Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 RZYCZNIAK Wojciech PIAST GLIWICE  POL 
2 WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE  POL 
3 PARAFINIUK Łukasz WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
4 BEZUCH Krzysztof 11  RMKS RYBNIK  POL 
5 DZIURA Stanisław 12  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
6 KLUGHARDT Hubert 21  UKS OLIMP LUBIN  POL 
7 MARCZAK Wojciech 22  SKS FLESZ ŚW.  POL 
8 PARTYKA Czcibor 23  PIAST GLIWICE  POL 
9 OLEJNICZAK Kamil 25  PIAST GLIWICE  POL 
10 PUCHAŁA Mikołaj 27  WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
11 MADURA Dawid 28  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
12 KLYTTA Paweł 30  PIAST GLIWICE  POL 
13 DURLIK Stanisław 32  KKS KRAKÓW  POL 
14 SOJKA Adam 34  RMKS RYBNIK  POL 
15 SZÓSTEK Jakub 38  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
16 MRÓZ Michał 39  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
17 MACHNIK Oliwier 45  KKS KRAKÓW  POL 
18 SKALSKI Jan 53  AZS AWF KRAKÓW  POL 
19 KWAŚNIK Dominik 62  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
20 SIERGIEJ Adam 72  WKS KOLEJARZ WR.  POL 
21 MISZTELA Julian 73  WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
22 HAŁADUDA Jakub 81  SKS FLESZ ŚW.  POL 
23 PODSIADŁO Kacper 81  ZERWIKAPTUR KR.  POL 
24 RAINER Paweł 84  PKS MILENIUM SKAW.  POL 
25 REKISH Alieksei   SAVS MINSK  BLR 
26 ŁAGAN Hubert   UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
27 ZIELIŃSKI Franciszek   KS SZPADA WADOW.  POL 
28 DAMASZEK Mikołaj   DOSIR SOKOLNIA CH.  POL 
29 ORLIKOWSKI Bartosz   AZS AWF WROCŁAW  POL 
30 KIEŁBASA Filip   TARN. AKAD. FECHTUNKU  POL 
31 SZUBA Filip   PIAST GLIWICE  POL 
32 DROZDOWSKI Szymon   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
HAŁADUDA Jakub
SKS FLESZ ŚW. / POL
1 D2 D1 V5 V5 D2 V5 3 0,50 20 24 -4
REKISH Alieksei
SAVS MINSK / BLR
2 V5 D1 V5 D3 V5 D4 3 0,50 23 20 +3
RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE / POL
3 V5 V5 V5 V5 D4 V5 5 0,83 29 12 +17
KIEŁBASA Filip
TARN. AKAD. FECHTUNKU / POL
4 D3 D2 D2 D4 D0 D3 0 0,00 14 30 -16
MADURA Dawid
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
5 D4 V5 D3 V5 V5 V5 4 0,67 27 23 +4
PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
6 V5 D1 V5 V5 D3 V5 4 0,67 24 20 +4
SIERGIEJ Adam
WKS KOLEJARZ WR. / POL
7 D2 V5 D0 V5 D3 D4 2 0,33 19 27 -8
Sędzia:
DOLECKA Klaudia
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
WYCISK Dorota
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL

Grupa nr2
Na planszy 2
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE / POL
1 D2 V5 V5 V5 V5 4 0,80 22 11 +11
OLEJNICZAK Kamil
PIAST GLIWICE / POL
2 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 13 +12
ORLIKOWSKI Bartosz
AZS AWF WROCŁAW / POL
3 D1 D2 D0 D3 D2 0 0,00 8 25 -17
DURLIK Stanisław
KKS KRAKÓW / POL
4 D2 D4 V5 D4 V5 2 0,40 20 16 +4
KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
5 D0 D2 V5 V5 V5 3 0,60 17 20 -3
MISZTELA Julian
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
6 D3 D3 V5 D1 D3 1 0,20 15 22 -7
Sędzia:
SIWOŃ Aleksandra
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
MALCHARCZYK Anna
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL

Grupa nr3
Na planszy 7
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SKALSKI Jan
AZS AWF KRAKÓW / POL
1 V5 V5 D2 D4 D2 V5 3 0,50 23 23 0
PODSIADŁO Kacper
ZERWIKAPTUR KR. / POL
2 D3 D2 V5 D2 D4 V5 2 0,33 21 27 -6
PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE / POL
3 D4 V5 V5 D4 V5 V5 4 0,67 28 20 +8
DROZDOWSKI Szymon
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
4 V5 D4 D4 D3 D4 V5 2 0,33 25 26 -1
PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
5 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 20 +10
SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
6 V5 V5 D2 V5 D4 D3 3 0,50 24 25 -1
DAMASZEK Mikołaj
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
7 D1 D3 D2 D4 D3 V5 1 0,17 18 28 -10
Sędzia:
SADOWSKA Paulina
BYTOM. TOW. SZERM. / POL
WESOŁOWSKI Michał
PIAST GLIWICE / POL

Grupa nr4
Na planszy 9
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
MARCZAK Wojciech
SKS FLESZ ŚW. / POL
1 D3 D0 D3 D4 D4 0 0,00 14 24 -10
BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK / POL
2 V4 V5 V5 V3 V5 5 1,00 22 6 +16
ZIELIŃSKI Franciszek
KS SZPADA WADOW. / POL
3 V5 D0 D2 D1 V5 2 0,40 13 19 -6
KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE / POL
4 V5 D1 V5 V5 V5 4 0,80 21 14 +7
MRÓZ Michał
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
5 V5 D2 V5 D2 V5 3 0,60 19 17 +2
RAINER Paweł
PKS MILENIUM SKAW. / POL
6 V5 D0 D4 D2 D4 1 0,20 15 24 -9
Sędzia:
MIGAS Piotr
PIAST GLIWICE / POL
WERYK Małgorzata
T.S. WISŁA KR. / POL

Grupa nr5
Na planszy 11
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
ŁAGAN Hubert
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
1 D1 D3 V5 V5 D2 2 0,40 16 21 -5
SOJKA Adam
RMKS RYBNIK / POL
2 V5 D3 D3 V5 D3 2 0,40 19 19 0
MACHNIK Oliwier
KKS KRAKÓW / POL
3 V5 V5 V5 V5 D3 4 0,80 23 16 +7
KLUGHARDT Hubert
UKS OLIMP LUBIN / POL
4 D4 V5 D4 V5 D1 2 0,40 19 21 -2
SZUBA Filip
PIAST GLIWICE / POL
5 D2 D3 D2 D3 V5 1 0,20 15 22 -7
DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
6 V5 V5 V4 V5 D2 4 0,80 21 14 +7
Sędzia:
SZKLARSKI Jarosław
PIAST GLIWICE / POL
MARCOL Maciej
AZS AWF KATOWICE / POL

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 BEZUCH Krzysztof 11  RMKS RYBNIK  POL  1,00  22  +16  Zakwalifikowany (a)
2 OLEJNICZAK Kamil 25  PIAST GLIWICE  POL  1,00  25  13  +12  Zakwalifikowany (a)
3 PARAFINIUK Łukasz WLKS KMICIC CZĘST.  POL  1,00  30  20  +10  Zakwalifikowany (a)
4 RZYCZNIAK Wojciech PIAST GLIWICE  POL  0,83  29  12  +17  Zakwalifikowany (a)
5 WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE  POL  0,80  22  11  +11  Zakwalifikowany (a)
6 MACHNIK Oliwier 45  KKS KRAKÓW  POL  0,80  23  16  +7  Zakwalifikowany (a)
7T KLYTTA Paweł 30  PIAST GLIWICE  POL  0,80  21  14  +7  Zakwalifikowany (a)
7T DZIURA Stanisław 12  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,80  21  14  +7  Zakwalifikowany (a)
9 PARTYKA Czcibor 23  PIAST GLIWICE  POL  0,67  28  20  +8  Zakwalifikowany (a)
10 MADURA Dawid 28  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,67  27  23  +4  Zakwalifikowany (a)
11 PUCHAŁA Mikołaj 27  WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,67  24  20  +4  Zakwalifikowany (a)
12 MRÓZ Michał 39  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,60  19  17  +2  Zakwalifikowany (a)
13 KWAŚNIK Dominik 62  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,60  17  20  -3  Zakwalifikowany (a)
14 REKISH Alieksei   SAVS MINSK  BLR  0,50  23  20  +3  Zakwalifikowany (a)
15 SKALSKI Jan 53  AZS AWF KRAKÓW  POL  0,50  23  23  Zakwalifikowany (a)
16 SZÓSTEK Jakub 38  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,50  24  25  -1  Zakwalifikowany (a)
17 HAŁADUDA Jakub 81  SKS FLESZ ŚW.  POL  0,50  20  24  -4  Zakwalifikowany (a)
18 DURLIK Stanisław 32  KKS KRAKÓW  POL  0,40  20  16  +4  Zakwalifikowany (a)
19 SOJKA Adam 34  RMKS RYBNIK  POL  0,40  19  19  Zakwalifikowany (a)
20 KLUGHARDT Hubert 21  UKS OLIMP LUBIN  POL  0,40  19  21  -2  Zakwalifikowany (a)
21 ŁAGAN Hubert   UKS TOPÓR KRZESZ.  POL  0,40  16  21  -5  Zakwalifikowany (a)
22 ZIELIŃSKI Franciszek   KS SZPADA WADOW.  POL  0,40  13  19  -6  Zakwalifikowany (a)
23 DROZDOWSKI Szymon   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,33  25  26  -1  Zakwalifikowany (a)
24 PODSIADŁO Kacper 81  ZERWIKAPTUR KR.  POL  0,33  21  27  -6  Zakwalifikowany (a)
25 SIERGIEJ Adam 72  WKS KOLEJARZ WR.  POL  0,33  19  27  -8  Zakwalifikowany (a)
26T MISZTELA Julian 73  WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,20  15  22  -7  Zakwalifikowany (a)
26T SZUBA Filip   PIAST GLIWICE  POL  0,20  15  22  -7  Zakwalifikowany (a)
28 RAINER Paweł 84  PKS MILENIUM SKAW.  POL  0,20  15  24  -9  Zakwalifikowany (a)
29 DAMASZEK Mikołaj   DOSIR SOKOLNIA CH.  POL  0,17  18  28  -10  Zakwalifikowany (a)
30 MARCZAK Wojciech 22  SKS FLESZ ŚW.  POL  0,00  14  24  -10  Zakwalifikowany (a)
31 KIEŁBASA Filip   TARN. AKAD. FECHTUNKU  POL  0,00  14  30  -16  Zakwalifikowany (a)
32 ORLIKOWSKI Bartosz   AZS AWF WROCŁAW  POL  0,00  25  -17  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
           
