D2 D3 2 0,40 15 15 0
KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE / POL
2 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 9 +11
GRYCHTOŁ Rafał
RMKS RYBNIK / POL
3 D2 D0 D3 D0 D0 0 0,00 5 19 -14
FOJCIK Kacper
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
4 D1 D2 V4 D2 D1 1 0,20 10 19 -9
KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA / POL
5 V4 D3 V4 V4 D1 3 0,60 16 12 +4
JANKOWSKI Mateusz
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
6 V4 D1 V4 V4 V4 4 0,80 17 9 +8
Sędzia:
GRYT Michał
RMKS RYBNIK / POL

Grupa nr6
Na planszy 12
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
HORNIK Filip
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
1 D3 D1 D1 V4 D0 1 0,20 9 17 -8
WITCZAK Oliwer
SKS FLESZ ŚW. / POL
2 V4 V4 D0 V4 D1 3 0,60 13 14 -1
SAFRANIONOK Bartosz
UKS PIAST LEGNICA / POL
3 V4 D3 D1 V4 D2 2 0,40 14 14 0
WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA / POL
4 V4 V4 V4 V4 D2 4 0,80 18 6 +12
ORZESZYNA Franciszek
KS SZPADA WROCŁAW / POL
5 D1 D0 D1 D0 D2 0 0,00 4 20 -16
ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
6 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 7 +13
Sędzia:
SADOWSKA Paulina
BYTOM. TOW. SZERM. / POL

Grupa nr7
Na planszy 11
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
DANIEWSKI Karol
KSZ WARSZAWIANKA / POL
1 V4 V4 V4 D0 D1 3 0,60 13 10 +3
SKAŁECKI Antoni
KS SZPADA WROCŁAW / POL
2 D1 D3 D3 V4 D2 1 0,20 13 18 -5
MIŚ Franciszek
AZS AWF WROCŁAW / POL
3 D2 V4 D1 D3 D2 1 0,20 12 19 -7
CICIŃSKI Szymon
WKS KOLEJARZ WR. / POL
4 D2 V4 V4 D0 D2 2 0,40 12 16 -4
GRZELAK Igor
SKS FLESZ ŚW. / POL
5 V1 D3 V4 V4 D1 3 0,60 13 11 +2
GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE / POL
6 V4 V3 V4 V4 V4 5 1,00 19 8 +11
Sędzia:
GRYT Michał
RMKS RYBNIK / POL

Grupa nr8
Na planszy 12
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
BEDNARSKI Błażej
SKS FLESZ ŚW. / POL
1 D2 V4 D1 D2 D2 1 0,20 11 18 -7
LEWANDOWSKI Igor
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
2 V3 V4 V4 V4 V3 5 1,00 18 9 +9
WOJTANIA Jan
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
3 D3 D1 D1 V2 D0 1 0,20 7 17 -10
ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WROCŁAW / POL
4 V4 D3 V4 V4 D3 3 0,60 18 10 +8
ATAMAN Wiktor
WKS KOLEJARZ WR. / POL
5 V4 D1 D1 D0 D3 1 0,20 9 16 -7
ŚMIGIELSKI Aleksander
UKS OLIMP LUBIN / POL
6 V4 D2 V4 V4 V4 4 0,80 18 11 +7
Sędzia:
SADOWSKA Paulina
BYTOM. TOW. SZERM. / POL

Grupa nr9
Na planszy 7
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SZAJNER Maciej
KSZ WARSZAWIANKA / POL
1 V4 V4 V4 D1 V4 4 0,80 17 10 +7
MIELCAREK Jan
AZS AWF KATOWICE / POL
2 D1 V4 D2 D2 V4 2 0,40 13 17 -4
SKOCZYLAS Michał
AZS AWF WROCŁAW / POL
3 D2 D2 D3 D2 V4 1 0,20 13 17 -4
ŁĘSKI Jacek
PKSZERM WARSZAWA / POL
4 D2 V4 V4 V4 D3 3 0,60 17 14 +3
JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
5 V4 V4 V4 D1 D2 3 0,60 15 13 +2
HURAS Stanisław
UKS SOKRATES CZĘST. / POL
6 D1 D3 D1 V4 V4 2 0,40 13 17 -4
Sędzia:
DOLECKA Klaudia
UKS TRÓJKA RADLIN / POL

