Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj Status
1 KORZENIOWSKI, Antoni SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
2 SZCZYTOWSKI, Szymon UKS KOSYNIER GL.  POL 
3 LUCZEK, Tymon UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
4 WŁODARCZYK, Paweł KS SZPADA WAD.  POL 
5 BIENIECKI, Szymon SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
6 KUREK, Hubert MKS GRYF MIELEC  POL 
7 RONER, Michał UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
8 KOSZTYŁA, Antoni PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
9 RYCZEK, Kajetan KS CRACOVIA 1906  POL 
10 MILLER, Marcel SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL 
11 JĘDRZEJEC, Michał PIAST GLIWICE  POL 
12 LUBAS, Szymon SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL 
13 KAPINOS, Witold PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
14 LEŚNIAK, Bartosz SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
15 SCHAB, Maciej PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
16 KOTEWICZ, Ignacy UKS VICTORIA GAJ  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1  o godz. 12:45
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
KAPINOS, Witold
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
1 D3 V4 V4 V4 3 0,75 15 10 +5
LUBAS, Szymon
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
2 V4 D1 V4 V4 3 0,75 13 11 +2
RONER, Michał
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
3 D2 V4 V4 V4 3 0,75 14 8 +6
KUREK, Hubert
MKS GRYF MIELEC / POL
4 D3 D3 D2 V4 1 0,25 12 13 -1
KORZENIOWSKI, Antoni
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
5 D1 D1 D1 D1 0 0,00 4 16 -12

Grupa nr2
Na planszy 6  o godz. 12:55
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
SZCZYTOWSKI, Szymon
UKS KOSYNIER GL. / POL
1 V4 V4 V4 V4 4 1,00 16 8 +8
KOSZTYŁA, Antoni
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
2 D3 D3 V4 V4 2 0,50 14 10 +4
JĘDRZEJEC, Michał
PIAST GLIWICE / POL
3 D2 V4 D1 V4 2 0,50 11 11 0
KOTEWICZ, Ignacy
UKS VICTORIA GAJ / POL
4 D3 D2 V4 V4 2 0,50 13 9 +4
BIENIECKI, Szymon
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
5 D0 D0 D0 D0 0 0,00 0 16 -16

Grupa nr3
Na planszy 2  o godz. 12:45
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SCHAB, Maciej
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
1 D1 V4 V4 V2 V4 4 0,80 15 9 +6
RYCZEK, Kajetan
KS CRACOVIA 1906 / POL
2 V4 D3 V4 V4 V3 4 0,80 18 8 +10
LEŚNIAK, Bartosz
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
3 D2 V4 V4 V4 D3 3 0,60 17 12 +5
LUCZEK, Tymon
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
4 D2 D1 D0 V4 D2 1 0,20 9 19 -10
MILLER, Marcel
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
5 D0 D0 D1 D3 D0 0 0,00 4 16 -12
WŁODARCZYK, Paweł
KS SZPADA WAD. / POL
6 D1 D2 V4 V4 V2 3 0,60 13 12 +1

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 SZCZYTOWSKI, Szymon UKS KOSYNIER GL.  POL  1,00  16  +8  Zakwalifikowany (a)
2 RYCZEK, Kajetan KS CRACOVIA 1906  POL  0,80  18  +10  Zakwalifikowany (a)
3 SCHAB, Maciej PTG SOKÓŁ MIELEC  POL  0,80  15  +6  Zakwalifikowany (a)
4 RONER, Michał UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,75  14  +6  Zakwalifikowany (a)
5 KAPINOS, Witold PTG SOKÓŁ MIELEC  POL  0,75  15  10  +5  Zakwalifikowany (a)
6 LUBAS, Szymon SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL  0,75  13  11  +2  Zakwalifikowany (a)
7 LEŚNIAK, Bartosz SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,60  17  12  +5  Zakwalifikowany (a)
8 WŁODARCZYK, Paweł KS SZPADA WAD.  POL  0,60  13  12  +1  Zakwalifikowany (a)
9 KOSZTYŁA, Antoni PTG SOKÓŁ MIELEC  POL  0,50  14  10  +4  Zakwalifikowany (a)
10 KOTEWICZ, Ignacy UKS VICTORIA GAJ  POL  0,50  13  +4  Zakwalifikowany (a)
11 JĘDRZEJEC, Michał PIAST GLIWICE  POL  0,50  11  11  Zakwalifikowany (a)
12 KUREK, Hubert MKS GRYF MIELEC  POL  0,25  12  13  -1  Zakwalifikowany (a)
13 LUCZEK, Tymon UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,20  19  -10  Zakwalifikowany (a)
14T KORZENIOWSKI, Antoni SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,00  16  -12  Zakwalifikowany (a)
14T MILLER, Marcel SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL  0,00  16  -12  Zakwalifikowany (a)
16 BIENIECKI, Szymon SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,00  16  -16  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
         