(1) BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK / POL
 
  (1) BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK / POL
 
(32) ORLIKOWSKI Bartosz
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
15 - 5
Sędzia:  MARCOL Maciej  AZS AWF KATOWICE / POL 
    (1) BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK / POL
 
(17) HAŁADUDA Jakub
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
  15 - 10
Sędzia:  MIGAS Piotr  PIAST GLIWICE / POL 
  (16) SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(16) SZÓSTEK Jakub
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
15 - 7
Sędzia:  WESOŁOWSKI Michał  PIAST GLIWICE / POL 
 
    (1) BEZUCH Krzysztof
RMKS RYBNIK / POL
 
(9) PARTYKA Czcibor
PIAST GLIWICE / POL
 
  15 - 11
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
  (9) PODSIADŁO Kacper
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
   
(24) PODSIADŁO Kacper
ZERWIKAPTUR KR. / POL
 
15 - 14
Sędzia:  SADOWSKA Paulina  BYTOM. TOW. SZERM. / POL 
   
    (8) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(25) SIERGIEJ Adam
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
  15 - 3
Sędzia:  SADOWSKA Paulina  BYTOM. TOW. SZERM. / POL 
 
  (8) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(8) KLYTTA Paweł
PIAST GLIWICE / POL
 
15 - 7
Sędzia:  DOLECKA Klaudia  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
 
    (1) WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE / POL
 
(5) WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE / POL
 
  15 - 14
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
  (5) WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(28) RAINER Paweł
PKS MILENIUM SKAW. / POL
 
15 - 9
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
   
    (5) WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(21) ŁAGAN Hubert
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
  15 - 7
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
   
  (12) MRÓZ Michał
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
     
(12) MRÓZ Michał
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
15 - 10
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL 
     
    (4) WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(13) KWAŚNIK Dominik
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  15 - 14
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
 
  (13) KLUGHARDT Hubert
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
   
(20) KLUGHARDT Hubert
UKS OLIMP LUBIN / POL
 
15 - 11
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK / POL 
   
    (4) RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(29) DAMASZEK Mikołaj
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
 
  15 - 12
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
 
  (4) RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(4) RZYCZNIAK Wojciech
PIAST GLIWICE / POL
 
15 - 7
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
 
    (1) WESOŁOWSKI Mikołaj
PIAST GLIWICE / POL
 
(3) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
  15 - 13
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
  (3) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
   
(30) MARCZAK Wojciech
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
15 - 9
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE / POL 
   