Grupa nr10
Na planszy 10
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
LEMANIK Maksymilian
UKS SOKRATES CZĘST. / POL
1 D3 D3 V4 D2 V4 2 0,40 16 13 +3
KLIMEK-ŻOŁNOWSKI Michał
SKS FLESZ ŚW. / POL
2 V4 D2 D3 D2 V4 2 0,40 15 16 -1
RUSIN Jędrzej
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
3 V4 V4 D3 D2 V4 3 0,60 17 16 +1
GRABOWSKI Franciszek
PKSZERM WARSZAWA / POL
4 D0 V4 V4 D1 V4 3 0,60 13 16 -3
SZYLKO Dawid
UKS OLIMP LUBIN / POL
5 V3 V4 V4 V4 V4 5 1,00 19 8 +11
SUSZKA Marek
MUSZKIETER GL. / POL
6 D2 D1 D3 D2 D1 0 0,00 9 20 -11
Sędzia:
MARCOL Maciej
AZS AWF KATOWICE / POL

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 WODNIAK Szymon SKS GRASS-HOPPER K.  POL  1,00  24  +18  Zakwalifikowany (a)
2 WALKOWIAK Szymon AZS AWF WROCŁAW  POL  1,00  19  +18  Zakwalifikowany (a)
3 ADAMCZYK Mikołaj 17  SKS GRASS-HOPPER K.  POL  1,00  20  +13  Zakwalifikowany (a)
4 KUROWSKI Błażej 30  PIAST GLIWICE  POL  1,00  20  +11  Zakwalifikowany (a)
5T GUSTA Seweryn 32  PIAST GLIWICE  POL  1,00  19  +11  Zakwalifikowany (a)
5T SZYLKO Dawid 11  UKS OLIMP LUBIN  POL  1,00  19  +11  Zakwalifikowany (a)
7 LEWANDOWSKI Igor 33  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  1,00  18  +9  Zakwalifikowany (a)
8 WÓJTOWICZ Szymon 20  BYTOM. TOW. SZERM.  POL  0,83  23  19  +4  Zakwalifikowany (a)
9 WĄSIK Tadeusz PKSZERM WARSZAWA  POL  0,80  18  +12  Zakwalifikowany (a)
10 JANKOWSKI Mateusz 18  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,80  17  +8  Zakwalifikowany (a)
11 ŚMIGIELSKI Aleksander 87  UKS OLIMP LUBIN  POL  0,80  18  11  +7  Zakwalifikowany (a)
12T BERKOWICZ Jakub 22  AZS AWF KRAKÓW  POL  0,80  17  10  +7  Zakwalifikowany (a)
12T SZAJNER Maciej 34  KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,80  17  10  +7  Zakwalifikowany (a)
14 LITWIN Błażej UKS OLIMP LUBIN  POL  0,80  16  +7  Zakwalifikowany (a)
15 ZIAJOWSKI Aleksander 15  PKSZERM WARSZAWA  POL  0,80  17  12  +5  Zakwalifikowany (a)
16 WOJCIECHOWSKI Szymon WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,67  22  12  +10  Zakwalifikowany (a)
17 CHIRKOWSKI Ignacy 26  KS SZPADA WROCŁAW  POL  0,67  19  15  +4  Zakwalifikowany (a)
18 HUWER Tymoteusz 21  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,67  17  14  +3  Zakwalifikowany (a)
19 SZYNAL Kacper 48  AZS AWF WROCŁAW  POL  0,67  18  17  +1  Zakwalifikowany (a)
20 ZALEWSKI Jan KS SZPADA WROCŁAW  POL  0,60  18  10  +8  Zakwalifikowany (a)
21 KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA  POL  0,60  16  12  +4  Zakwalifikowany (a)
22 ŁĘSKI Jacek 38  PKSZERM WARSZAWA  POL  0,60  17  14  +3  Zakwalifikowany (a)
23 DANIEWSKI Karol KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,60  13  10  +3  Zakwalifikowany (a)
24 JABŁOŃSKI Marcin 12  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,60  15  13  +2  Zakwalifikowany (a)
25 GRZELAK Igor 14  SKS FLESZ ŚW.  POL  0,60  13  11  +2  Zakwalifikowany (a)
26 RUSIN Jędrzej 88  WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,60  17  16  +1  Zakwalifikowany (a)
27 KUŹNIK Bartosz 28  SKS FLESZ ŚW.  POL  0,60  14  13  +1  Zakwalifikowany (a)
28 FECHNER Oskar 56  UKS ATLAS TARNOWO P.  POL  0,60  15  15  Zakwalifikowany (a)
29T DROBCZYK Franciszek 46  PIAST GLIWICE  POL  0,60  13  14  -1  Zakwalifikowany (a)
29T WITCZAK Oliwer 44  SKS FLESZ ŚW.  POL  0,60  13  14  -1  Zakwalifikowany (a)
31 GRABOWSKI Franciszek 10  PKSZERM WARSZAWA  POL  0,60  13  16  -3  Zakwalifikowany (a)
32 WOŹNIAK Bartosz 27  RMKS RYBNIK  POL  0,50  21  15  +6  Zakwalifikowany (a)
33 WIKTOR Stanisław 64  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,50  18  17  +1  Zakwalifikowany (a)
34 LEMANIK Maksymilian 35  UKS SOKRATES CZĘST.  POL  0,40  16  13  +3  Zakwalifikowany (a)
35 MATYSZOK Wojciech 45  UKS START OP.  POL  0,40  15  15  Zakwalifikowany (a)
36 SAFRANIONOK Bartosz 31  UKS PIAST LEGNICA  POL  0,40  14  14  Zakwalifikowany (a)
37 KLIMEK-ŻOŁNOWSKI Michał 37  SKS FLESZ ŚW.  POL  0,40  15  16  -1  Zakwalifikowany (a)
38T MIELCAREK Jan 73  AZS AWF KATOWICE  POL  0,40  13  17  -4  Zakwalifikowany (a)
38T HURAS Stanisław 75  UKS SOKRATES CZĘST.  POL  0,40  13  17  -4  Zakwalifikowany (a)
40T CICIŃSKI Szymon 70  WKS KOLEJARZ WR.  POL  0,40  12  16  -4  Zakwalifikowany (a)
40T BUDNIK Maksymilian   T.S. WISŁA KR.  POL  0,40  12  16  -4  Zakwalifikowany (a)
42 KOSTOWSKI Antoni   AZS AWF WROCŁAW  POL  0,33  15  20  -5  Zakwalifikowany (a)
43 HAPEK Franciszek 51  UKS TOPÓR KRZESZ.  POL  0,33  10  17  -7  Zakwalifikowany (a)
44 LACHOWICZ Kacper   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,33  13  22  -9  Zakwalifikowany (a)
45 SKOCZYLAS Michał AZS AWF WROCŁAW  POL  0,20  13  17  -4  Zakwalifikowany (a)
46 ORŁOWSKI Michał 66  AZS AWF WROCŁAW  POL  0,20  14  19  -5  Zakwalifikowany (a)
47 SKAŁECKI Antoni 40  KS SZPADA WROCŁAW  POL  0,20  13  18  -5  Zakwalifikowany (a)
48 MIŚ Franciszek   AZS AWF WROCŁAW  POL  0,20  12  19  -7  Zakwalifikowany (a)
49 BEDNARSKI Błażej 13  SKS FLESZ ŚW.  POL  0,20  11  18  -7  Zakwalifikowany (a)
50T ATAMAN Wiktor 39  WKS KOLEJARZ WR.  POL  0,20  16  -7  Zakwalifikowany (a)
50T NOWAKOWSKI Jan 55  WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,20  16  -7  Zakwalifikowany (a)
52 HORNIK Filip 66  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,20  17  -8  Zakwalifikowany (a)
53 FOJCIK Kacper   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,20  10  19  -9  Zakwalifikowany (a)
54 WOJTANIA Jan 72  WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,20  17  -10  Zakwalifikowany (a)
55 JAGIEŁŁOWICZ Jakub 58  KKS KRAKÓW  POL  0,17  16  20  -4  Zakwalifikowany (a)
56 YARMOLENKA Raman   SAVS MINSK  BLR  0,17  14  23  -9  Zakwalifikowany (a)
57 DUSZYŃSKI Kajetan   DOSIR SOKOLNIA CH.  POL  0,17  10  23  -13  Zakwalifikowany (a)
58 POWROŻNIK Jakub   UKS SOKRATES CZĘST.  POL  0,00  13  20  -7  Zakwalifikowany (a)
59 SUSZKA Marek 77  MUSZKIETER GL.  POL  0,00  20  -11  Zakwalifikowany (a)
60 MIADZVEDZEU Raman   SAVS MINSK  BLR  0,00  20  -14  Zakwalifikowany (a)
61 GRYCHTOŁ Rafał 68  RMKS RYBNIK  POL  0,00  19  -14  Zakwalifikowany (a)
62 ORZESZYNA Franciszek   KS SZPADA WROCŁAW  POL  0,00  20  -16  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
             
(1) WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  (1) WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
(64) -BYE-   
    (1) WODNIAK Szymon
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
(33) WIKTOR Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  12 - 6
Sędzia:  SADOWSKA Paulina  BYTOM. TOW. SZERM. / POL 
  (32) WIKTOR Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
 
(32) WOŹNIAK Bartosz
RMKS RYBNIK / POL
 
12 - 7
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
 
    (1) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
(17) CHIRKOWSKI Ignacy
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
  12 - 7
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
  (17) CHIRKOWSKI Ignacy
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
   
(48) MIŚ Franciszek
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
12 - 4
Sędzia:  GRYT Michał  RMKS RYBNIK / POL 
   
    (16) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
 
(49) BEDNARSKI Błażej
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
  12 - 10
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
 
  (16) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
 
(16) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
12 - 9
Sędzia:  WESOŁOWSKI Michał  PIAST GLIWICE / POL 
 
    (1) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
(9) WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
  12 - 5
Sędzia:  WESOŁOWSKI Michał  PIAST GLIWICE / POL 
  (9) WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
   
(56) YARMOLENKA Raman
SAVS MINSK / BLR
 
12 - 8
Sędzia:  MIGAS Piotr  PIAST GLIWICE / POL 
   
    (9) WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
   
(41) CICIŃSKI Szymon
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
  12 - 9
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
   
  (24) JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
     
(24) JABŁOŃSKI Marcin
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
12 - 3
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
     
    (8) WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(25) GRZELAK Igor
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
  12 - 9
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
 
  (25) GRZELAK Igor
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
   
(40) BUDNIK Maksymilian
T.S. WISŁA KR. / POL
 
12 - 3
Sędzia:  SADOWSKA Paulina  BYTOM. TOW. SZERM. / POL 
   
    (8) GRZELAK Igor
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
 
(57) DUSZYŃSKI Kajetan
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
 
  12 - 5
Sędzia:  WESOŁOWSKI Michał  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (8) WÓJTOWICZ Szymon
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
 
(8) WÓJTOWICZ Szymon
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
 
12 - 6
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
 
    (1) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
(5) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE / POL
 
  12 - 10
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
  (5) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(60) MIADZVEDZEU Raman
SAVS MINSK / BLR
 
12 - 3
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
   
    (5) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(37) KLIMEK-ŻOŁNOWSKI Michał
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
  12 - 8
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
   
  (28) FECHNER Oskar
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
     
(28) FECHNER Oskar
UKS ATLAS TARNOWO P. / POL
 
12 - 6
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
     
    (5) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
   
(21) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
  12 - 6
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
   
  (21) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
       
(44) LACHOWICZ Kacper
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
12 - 0
Sędzia:  GRYT Michał  RMKS RYBNIK / POL 
       
    (12) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
     
(53) FOJCIK Kacper
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  12 - 3
Sędzia:  GRYT Michał  RMKS RYBNIK / POL 
     
  (12) BERKOWICZ Jakub
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
     
(12) BERKOWICZ Jakub
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
12 - 3
Sędzia:  WESOŁOWSKI Michał  PIAST GLIWICE / POL 
     
    (4) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(13) SZAJNER Maciej
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  12 - 11
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
 
  (13) SZAJNER Maciej
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
(52) HORNIK Filip
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
12 - 9
Sędzia:  MIGAS Piotr  PIAST GLIWICE / POL 
   
    (13) SZAJNER Maciej
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
(45) SKOCZYLAS Michał
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
  12 - 8
Sędzia:  MARCOL Maciej  AZS AWF KATOWICE / POL 
   
  (20) ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
     
(20) ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
12 - 11
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
     
    (4) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(29) WITCZAK Oliwer
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
  12 - 6
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
 
  (29) SAFRANIONOK Bartosz
UKS PIAST LEGNICA / POL
 
   
(36) SAFRANIONOK Bartosz
UKS PIAST LEGNICA / POL
 
11 - 6
Sędzia:  SADOWSKA Paulina  BYTOM. TOW. SZERM. / POL 
   
    (4) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(61) GRYCHTOŁ Rafał
RMKS RYBNIK / POL
 
  12 - 6
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
 
  (4) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(4) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE / POL
 
12 - 3
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
 
    (1) WOJCIECHOWSKI Szymon
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
(3) ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  12 - 6
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
  (3) ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
   
(62) ORZESZYNA Franciszek
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
Przeciwnik wycofał się
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
   
    (3) DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(35) MATYSZOK Wojciech
UKS START OP. / POL
 
  12 - 6
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
   
  (30) DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(30) DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE / POL
 
12 - 6
Sędzia:  MARCOL Maciej  AZS AWF KATOWICE / POL 
     
    (3) DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(19) SZYNAL Kacper
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
  12 - 9
Sędzia:  SADOWSKA Paulina  BYTOM. TOW. SZERM. / POL 
   
  (19) SZYNAL Kacper
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
       
(46) ORŁOWSKI Michał
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
12 - 7
Sędzia:  MARCOL Maciej  AZS AWF KATOWICE / POL 
       
    (14) LITWIN Błażej
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
     
(51) ATAMAN Wiktor
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
  12 - 10
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
     
  (14) LITWIN Błażej
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
     
(14) LITWIN Błażej
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
12 - 3
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
     
    (3) ŁĘSKI Jacek
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
   
(11) ŚMIGIELSKI Aleksander
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
  5 - 3
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
   
  (11) ŚMIGIELSKI Aleksander
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
       
(54) WOJTANIA Jan
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
12 - 4
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
       
    (11) ŁĘSKI Jacek
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
       
(43) HAPEK Franciszek
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
  8 - 7
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
       
  (22) ŁĘSKI Jacek
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
         
(22) ŁĘSKI Jacek
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
12 - 10
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
         
    (6) ŁĘSKI Jacek
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
     
(27) KUŹNIK Bartosz
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
  12 - 6
Sędzia:  GRYT Michał  RMKS RYBNIK / POL 
     
  (27) KUŹNIK Bartosz
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
       
(38) MIELCAREK Jan
AZS AWF KATOWICE / POL
 
12 - 11
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
       
    (6) SZYLKO Dawid
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
     
(59) SUSZKA Marek
MUSZKIETER GL. / POL
 
  12 - 11
Sędzia:  MIGAS Piotr  PIAST GLIWICE / POL 
     
  (6) SZYLKO Dawid
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
     
(6) SZYLKO Dawid
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
12 - 6
Sędzia:  WESOŁOWSKI Michał  PIAST GLIWICE / POL 
     
    (2) DANIEWSKI Karol
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
 
(7) LEWANDOWSKI Igor
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  12 - 9
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
 
  (7) LEWANDOWSKI Igor
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(58) POWROŻNIK Jakub
UKS SOKRATES CZĘST. / POL
 
12 - 1
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
   
    (7) LEWANDOWSKI Igor
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
   
(39) HURAS Stanisław
UKS SOKRATES CZĘST. / POL
 
  12 - 4
Sędzia:  GRYT Michał  RMKS RYBNIK / POL 
   
  (26) RUSIN Jędrzej
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
     
(26) RUSIN Jędrzej
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
12 - 9
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
     
    (7) DANIEWSKI Karol
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
(23) DANIEWSKI Karol
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  12 - 11
Sędzia:  MARCOL Maciej  AZS AWF KATOWICE / POL 
   
  (23) DANIEWSKI Karol
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
       
(42) KOSTOWSKI Antoni
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
12 - 5
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
       
    (10) DANIEWSKI Karol
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
     
(55) JAGIEŁŁOWICZ Jakub
KKS KRAKÓW / POL
 
  12 - 8
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
     
  (10) JANKOWSKI Mateusz
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
     
(10) JANKOWSKI Mateusz
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
12 - 10
Sędzia:  GRYT Michał  RMKS RYBNIK / POL 
     
    (2) DANIEWSKI Karol
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
 
(15) ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
  12 - 11
Sędzia:  MIGAS Piotr  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (15) ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
   
(50) NOWAKOWSKI Jan
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
12 - 8
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
   
    (15) HUWER Tymoteusz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
   
(47) SKAŁECKI Antoni
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
  12 - 9
Sędzia:  WESOŁOWSKI Michał  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (18) HUWER Tymoteusz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
     
(18) HUWER Tymoteusz
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
12 - 9
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
     
    (2) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
 
(31) GRABOWSKI Franciszek
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
  12 - 4
Sędzia:  MIGAS Piotr  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (31) LEMANIK Maksymilian
UKS SOKRATES CZĘST. / POL
 