(1) SZCZYTOWSKI, Szymon
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
  (1) SZCZYTOWSKI, Szymon
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
(16) BIENIECKI, Szymon
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
8 - 1 
    (1) KOSZTYŁA, Antoni
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
(9) KOSZTYŁA, Antoni
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
  8 - 4 
  (8) KOSZTYŁA, Antoni
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
 
(8) WŁODARCZYK, Paweł
KS SZPADA WAD. / POL
 
8 - 4   
    (1) RONER, Michał
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
(5) KAPINOS, Witold
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
  8 - 6 
  (5) KAPINOS, Witold
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
   
(12) KUREK, Hubert
MKS GRYF MIELEC / POL
 
8 - 5     
    (4) RONER, Michał
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
 
(13) LUCZEK, Tymon
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
  8 - 7   
  (4) RONER, Michał
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
 
(4) RONER, Michał
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
8 - 1   
    (1) RONER, Michał
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
(3) SCHAB, Maciej
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
  8 - 7 
  (3) SCHAB, Maciej
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
   
(14) KORZENIOWSKI, Antoni
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
8 - 1     
    (3) SCHAB, Maciej
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
   
(11) JĘDRZEJEC, Michał
PIAST GLIWICE / POL
 
  8 - 5     
  (6) LUBAS, Szymon
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
 
     
(6) LUBAS, Szymon
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
 
6 - 5       
    (2) SCHAB, Maciej
PTG SOKÓŁ MIELEC / POL
 
 
(7) LEŚNIAK, Bartosz
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
  8 - 2   
  (7) LEŚNIAK, Bartosz
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
   
(10) KOTEWICZ, Ignacy
UKS VICTORIA GAJ / POL
 
8 - 4     
    (2) LEŚNIAK, Bartosz
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
 
 
(15) MILLER, Marcel
SPKS JAKUB WIĘCŁ. / POL
 
  8 - 4   
  (2) RYCZEK, Kajetan
KS CRACOVIA 1906 / POL
 
 
(2) RYCZEK, Kajetan
KS CRACOVIA 1906 / POL
 
8 - 3   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 15:28
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 RONER, Michał UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
2 SCHAB, Maciej PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
3T KOSZTYŁA, Antoni PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
3T LEŚNIAK, Bartosz SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
5 SZCZYTOWSKI, Szymon UKS KOSYNIER GL.  POL 
6 RYCZEK, Kajetan KS CRACOVIA 1906  POL 
7 KAPINOS, Witold PTG SOKÓŁ MIELEC  POL 
8 LUBAS, Szymon SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL 
9 WŁODARCZYK, Paweł KS SZPADA WAD.  POL 
10 KOTEWICZ, Ignacy UKS VICTORIA GAJ  POL 
11 JĘDRZEJEC, Michał PIAST GLIWICE  POL 
12 KUREK, Hubert MKS GRYF MIELEC  POL 
13 LUCZEK, Tymon UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
14T KORZENIOWSKI, Antoni SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
14T MILLER, Marcel SPKS JAKUB WIĘCŁ.  POL 
16 BIENIECKI, Szymon SKS GRASS-HOPPER K.  POL