Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj Status
1 KUCHTA, Alicja SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL 
2 HEBDOWSKA, Agata UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
3 CISZCZOŃ, Maria PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
4 BUDNIK, Magdalena UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
5 KIEŁBASA, Wiktoria TARN. AK. FECHT.  POL 
6 VASYLCHENKO, Ksenia UZGHOROD  UKR 
7 PIETRAS, Zofia PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
8 ALEKSANDER, Jagoda PAŁAC MŁODZIEŻY TARN.  POL 
9 LEWANDOWSKA, Sara UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
10 MARCINKIEWICZ, Daria PAŁAC MŁODZIEŻY TARN.  POL 
11 ODRZYWOLSKA, Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
12 ZIELIŃSKA, Aleksandra PKS MILENIUM SK.  POL 
13 MAKSELON, Kaja SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL 
14 VASYLCHENKO, Polina UZGHOROD  UKR 
15 BIAŁAS, Milena UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
16 MISIAK, Paulina MKS GRYF MIELEC  POL 
17 ŻUREK, Aleksandra MKS GRYF MIELEC  POL 
18 DZIĘGIELEWSKA, Hanna SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 5  o godz. 12:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
PIETRAS, Zofia
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
1 D0 D1 V4 D2 D0 1 0,20 7 19 -12
MISIAK, Paulina
MKS GRYF MIELEC / POL
2 V4 V4 V4 V2 D1 4 0,80 15 9 +6
VASYLCHENKO, Ksenia
UZGHOROD / UKR
3 V4 D3 V4 D1 D3 2 0,40 15 14 +1
KUCHTA, Alicja
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
4 D3 D1 D1 D0 V4 1 0,20 9 17 -8
ZIELIŃSKA, Aleksandra
PKS MILENIUM SK. / POL
5 V4 D1 V4 V2 D3 3 0,60 14 9 +5
BIAŁAS, Milena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
6 V4 V4 V4 D3 V4 4 0,80 19 11 +8

Grupa nr2
Na planszy 6  o godz. 12:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
ODRZYWOLSKA, Agnieszka
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
1 V4 V4 D3 V4 V4 4 0,80 19 13 +6
MAKSELON, Kaja
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
2 D3 V4 D3 V4 D3 2 0,40 17 15 +2
KIEŁBASA, Wiktoria
TARN. AK. FECHT. / POL
3 D2 D1 D2 D2 D1 0 0,00 8 20 -12
ALEKSANDER, Jagoda
PAŁAC MŁODZIEŻY TARN. / POL
4 V4 V4 V4 D2 D3 3 0,60 17 16 +1
ŻUREK, Aleksandra
MKS GRYF MIELEC / POL
5 D2 D2 V4 V4 D1 2 0,40 13 16 -3
HEBDOWSKA, Agata
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
6 D2 V4 V4 V4 V4 4 0,80 18 12 +6

Grupa nr3
Na planszy 7  o godz. 12:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
VASYLCHENKO, Polina
UZGHOROD / UKR
1 V4 V4 V4 D3 V4 4 0,80 19 9 +10
DZIĘGIELEWSKA, Hanna
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
2 D1 D2 D0 D0 D0 0 0,00 3 20 -17
LEWANDOWSKA, Sara
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
3 D2 V4 D0 V4 D3 2 0,40 13 16 -3
CISZCZOŃ, Maria
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
4 D2 V4 V4 V4 V4 4 0,80 18 6 +12
BUDNIK, Magdalena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
5 V3 V4 D2 D1 V3 3 0,60 13 12 +1
MARCINKIEWICZ, Daria
PAŁAC MŁODZIEŻY TARN. / POL
6 D1 V4 V4 D1 D1 2 0,40 11 14 -3

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 CISZCZOŃ, Maria PTG SOKÓŁ MIELEC  POL  0,80  18  +12  Zakwalifikowany (a)
2 VASYLCHENKO, Polina UZGHOROD  UKR  0,80  19  +10  Zakwalifikowany (a)
3 BIAŁAS, Milena UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,80  19  11  +8  Zakwalifikowany (a)
4 ODRZYWOLSKA, Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZ.  POL  0,80  19  13  +6  Zakwalifikowany (a)
5 HEBDOWSKA, Agata UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,80  18  12  +6  Zakwalifikowany (a)
6 MISIAK, Paulina MKS GRYF MIELEC  POL  0,80  15  +6  Zakwalifikowany (a)
7 ZIELIŃSKA, Aleksandra PKS MILENIUM SK.  POL  0,60  14  +5  Zakwalifikowany (a)
8 ALEKSANDER, Jagoda PAŁAC MŁODZIEŻY TARN.  POL  0,60  17  16  +1  Zakwalifikowany (a)
9 BUDNIK, Magdalena UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,60  13  12  +1  Zakwalifikowany (a)
10 MAKSELON, Kaja SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL  0,40  17  15  +2  Zakwalifikowany (a)
11 VASYLCHENKO, Ksenia UZGHOROD  UKR  0,40  15  14  +1  Zakwalifikowany (a)
12T ŻUREK, Aleksandra MKS GRYF MIELEC  POL  0,40  13  16  -3  Zakwalifikowany (a)
12T LEWANDOWSKA, Sara UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,40  13  16  -3  Zakwalifikowany (a)
14 MARCINKIEWICZ, Daria PAŁAC MŁODZIEŻY TARN.  POL  0,40  11  14  -3  Zakwalifikowany (a)
15 KUCHTA, Alicja SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL  0,20  17  -8  Zakwalifikowany (a)
16 PIETRAS, Zofia PTG SOKÓŁ MIELEC  POL  0,20  19  -12  Zakwalifikowany (a)
17 KIEŁBASA, Wiktoria TARN. AK. FECHT.  POL  0,00  20  -12  Zakwalifikowany (a)
18 DZIĘGIELEWSKA, Hanna SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL  0,00  20  -17  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
           