   
(34) LEMANIK Maksymilian
UKS SOKRATES CZĘST. / POL
 
12 - 7
Sędzia:  MIGAS Piotr  PIAST GLIWICE / POL 
   
    (2) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
 
(63) -BYE-    12 - 4
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
 
  (2) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
 
(2) WALKOWIAK Szymon
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 19:33
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 WOJCIECHOWSKI Szymon WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
2 DANIEWSKI Karol KSZ WARSZAWIANKA  POL 
3T KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA  POL 
3T ŁĘSKI Jacek PKSZERM WARSZAWA  POL 
5 WALKOWIAK Szymon AZS AWF WROCŁAW  POL 
6 KUROWSKI Błażej PIAST GLIWICE  POL 
7 WĄSIK Tadeusz PKSZERM WARSZAWA  POL 
8 DROBCZYK Franciszek PIAST GLIWICE  POL 
9 WODNIAK Szymon SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
10T SZYLKO Dawid UKS OLIMP LUBIN  POL 
10T GUSTA Seweryn PIAST GLIWICE  POL 
12 LEWANDOWSKI Igor T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
13 SZAJNER Maciej KSZ WARSZAWIANKA  POL 
14 LITWIN Błażej UKS OLIMP LUBIN  POL 
15 HUWER Tymoteusz UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
16 GRZELAK Igor SKS FLESZ ŚW.  POL 
17 ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
18 WÓJTOWICZ Szymon BYTOM. TOW. SZERM.  POL 
19 JANKOWSKI Mateusz UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
20 ŚMIGIELSKI Aleksander UKS OLIMP LUBIN  POL 
21 BERKOWICZ Jakub AZS AWF KRAKÓW  POL 
22 ZIAJOWSKI Aleksander PKSZERM WARSZAWA  POL 
23 CHIRKOWSKI Ignacy KS SZPADA WROCŁAW  POL 
24 SZYNAL Kacper AZS AWF WROCŁAW  POL 
25 ZALEWSKI Jan KS SZPADA WROCŁAW  POL 
26 JABŁOŃSKI Marcin UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
27 RUSIN Jędrzej WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
28 KUŹNIK Bartosz SKS FLESZ ŚW.  POL 
29 FECHNER Oskar UKS ATLAS TARNOWO P.  POL 
30 WIKTOR Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
31 LEMANIK Maksymilian UKS SOKRATES CZĘST.  POL 
32 SAFRANIONOK Bartosz UKS PIAST LEGNICA  POL 
33 WITCZAK Oliwer SKS FLESZ ŚW.  POL 
34 GRABOWSKI Franciszek PKSZERM WARSZAWA  POL 
35 WOŹNIAK Bartosz RMKS RYBNIK  POL 
36 MATYSZOK Wojciech UKS START OP.  POL 
37 KLIMEK-ŻOŁNOWSKI Michał SKS FLESZ ŚW.  POL 
38T MIELCAREK Jan AZS AWF KATOWICE  POL 
38T HURAS Stanisław UKS SOKRATES CZĘST.  POL 
40T CICIŃSKI Szymon WKS KOLEJARZ WR.  POL 
40T BUDNIK Maksymilian T.S. WISŁA KR.  POL 
42 KOSTOWSKI Antoni AZS AWF WROCŁAW  POL 
43 HAPEK Franciszek UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
44 LACHOWICZ Kacper T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
45 SKOCZYLAS Michał AZS AWF WROCŁAW  POL 
46 ORŁOWSKI Michał AZS AWF WROCŁAW  POL 
47 SKAŁECKI Antoni KS SZPADA WROCŁAW  POL 
48 MIŚ Franciszek AZS AWF WROCŁAW  POL 
49 BEDNARSKI Błażej SKS FLESZ ŚW.  POL 
50T ATAMAN Wiktor WKS KOLEJARZ WR.  POL 
50T NOWAKOWSKI Jan WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
52 HORNIK Filip UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
53 FOJCIK Kacper T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
54 WOJTANIA Jan WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
55 JAGIEŁŁOWICZ Jakub KKS KRAKÓW  POL 
56 YARMOLENKA Raman SAVS MINSK  BLR 
57 DUSZYŃSKI Kajetan DOSIR SOKOLNIA CH.  POL 
58 POWROŻNIK Jakub UKS SOKRATES CZĘST.  POL 
59 SUSZKA Marek MUSZKIETER GL.  POL 
60 MIADZVEDZEU Raman SAVS MINSK  BLR 
61 GRYCHTOŁ Rafał RMKS RYBNIK  POL 
62 ORZESZYNA Franciszek KS SZPADA WROCŁAW  POL