    (3) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
   
(19) SOJKA Adam
RMKS RYBNIK / POL
 
  15 - 12
Sędzia:  WESOŁOWSKI Michał  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (14) SOJKA Adam
RMKS RYBNIK / POL
 
     
(14) REKISH Alieksei
SAVS MINSK / BLR
 
15 - 11
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
     
    (3) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
   
(11) PUCHAŁA Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
  15 - 6
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (11) ZIELIŃSKI Franciszek
KS SZPADA WADOW. / POL
 
       
(22) ZIELIŃSKI Franciszek
KS SZPADA WADOW. / POL
 
15 - 11
Sędzia:  WERYK Małgorzata  T.S. WISŁA KR. / POL 
       
    (6) MACHNIK Oliwier
KKS KRAKÓW / POL
 
     
(27) SZUBA Filip
PIAST GLIWICE / POL
 
  15 - 13
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
     
  (6) MACHNIK Oliwier
KKS KRAKÓW / POL
 
     
(6) MACHNIK Oliwier
KKS KRAKÓW / POL
 
15 - 6
Sędzia:  FAJKIS Jarosław  RMKS RYBNIK / POL 
     
    (2) PARAFINIUK Łukasz
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
 
(7) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  15 - 13
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (7) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
   
(26) MISZTELA Julian
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
15 - 7
Sędzia:  WYCISK Dorota  T.S. GÓRNIK RADLIN / POL 
   
    (7) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
   
(23) DROZDOWSKI Szymon
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  15 - 12
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (10) MADURA Dawid
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
     
(10) MADURA Dawid
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
15 - 11
Sędzia:  MARCOL Maciej  AZS AWF KATOWICE / POL 
     
    (2) DZIURA Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
 
(15) SKALSKI Jan
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
  15 - 10
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (15) DURLIK Stanisław
KKS KRAKÓW / POL
 
   
(18) DURLIK Stanisław
KKS KRAKÓW / POL
 
15 - 9
Sędzia:  WESOŁOWSKI Michał  PIAST GLIWICE / POL 
   
    (2) DURLIK Stanisław
KKS KRAKÓW / POL
 
 
(31) KIEŁBASA Filip
TARN. AKAD. FECHTUNKU / POL
 
  15 - 13
Sędzia:  GRYT Michał  RMKS RYBNIK / POL 
 
  (2) OLEJNICZAK Kamil
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(2) OLEJNICZAK Kamil
PIAST GLIWICE / POL
 
15 - 5
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. / POL 
 
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 19:34
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE  POL 
2 PARAFINIUK Łukasz WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
3T BEZUCH Krzysztof RMKS RYBNIK  POL 
3T DZIURA Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
5 RZYCZNIAK Wojciech PIAST GLIWICE  POL 
6 MACHNIK Oliwier KKS KRAKÓW  POL 
7 KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE  POL 
8 DURLIK Stanisław KKS KRAKÓW  POL 
9 OLEJNICZAK Kamil PIAST GLIWICE  POL 
10 MADURA Dawid PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
11 MRÓZ Michał PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
12 SZÓSTEK Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
13 SOJKA Adam RMKS RYBNIK  POL 
14 KLUGHARDT Hubert UKS OLIMP LUBIN  POL 
15 ZIELIŃSKI Franciszek KS SZPADA WADOW.  POL 
16 PODSIADŁO Kacper ZERWIKAPTUR KR.  POL 
17 PARTYKA Czcibor PIAST GLIWICE  POL 
18 PUCHAŁA Mikołaj WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
19 KWAŚNIK Dominik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
20 REKISH Alieksei SAVS MINSK  BLR 
21 SKALSKI Jan AZS AWF KRAKÓW  POL 
22 HAŁADUDA Jakub SKS FLESZ ŚW.  POL 
23 ŁAGAN Hubert UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
24 DROZDOWSKI Szymon PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
25 SIERGIEJ Adam WKS KOLEJARZ WR.  POL 
26T MISZTELA Julian WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
26T SZUBA Filip PIAST GLIWICE  POL 
28 RAINER Paweł PKS MILENIUM SKAW.  POL 
29 DAMASZEK Mikołaj DOSIR SOKOLNIA CH.  POL 
30 MARCZAK Wojciech SKS FLESZ ŚW.  POL 
31 KIEŁBASA Filip TARN. AKAD. FECHTUNKU  POL 
32 ORLIKOWSKI Bartosz AZS AWF WROCŁAW  POL