(1) CISZCZOŃ, Maria
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
  (1) CISZCZOŃ, Maria
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
(32) -BYE-   
    (1) CISZCZOŃ, Maria
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
(17) KIEŁBASA, Wiktoria
TARN. AK. FECHT. / POL
 
  8 - 1 
  (16) KIEŁBASA, Wiktoria
TARN. AK. FECHT. / POL
 
 
(16) PIETRAS, Zofia
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
8 - 6   
    (1) CISZCZOŃ, Maria
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
(9) BUDNIK, Magdalena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
  8 - 5 
  (9) BUDNIK, Magdalena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
   
(24) -BYE-       
    (8) BUDNIK, Magdalena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
 
(25) -BYE-    8 - 2   
  (8) ALEKSANDER, Jagoda
PAŁAC MŁODZIEŻY TARN. / POL
 
 
(8) ALEKSANDER, Jagoda
PAŁAC MŁODZIEŻY TARN. / POL
 
   
    (1) CISZCZOŃ, Maria
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
(5) HEBDOWSKA, Agata
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  8 - 2 
  (5) HEBDOWSKA, Agata
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
   
(28) -BYE-       
    (5) LEWANDOWSKA, Sara
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
   
(21) -BYE-    8 - 6     
  (12) LEWANDOWSKA, Sara
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
     
(12) LEWANDOWSKA, Sara
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
       
    (4) LEWANDOWSKA, Sara
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
 
(13) ŻUREK, Aleksandra
MKS GRYF MIELEC / POL
 
  8 - 2   
  (13) ŻUREK, Aleksandra
MKS GRYF MIELEC / POL
 
   
(20) -BYE-       
    (4) ŻUREK, Aleksandra
MKS GRYF MIELEC / POL
 
 
(29) -BYE-    8 - 6   
  (4) ODRZYWOLSKA, Agnieszka
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
 
(4) ODRZYWOLSKA, Agnieszka
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
   
    (1) CISZCZOŃ, Maria
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
(3) BIAŁAS, Milena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
  8 - 7 
  (3) BIAŁAS, Milena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
   
(30) -BYE-       
    (3) BIAŁAS, Milena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
   
(19) -BYE-    8 - 6     
  (14) MARCINKIEWICZ, Daria
PAŁAC MŁODZIEŻY TARN. / POL
 
     
(14) MARCINKIEWICZ, Daria
PAŁAC MŁODZIEŻY TARN. / POL
 
       
    (3) MISIAK, Paulina
MKS GRYF MIELEC / POL
 
   
(11) VASYLCHENKO, Ksenia
UZGHOROD / UKR
 
  8 - 4     
  (11) VASYLCHENKO, Ksenia
UZGHOROD / UKR
 
       
(22) -BYE-           
    (6) MISIAK, Paulina
MKS GRYF MIELEC / POL
 
     
(27) -BYE-    8 - 5       
  (6) MISIAK, Paulina
MKS GRYF MIELEC / POL
 
     
(6) MISIAK, Paulina
MKS GRYF MIELEC / POL
 
       
    (2) VASYLCHENKO, Polina
UZGHOROD / UKR
 
 
(7) ZIELIŃSKA, Aleksandra
PKS MILENIUM SK. / POL
 
  7 - 4   
  (7) ZIELIŃSKA, Aleksandra
PKS MILENIUM SK. / POL
 
   
(26) -BYE-       
    (7) MAKSELON, Kaja
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
 
   
(23) -BYE-    8 - 7     
  (10) MAKSELON, Kaja
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
 
     
(10) MAKSELON, Kaja
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
 
       
    (2) VASYLCHENKO, Polina
UZGHOROD / UKR
 
 
(15) KUCHTA, Alicja
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
 
  8 - 2   
  (15) KUCHTA, Alicja
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
 
   
(18) DZIĘGIELEWSKA, Hanna
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
 
8 - 7     
    (2) VASYLCHENKO, Polina
UZGHOROD / UKR
 
 
(31) -BYE-    8 - 1   
  (2) VASYLCHENKO, Polina
UZGHOROD / UKR
 
 
(2) VASYLCHENKO, Polina
UZGHOROD / UKR
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 15:16
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 CISZCZOŃ, Maria PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
2 VASYLCHENKO, Polina UZGHOROD  UKR 
3T LEWANDOWSKA, Sara UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
3T MISIAK, Paulina MKS GRYF MIELEC  POL 
5 BIAŁAS, Milena UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
6 BUDNIK, Magdalena UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
7 MAKSELON, Kaja SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL 
8 ŻUREK, Aleksandra MKS GRYF MIELEC  POL 
9 ODRZYWOLSKA, Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
10 HEBDOWSKA, Agata UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
11 ZIELIŃSKA, Aleksandra PKS MILENIUM SK.  POL 
12 ALEKSANDER, Jagoda PAŁAC MŁODZIEŻY TARN.  POL 
13 VASYLCHENKO, Ksenia UZGHOROD  UKR 
14 MARCINKIEWICZ, Daria PAŁAC MŁODZIEŻY TARN.  POL 
15 KUCHTA, Alicja SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL 
16 KIEŁBASA, Wiktoria TARN. AK. FECHT.  POL 
17 PIETRAS, Zofia PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
18 DZIĘGIELEWSKA, Hanna SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL